Led 292015
 
 

Paidverts jak si nastavit hodnotu reklamČasto se mě ptáte ohledně klikačky Paidverts na otázky jako: proč mi chodí tolik reklam malých hodnot, je to normální, nedělám někde nějakou chybu, co se s tím dá dělat, jak to ovlivnit, jak si nastavit hodnotu reklam.
V tomto článku se budu snažit na všechny tyto otázky odpovědět a ukázat vám způsob, jak si můžete hodnotu reklam, které vám chodí, nastavit sami.

Proč mi chodí tolik reklam malých hodnot?

Na čem závisí hodnota reklam, které mi přijdou?

Hodnota reklam, které vám přijdou, závisí na tom, jak velké balíčky reklam členové klikačky kupují.
Proto vám někdy přijdou malé reklamy, jindy velké a není v tom žádná pravidelnost. Leda, že by se všichni členové klikačky rozhodli kupovat pořád stejné balíčky reklam, ale protože se ty reklamy dělí mezi členy náhodně, tak ani tak by vám nechodily pořád stejně hodnotné reklamy.

Proč mi chodí reklamy jen nízkých hodnot?

Z logiky věci nejvíce členů kupuje nejmenší balíčky.
I ti, kdo na objem nakoupí za den hodně reklamy, většinou kupují po jednotlivých balíčkách nebo po menších balíčkách několikrát za den.
To všechno je důvodem, proč chodí nejvíce těch malých reklam.
Je to tedy normální, chybu nikde neděláte – maximálně děláte chybu v tom, že jste si ještě nenastavili filtr.

Jak si nastavit hodnotu reklam

Jsou dva způsoby, jak můžete hodnotu reklam ovlivnit:
1. filtr
2. třída
Díky těmto dvěma věcem si vlastně sami můžete nastavit hodnotu reklam (rozmezí hodnot), které vám budou chodit.

Jak si nastavit minimální hodnotu reklam

Minimální hodnotu reklam si nastavíte pomocí filtru reklam.
Jak funguje filtr reklam, jak ho nastavit – vše se dočtete v článku: Paidverts: Nejčastější otázky a odpovědi – sjeďte trošku dolů až k nápisu Ubývání BAP a Filtr reklam.

Jak si nastavit maximální hodnotu reklam

K tomu slouží vaše třída – třída ovlivňuje maximální hodnotu reklam, která vám může přijít.
Do jaké třídy patříte, je podle počtu vašich BAP. Čím více máte BAP, tím větší reklamy (větší hodnoty) vám mohou přijít.

BAP třída 1 …….. 1600 až 12000
BAP třída 2 …….. 12000 až 24000
BAP třída 3 …….. 24k až 48k
BAP třída 4 …….. 48k až 96k
BAP třída 5 …….. 96k až 180k
BAP třída 6 …….. 180k až 360k
BAP třída 7 …….. 360k až 720k
BAP třída 8 …….. 720k až 1.5m
BAP třída 9 …….. 1.5m až 3m
BAP třída 10 ……. 3m až 6m
BAP třída 11 ……. 6m až 20m
BAP třída 12 ……. 20,000,000+
BAP třída 13 ……. 50,000,000+
BAP třída 14 ……. 100,000,000+
BAP třída 15 ……. 500,000,000+

Dříve tato tabulka obsahovala i hodnoty reklam. Nyní se hodnoty reklam pro každou třídu každý den hodně mění, takže nemá smysl je uvádět, zkrátka vám musí stačit informace, že čím víc BAP, tím větších hodnot vám budou chodit reklamy. Pro co nejvyšší hodnotu reklam je tedy nejlepší mít co nejvíce BAP.
Pro ty, komu tyto informace nestačí: Určité informace (historická data, tedy jak se hodnoty vyvíjely v minulosti) lze najít na foru Paidverts.

Nejlepší je kombinovat třídu s filtrem. Takto si sami můžete nastavit hodnotu reklam (rozmezí), které vám budou chodit.

PaidVerts

Strategie

Jak si co nejrychleji nastavit účet tak, aby mi chodily reklamy jen v tom rozmezí, které chci?

Doporučuji nastavte si co nejdříve filtr reklam. Maximální hodnota, na kterou jde filtr nastavit, je $0.99 – pak vám budou chodit jen reklamy za dolary.
Filtr vyžaduje mít určitý počet BAP, pokud máte méně než 50 000, pak filtr nastavíte na max $0.01. Může se to zdát málo, ale i to hodně pomůže, počet reklam se zredukuje tak o 90% a budou vám chodit reklamy od $0.01 a výš.
Já např. mám filtr nastaven na $0.01.

Nejde mi koupit filtr z peněženky (PayPalu)

Filtr se nedá koupit přímo např. přes PayPal, ale musíte si na něj vydělat a koupit z Paidverts účtu, ty malé reklamy budete muset nějakou dobu „přežít“.

Jak si vydělat na filtr co nejrychleji

Dělá se to tak, že vložíte $10 nákupem balíčků reklam, z toho byste měli vydělat cca $15. Po odklikání reklam, které vám za BAP přijdou, tedy po přeměnění všech BAP na peníze, si můžete koupit filtr (za $10) a ještě vám zbyde na další balíčky reklam ($5).
Pro zakoupení samotného filtru vám stačí přeměnit 2/3 BAP na peníze, tedy stačí mít na účtě $10.

Tip: Můžete zkusit různé podstrategie, jako např. vložit $10, vydělat $5, koupit 5 balíčků reklam, vydělat $5, zase koupit balíčky… Tím, jak takhle reinvestujete, vyděláváte pořád víc a rychleji, tak možná budete mít i rychleji na ten filtr (např. ještě rychleji ve spojení s nákupem členství) – ale to je otázka, co je rychlejší, je třeba to otestovat.

Chci si filtr nastavit hned na maximum

Pokud chcete filtr hned nastavit na maximum $0.99, musíte mít 200 000+ BAP (po zakoupení filtru vám zůstanou) a to už je investice něco přes 60 dolarů a ne každý si to může hned ze začátku dovolit.

Je sice lepší nastavit filtr rovnou, než ho pak přenastavovat, ale pokud nechcete vkládat hned tolik, tak si ho nastavte nejdříve na $0.01, a pak třeba někdy v budoucnu filtr zvýšíte, pokud to bude potřeba – třeba zjistíte, že vám stačí i ta $0.01.

Jak si nastavit filtr na maximum co nejrychleji a s minimální investicí

Pro nastavení filtru na $0.99 musíte mít v době nastavování filtru na účtu minimálně 200 000 BAP plus $10. Zakoupení 200 000 BAP vás bude stát cca $65. Než si vyděláte $10 na filtr, nějaké BAP se vám přemění na peníze, tedy budete muset BAP dokoupit (z vydělaných peněz, pokud nám jde o minimální investici).
Příklad: Nechte si přeměnit na peníze 60 000 BAP, na účtu pak budete mít $30 a 140 000 BAP. Abyste měli zase přes 200 000 BAP, je potřeba nakoupit 20 balíčků reklamy za $20 ( = 62 000 BAP, celkem 202 000 BAP). Nakoupíte tedy 20 balíčků reklamy a na účtě vám zbyde $10 na zakoupení filtru a zároveň na účtě máte i těch potřebných 200 000 BAP. A malé kouzlo je hotovo :)
V reálu se vám to asi takhle přesně nepovede, protože se vám přemění třeba víc BAP, než jste chtěli, to ale není vůbec na škodu, naopak, budete mít vyšší výdělky a můžete si dovolit koupit více balíčků a dorovnáte ta potřebná čísla úplně stejně (a ještě o něco lépe), než v našem ideálním příkladě.
Pro zrychlení věcí uvažujte ještě o nákupu členství (viz. níže).

Samozřejmě, že sem se můžete dostat i úplně bez investice, ale nám šlo primárně o rychlost – než byste se sem dopracovali od nuly, trvalo by to velmi dlouho.

Přenastavení filtru kdykoliv zdarma!

Aktualizace (únor 2015): Filtr od teď koupíte jen jednou, a pak si ho můžete kdykoliv přenastavit zdarma!
Nebudu přepisovat celý článek, informace si tedy upravte – myslete na to, že od teď si můžete kdykoliv zdarma přenastavit filtr, jak chcete.

Členství za $0.05 a jeho úskalí

Členství na Paidverts obecně se používají hlavně k tomu, když máte hodně BAP, aby vám urychlila příchod reklam – rychleji tedy přeměníte BAP na peníze, rychleji vyděláte, rychleji můžete zase kupovat balíčky atd. a ještě si vyděláte něco navíc.

Jak si urychlit přeměnu BAP na peníze a vydělávat rychleji víc

Přeměnu BAP na peníze si urychlíte pomocí zakoupení členství, např. velmi oblíbené členství je to za $0.05.
Než si zakoupíte členství, dobře si rozmyslete, zda budete mít čas odklikat např. až 100 – 200 reklam během 18h. Co se totiž může stát, pokud nemáte nastaven filtr reklam, že vám přijde opravdu velké množství reklam těch nejmenších hodnot.

Proč chodí hlavně reklamy jen těch nejmenších hodnot?

Členství za $0.05 je primárně o tom, že vám dodá všechny ty reklamy, o které ostatní členové nestáli (recyklovali je nebo nestihli odkliknout), takže už ze samotné podstaty tohoto členství vyplývá, že vám přijde největší množství těch nejmenších reklam.
Může se stát, že mezi reklamami budou i větší reklamy, ale to je spíš náhoda – zřejmě takovou reklamu nějaký člen nestihl odkliknout a to se nestává zase tak často.

Udělejte si čas

Reklam přijde velké množství (nejčastěji 1-200, maximum, co vám může přijít, že až 2000 reklam!), a tak je potřeba se na to připravit, udělat si čas, nekupovat členství bezhlavě a bez rozmyslu.
Spočítejte si, kolik budete potřebovat času, pokud vám přijde 100 reklam:
100 x 30s = 3000s a to děleno 60 = 50 minut.
A 200 reklam bude 1h 40 min.
To není zase tak mnoho, ale než se stránka načte, než vypíšete 3 řádky, než vyplníte captchu, než vyberete další reklamu – jsou tam určité prodlevy, ke každé reklamě bych proto přičetla ještě tak minimálně 15s.
Čas potřebný na každou reklamu se zvýší o polovinu. Ted máte každou reklamu na 45s.
100 reklam vám zabere 75min a 200 reklam 150min (2,5h).
Pokud se chcete ujistit, že budete mít dostatek času na všechny reklamy, připravte si minimálně 3h času (nechte si ještě radši nějakou rezervu, kdyby všechno nešlo jako po másle).

Chci si koupit členství za $0.05, ale nechci tolik malých reklam

Jak už jsme si vysvětlili výše, minimální hodnotu reklam si nastavte filtrem, to vám rapidně zredukuje počet došlých reklam tím, že nedostanete reklamy nižší, než je hodnota vašeho filtru, kterých bývá nejvíce. Dostanete tak např. jen 20 reklam.
Pokud máte filtr nastaven na $0.99, dostanete 1-2 reklamy. Členství totiž vyprší v okamžik, kdy vám dodá reklamy v celkové hodnotě $1. Nejnižší reklama, která vám může přijít, je reklama za $0.99, a abyste dosáhli toho $1, stačí vám reklama 1 v hodnotě větší než $1 nebo 2 reklamy v hodnotě $0.99 :)

PaidVerts

Super User Upgrade

Členství za $0.05 je pro mě málo, chci lepší členství

Existují ještě 2 varianty lepších členství, patří do skupiny Super User Upgrade:
Mini upgrade (Toto členství vám doručí všechny 1% reklamy v hodnotách v rozmezí od $0.01 do $0.49. Tedy dostanete všechny 1% reklamy ze všech nákupů reklam v hodnotách $1-$49, které se uskuteční v příštích 7mi dnech. Tyto reklamy se rozdělí mezi všechny členy s tímto členstvím.) (K pochopení toho, co je to 1%, si spočítejte 1% z nákupů v hodnotě $1-$49, dostanete hodnotu reklam od $0.01 do $0.49)
Mega upgrade (Toto členství vám doručí všechny 1% reklamy v hodnotách od $0.50 a výše! Tedy dostanete všechny 1% reklamy ze všech nákupů reklam v hodnotě $50 a vyšší, které se uskuteční v příštích 7mi dnech. Tyto reklamy se rozdělí mezi všechny členy s tímto členstvím.)

Na co je třeba myslet, pokud plánujete nastavit si filtr a zakoupit si členství

Z výše uvedeného vyplývá, že Mini upgrade se vyplatí jen těm lidem, kteří mají nastaven filtr reklam na hodnotu pod $0.49 (jinak by vám nepřišly žádné reklamy), nejlépe na max $0.01, aby vám došlo co nejvíce reklam.

Mega upgrade se vyplatí všem, a nejvíce těm, kdo mají filtr nastaven na max $0.5, a to proto, aby vám došlo co nejvíce reklam.
Filtr nastavený na hodnotu větší než $0.5 zde vlastně je spíše na škodu, protože způsobí to, že z každého prodeje vám reklamy v hodnotě pod vaším filtrem nedojdou vůbec, přicházíte tak o ně. Pokud byste je mohli přijmout, vydělali byste si za ten týden víc.

Na samotném zakoupení členství nemůžete prodělat (uvažujeme zde jen cenu členství, ne odečtené BAP * – viz. níže), členství se totiž obnovuje (přidává se pokaždé 7 dní) tolikrát, než vám doručí reklamy alespoň v hodnotě ceny členství. „Nevýhodně“ nastavený filtr (u Mega upgrade) tak není zas takovým problémem.

Je ale dobré si rozmyslet, na jakou hodnotu si nastavíte filtr, pokud plánujete kupovat tato členství. Je lepší filtr nenastavovat na maximální hodnotu proto, abyste ze členství vytěžili maximum.
Filtr není zásadní překážkou, ale je třeba si uvědomit, že s nastaveným filtrem např. na $0.99 opravdu nemá smysl kupovat si Mini upgrade (Mega upgrade můžete) apod.

Mini i Mega upgrade si můžete zakoupit najednou, můžete mít obě.

Kdy vydělám na koupi členství

*Dobře si to spočítejte, protože abyste skutečně vydělali, musíte vydělat víc, než je cena členství + odečtené BAP (recyklované přes peníze znovu na BAP).

Uvedu zde příklad a postřeh od čtenáře Ondry:

Počítal jsem mega upgrade na paidverts, příklad : mám 200 000 baps, ušetřím si 20 dolarů, budu mít 160 000, všichni si myslí že pokud díky tomu upgradu dostanou 20 dolarů tak že to mají splacené, jenže máte 160 000 baps + upgrade, přijde vám těch 20 dolarů v reklamách, odečte vám to 40 000, máte 120 000 a za těch 20 dolarů koupíte 62 000 baps, konečný zůstanek 182 000 Baps, tím pádem vám musí ten upgrade dát něco kolem 26 dolarů abyste si splatil jen ten upgrade a poté začínáte vydělávat, je to jen takový můj postřeh, někdy vám ten upgrade vydělá 60 dolarů, ale někdy třeba jen 22-24 a tím na tom proděláte. Jen takový poznatek :) Jasně že je to asi vážně dobré si ho pořídit, ale koukal jsem na některé členy paidverts a ti měli  posledních 3 upgradů 23-26 dolarů.

Registrace

Zaregistrujte se na Paidverts zde:

PaidVerts


Také by vás mohlo zajímat

Paidverts: Jak nakoupit balíčky reklamy s BAP Návod, jak na Paidverts nakoupit balíčky reklamy s BAP.  Paidverts je roky spolehlivě platící klikačka, kde můžete mít za klik i $1 a víc! Stačí zde z...
Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Hledáte klikačku, kde nebudete klikat za desetníky či centy, ale rovnou za celé dolary? Klikačku, kde za klik je i 1 dolar a víc? A kde ani nemusíte k...
Paidverts: nová verze klikačky s dolarovými reklamami Oblíbená, už přes 2 roky spolehlivě platící klikačka Paidverts má novou verzi. Na klikačce proběhly veliké změny a to se hodně pozitivně odrazilo na ...
MyTrafficValue: Sesterská stránka Paidverts MyTrafficValue je investiční stránka, kde můžete vydělávat zhodnocováním peněz. Není to tedy klikačka. I tak stránka stojí za zmínku, protože MyTraffi...
Paidverts výdělek: Již jsem vydělala přes $1000! Paidverts, stále ještě relativně nová stránka, je podle mého názoru naprosto úžasná klikačka! Je zde možné klikat na reklamy v hodnotě až $200 (opravd...
Paidverts: Nejčastější otázky a odpovědi V tomto článku si zodpovíme k relativně nové klikačce Paidverts nejčastější otázky. Paidverts je opravdu úžasná klikačka, kde se dá za klik získat až ...
Paidverts: Reklama za 1 dolar! Dnes jsem se přihlásila na svůj účet na klikačce Paidverts, abych zkontrolovala příchozí reklamy, a tam mě čekalo přivítání ve formě reklamy v hodnotě...
Paidverts strategie: Jak vydělávat ještě více, BAP a Balíčky Tento článek je pokračováním článku Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Dozvíte se zde důležité informace o BAP (proč a jak se odečítají ...
Paidverts strategie: Tipy, členství, maximalizace výdělků Paidverts není klasická klikačka a tak strategie, jak vydělat co nejvíc, se tu hodně od klikaček liší. Na Paidverts můžete vydělávat zcela zdarma, a...

Komentáře

komentářů

  14 reakcí na “Paidverts: Jak si nastavit hodnotu reklam”

 1. Zdravím, před pár dny jsem posílal dotaz, ale nikde ho tu nevidím. Nefunguje mi PAIDVERTS. Ač mám velký počet BAP, tak mi nechodí reklamy. Nevíte, čím by to mohlo být? 400000 BAP = včera reklamy za 2$ a dnes zatím 0$. Filtr na 0,01.

 2. Dobrý den,potřebuji poradit,jsem v PV nova,nemám jeste vydelany ani dolar,ale podle jakési tabulky už jsem celkem vydelala asi 3200 BAP průběžně jsem kupovala mimro reklamy,takže před dvwema dny byl můj zůstatek BAP něco kolem 800,jenže z minuty na minutu mi zmizely, pak jsem si v prekladaci vyhledala,ze za to mám jakési akcie,ale nejsem si vědoma toho,že bych si je kupovala…..Problém ale je,že tím,ze jsem na nule,tak můj denní přísun BAP je 8×25 a to i když odklikam,tak se mi průběžně zase ztratí za reklamy,takze nemám šanci si nějaké BAP našetřit,natož provést upgrade za 0,05….Tím pádem mi pak nechjodi žádné reklamy…. Přijde mi to jako zacarovany kruh….co s tím můžu dělat?Díky Lucka

 3. bude na teto klikacce fungovat jeste nekdy paypal?

 4. Dobrý den, jen jsem tak projížděla a viděla tu podobné články jako tenhle, kde se klikačkama dá vydělat třeba i 25 000 měsičně? Je to pravda? 😮 Zdá se mi to totiž nereálně aby se z obyč. klikaček dalo vydělat tolik peněz…to by už lidi ani nemuseli chodit do práce 😮

 5. Zdravím…dnes jsem se tady registrovala na Paidvers,ale vůbec nechápu kde na co mám klikat :/

 6. Dobrý den, měl bych zájem investovat, ale jaká je aktuální situace? Vyplácí stále tato společnost? V minulosti jsem již zaznamenal nějaké nejisté období, tak bych se rád zeptal, jaká je situace dnes. Díky za info. :-)

 7. Taky jsem si všiml že mě v poSdlení době nechodí reklamy nad $1 když mám např. ted 80.000 BAP. Nepřišla mi už asi minimálně týden. Když si tedy koupím ten filtr za $10 a momentálně mi velké reklamy nechodí,budou mi chodit? Protože mám pocit, že nějak počet reklam omezený nebyl…někdy jich přišlo 80 menších jindy zase 20 větších. Mám jen strach abych si to nekoupil a pak by mi nechodily žádný reklamy (kdybych si tedy nekoupil členství,ale jen filtr, který bych měl na $0,01).

 8. Nyní je na Paidverts taková novinka – filtr si kdykoliv můžete přenastavit zdarma, jak chcete (první nastavení je za $10, další zdarma). Tak si ho klidně nastavte a uvidíte, co to udělá. Pokud by dlouho nepřišly žádné reklamy, snížíte si ho.
  Už z podstaty fungování Paidverts se nedá odpovědět na otázku, zda Vám reklamy vyšších hodnot budou chodit – to závisí na nákupech členů a náhodném rozdělování, ne na výši nastaveného filtru.

 9. Zdravím, před pár dny jsem posílal dotaz, ale nikde ho tu nevidím. Nefunguje mi PAIDVERTS. Ač mám velký počet BAP, tak mi nechodí reklamy. Nevíte, čím by to mohlo být? 400000 BAP = včera reklamy za 2$ a dnes zatím 0$. Filtr na 0,01.

 10. Dobrý den, Paidverts měnili systém, reklamy chodily dost špatně, ale nyní chodí již o mnoho lépe. Možná zkuste zakoupit členství.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)