Led 102015
 
 

no-minimum.comDonkeymails a No-Minimum a GetPaidMail jsou velmi spolehlivé e-mailovky, dlouhá léta platící (od roku 2005, tedy přes 10 let). Jsou to zahraniční e-mailovky, jejich součástí je i klikací sekce, proto se mohou řadit i mezi klikačky. Neházejte je do stejného pytle jako české (a většinou pochybné) e-mailovky, tyto dvě emailovky jsou totiž úplně jiná třída, nemají žádné nachytávky ani háčky ani nekalé praktiky. Podle mě jsou to nejlepší e-mailovky, jaké existují. Výplatní minimum pouze $1!

Obě dvě e-mailovky mají stejného vlastníka (MultiMoneyGroup) a patří do sítě e-mailovek, klikaček a dalších programů, většina z nich funguje a platí také již dlouhá léta.
Jako příklad mohu uvést klikačky:
JillsClickCorner: výplatní minimum pouze $1 na PayPal, zaregistrovat se můžete kliknutím na banner:

JillsClickCorner

MyFreeShares: zde klikáte na reklamy a vyděláváte buď peníze nebo Shares, Shares si představte jako akcie, z kterých zde denně vyděláváte dividendy, tedy část z celkového příjmu klikačky ten den jde vám podle podílu vašich Shares na celkovém počtu Shares, tedy jde vám určité %. Z Shares vyděláváte denně, aniž byste museli klikat, Shares se dají také zakoupit. Velmi zajímavě zpracovaný systém, časem velmi zajímavé výdělky (když nasbíráte dost Shares nebo zakoupíte). Zaregistrovat se můžete kliknutím na banner:

MyFreeShares

– GetPaidMail: klikačka a e-mailovka, výplatní minimum pouze $1 na PayPal, zaregistrovat se můžete kliknutím na banner:

getpaidmail

Stránky mají jiný skript, než na jaký jste asi zvyklí u klasických klikaček – zde je to Shiftcode nebo CashCrusader. Vyznačuje se menu v podobě tabulky, specifickým způsobem klikání a spoustou možností výdělku.

Co je to e-mailovka?

To je stránka, která rozesílá e-maily do e-mailových schránek svých členů a za přijímání a čtení těchto e-mailů jim platí. Je potřeba kliknout na odkaz v e-mailu, obvykle nějaký čas počkat, než se vám přičte odměna. E-mailů chodí většinou několik denně. Výdělky jsou srovnatelné s klikáním na reklamy, někdy jsou výdělky i vyšší.

Donkeymails návod

Registrace

Zaregistrovat se můžete do Donkeymails zde:

Donkeymails

Registrace se provádí kliknutím na odkaz Sign Up nahoře na stránce, vyplníte vaši e-mailovou adresu a poté zřejmě další údaje. Také vám přijde ověřovací e-mail, kliknete na odkaz v něm.
Doporučuji vkládat e-mailovou adresu od Gmailu, do českých/slovenských e-mailových schránek by vám nemusel dojít ověřovací e-mail a ani další placené e-maily!

Přihlášení

Přihlášení se provádí přes odkaz Members.

Tabulka menu

Výdělky a referralové

Své výdělky a seznam referralů uvidíte pod odkazem Earnings Stats.
Referralů na Donkeymails je 5 úrovní a vyděláváte z nich (podle úrovně) 10%, 5%, 3%, 2%, 1%.
Na No-Minimum je referralů 6 úrovní a vyděláváte z nich (podle úrovně) 5%, 4%, 3%, 2%, 1%, 1%.

Údaje o účtu a nastavení

Pod User Account Info si můžete zkontrolovat/změnit údaje o sobě, nastavit si, kam chcete posílat e-maily (zda do vaší schránky nebo do schránky na klikačce (Site Inbox) nebo oboje), vidíte zde člověka, který vás doporučil, a můžete si nastavit zájmové kategorie – tedy na jaká témata chcete, aby vám chodily e-maily (nejlepší je zaškrtnout všechny). Také si zde nastavíte peněženku, na kterou chcete posílat výplaty, a můžete si zde změnit heslo nebo smazat účet (Cancel Account).
Změny uložíte kliknutím na Save Changes (a zadáte stávající heslo). Pozor, ať si omylem nekliknete na Cancel Account, to byste si smazali účet.

Členství

Pod odkazem Upgrade Membership si můžete zakoupit členství. Každé členství vám dá vyšší výdělky, více reklam k odkliknutí a určitý počet přímých referralů.

Reflink a bannery

Najdete pod odkazem Referral Links.
Reflink najdete za nápisem URL:.

Schránka a odklikávání e-mailů

Odkaz Your Inbox je vaše e-mailová schránka na klikačce. Je vhodné si nechat zasílat e-maily sem i do vaší e-mailové schránky, protože ne každý e-mail vždy správně dojde, někdy je poskytovateli e-mailu zcenzurován a nedojde vůbec (děje se tak hlavně u českých a slovenských poskytovatelů jako je např. Centrum a Seznam).
V této schránce můžete odklikávat e-maily, pokud jste si nastavili zasílání e-mailů do této schránky. Pokud jste si nastavili zasílat do vlastní e-mailové schránky, kontrolujte pravidelně tuto schránku, denně vám tam bude chodit několik e-mailů (cca 1-10).
E-mail, který vám přijde, bude obsahovat 2 neplacené odkazy nahoře a dole a uprostřed placený odkaz. Klikněte na ten placený, bude nadepsaný — Paid Ad —.
Správný odkaz vypadá nějak takto: http://www.donkeymails.com/scripts/runner.php?EA= a za tím bude nějaké číslo.
U prvního e-mailu to po vás (po kliknutí na odkaz) bude chtít kliknout na správné Turing Number, což je vlastně captcha. Vyberte stejné číslo, jako je na obrázku.
Počkejte uvedený čas (neodpočítává se). Odměna se připíše ve chvíli, kdy vám stránka napíše: „Your account has been credited. Thank You!„. Pak můžete shlížet další e-mail.
Jak vypadá e-mail (placenou část e-mailu jsem označila červeným obdélníkem a odkaz, na který máte kliknout, červenou šipkou) (pro zvětšení obrázku na obrázek klikněte):

Donkeymails

Klikání na reklamy

Najdete pod odkazem Paid2Click.

Jak klikat

Vyberte si reklamu (reklama je banner a text, někdy jen text nebo jen banner, s uvedeným výdělkem), klikněte na ni, v novém okně se otevře reklama.

Donkeymails

U první reklamy to po vás bude chtít kliknout na správné Turing Number, což je vlastně captcha. Vyberte stejné číslo, jako je na obrázku.

Donkeymails a No-Minimum: Spolehlivé e-mailovky

Počkejte uvedený čas (neodpočítává se).

Donkeymails

Odměna se připíše ve chvíli, kdy vám stránka napíše: „Your account has been credited. Thank You!„.

Donkeymails

Pak můžete okno zavřít a shlížet další reklamu. Případně nemusíte okno zavírat, můžete vybrat další reklamu a ta se otevře v tom okně, co první reklama.
Reklam je tam spoustu, na další reklamy se dostanete kliknutím na Next Page.
Pozor na anti-bot reklamu, bude označena velikým červeným nápisem Cheat Bot Checker. Neklikejte na ni! Jinak váš účet může být smazán.
Jak vypadá anti-bot reklama:

Donkeymails

Výměna kliků

Výměnu kliků najdete pod odkazem Point2Click.
Klikání zde funguje úplně stejně, jen zde se kliká za body (Points).
Body pak můžete použít pro umístění své vlastní stránky do této sekce nebo je proměníte na bannerovou reklamu. Body nejdou směnit na peníze.

Placené registrace

Pod odkazem Paid2Signup najdete placené registrace.
To funguje tak, že kliknete na odkaz, do stránky se zaregistrujete, pak kliknete na tlačítko Completed, zkopírujete e-mail, který jste obdrželi (hlásící, že jste již členové té stránky), potvrdíte. Pokud jste věc splnili správně, budete odměněni. Kontrola probíhá manuálně, se zpožděním.

Nabídky

Najdete pod odkazem NEW Offerwalls!.
Zde můžete plnit nejrůznější úkoly jako je např. vyplňování dotazníků, hraní her, shlížení videí, poslech rádia apod.
Poslech rádia najdete pod prvním odkazem „RadioLoyalty. Earn up to 1 cent per Captcha filled in. Just listen to the radio each couple of time you had to fill in a capcha just fill in to earn. Money will be added direct earnings depens on your country.
Další nabídky najdete pod dalšími odkazy (OfferToro, SuperRewards, Matomy).
Vyděláváte peníze (v odkazu bude Earn Cash) nebo body (Earn Points).

Propagace (PTP)

Můžete vydělávat i propagací stránky, Donkeymails je v tomto vyhlášená stránka, má jedno z nejlepších PTP vůbec. Najdete pod odkazem Paid to Promote.
Funguje to tak, že lidé budou klikat na váš odkaz (daný touto e-mailovkou) a vy za to vyděláváte peníze.
K propagaci slouží specifický odkaz (je to zároveň váš reflink, můžete přes něj získávat referraly), který najdete pod nápisem Paid To Promote Main Page. Tam vidíte, kolik budete za propagaci vydělávat a kolik už jste vydělali.
Pozor! Odkaz na propagaci můžete umístit jen na schválené stránky! Jejich seznam najdete pod červeným odkazem Approved Sites. Tedy nemůžete si tento odkaz umístit na svou stránku o klikačkách, na svůj blog, na kdejaké fórum apod. Ve schválených stránkách obvykle najdete větší manual-surfy, klikačky apod. Propagační reflink můžete vložit např. do schválené výměny kliků NewWaySurf (registrace zde).

NewWaySurf

Manual Surf

Manual Surf najdete pod odkazem Manual Surf! (win Cash).
Zde shlížíte stránky a dostáváte za to kredity (na propagaci svých stránek v této sekci) a můžete vyhrát peníze. Peníze se tu vyhrávají docela často, cca jednou za 10 – 20 shlédnutých stránek, jsou to ale většinou malé částky. Největší částka, která se dá vyhrát, je $25. Také dostáváte peníze nebo kredity za určitý počet odsurfovaných stránek.

Hry

V menu najdete několik odkazů na hry jako např. Donkeymails Raffle nebo DONKEY LOTTO.

Důkazy výplat

Najdete pod odkazem Donkeymails Beenpaid!
Moje osobní důkazy výplat najdete zde:
Důkazy výplat DonkeyMails
Důkazy výplat No-Minimum
Důkazy výplat JillsClickCorner

Výběr peněz

Požádat o výplatu můžete pod odkazem Request payout!!
Výplatní minimum na PayPal je $1, na některé další peněženky lze žádat už od $0.01.
Zkontrolujte si, zda máte správně údaje v Cashout Profile (peněženka a ID či e-mail).
Doporučuji zaškrtnout full balance, pak vám pošlou vše, co budete mít v době, kdy budou posílat výplaty, právě na účtu.
Appear in beenpaid znamená, zda chcete, abyste byli vidět v seznamu vyplacených. Já zaškrtávám.
Žádost odešlete kliknutím na tlačítko Submit Request.

No-Minimum návod

Registrace

Zaregistrovat se můžete do No-Minimum zde:

No-Minimum

Na této stránce je vše skoro stejné jako u Donkeymails, můžete se tedy řídit návodem na Donkeymails. Pouze vysvětlím odkazy v menu:
Na účet se přihlásíte přes odkaz My Account.
Výdělky najdete pod Earnings.
Údaje o účtu a nastavení pod User Info.
Reflink a bannery pod Referral Center.
E-maily pod Inbox (read your mail).
Klikací reklamy pod Paid to Click.
Manual Surf pod Manual Surf.
Placení za propagaci pod Paid to Promote.
Placené registrace pod Paid to Signup (all countries).
Členství pod Upgrade Your Account.
Vyplatit peníze si můžete nechat pod odkazem Cashout.
Výplatní minimum na PayPal je $1.

U stránek JillsClickCorner a MyFreeShares a GetPaidMail můžete také použít návod na Donkeymails, stránky jsou velmi podobné.


Také by vás mohlo zajímat

MyFreeShares – 10 let spolehlivá platící klikačka a revshare MyFreeShares je dlouholetá spolehlivá platící klikačka a e-mailovka s unikátním shares systémem. Funguje již skoro 10 let. Je to jedna z prvních kli...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)