Pro 272015
 
 

HeedYouPokud se nechcete spokojit pouze s výdělky z klikání (které mohou sloužit jako dobrý přivýdělek, ale nezaplatí vám všechny výdaje), ale chtěli byste např. se věnovat klikačkám jako svojí hlavní „práci“, tedy ano, mít výdělky takové, že vás to uživí, pak čtěte dále.
Příkladem, jak si takové výdělky zařídit, je získávání referralů přímých, pronajímání referralů, nákup balíčků reklam s BAP či shares atd.
My se v tomto článku budeme věnovat získávání referralů přímých. To je podle mého názoru nejlepší varianta, protože referraly přímé můžete shánět i zadarmo, nemusíte se o ně starat, díky nim je také možno si vytvořit pěkný pasivní příjem.
Ano, pomocí referralů přímých lze získat pasivní příjem i 50 000 Kč měsíčně a víc a nechodit do práce – příkladem jsem já sama. Opravdu to jde! Jak na to? Čtěte v tomto článku!

Co je to referral přímý a proč mám získávat referraly přímé

Referral přímý je člověk, kterého jste na klikačku doporučili pomocí svého referenčního odkazu. Referenční odkaz, tzv. reflink, slouží k tomu, aby se referral zaregistroval správně právě pod vás. Vy potom vyděláváte z tohoto referrala peníze – z jeho klikání na reklamy, někdy i z jeho nákupů.
Pokud např. znáte nějakého člověka, který by se pod vás zaregistroval, dejte mu váš reflink, řekněte, ať na něj klikne a zaregistruje se.
Reflink lze také vkládat do ostatních klikaček, výměn kliků atd. a získávat tak referraly.
Váš referenční odkaz pro doporučování referralů najdete na každé klikačce, většinou v sekci Bannery (Banners) nebo Propagační materiály (Promotional Tools).
Pokud lidí pod sebe doporučíte hodně, vybudujete si tak slušný pasivní příjem. Vaši referralové klikají, vydělávají vám a vy jen sledujete, jak rostou výdělky.
Tito referralové mají jednu velikou výhodu – máte je napořád, a tak z nich také vyděláváte napořád! A hlavně jsou zadarmo, nic za ně měsíčně neplatíte jako v případě referralů pronajímaných.

Jak získat referraly přímé zadarmo

Variant zadarmo je několik, mně se osvědčila varianta v tomto článku: Jak získat referraly zadarmo.
Jedná se o výměnu kliků EasyHits4U, kde jsem měla vždy výborné výsledky. Více info v článku pod odkazem.

Nejlepší Traffic Exchange

Ale jak víte, co je zadarmo, to většinou nefunguje tak dobře jako něco, co je placené.
Nemám teď na mysli služby, které prodávají referraly – těm se vyhněte obloukem, to jsou většinou podvody a navíc tento způsob je na klikačkách zakázaný a hrozí zrušení účtu.

Mám na mysli placenou reklamu, tedy zaplatit si na klikačce zobrazování vašeho reflinku. Členové klikačky budou na vaši reklamu s vaším reflinkem klikat, a pokud se rozhodnou do klikačky zaregistrovat, stanou se vašimi referraly a vy z nich budete vydělávat.

Placené způsoby

Výhoda placených způsobů u získávání přímých referralů je ta, že zaplatíte jen jednou a získané referraly máte napořád. Peníze za koupenou reklamu se vám vrátí v podobě výdělků z referralů.

Členství

Na místě je i zvážit koupi členství na té klikačce, kam se pod vás referralové registrují, protože členství vám přinese daleko vyšší výdělky z referralů a hlavně i vyšší provize z jejich nákupů na klikačce.
Většinou se jeho koupě vyplatí až po získání několika referralů, kolik přesně musíte mít nejmíň referralů, záleží na klikačce, dá se to lehce spočítat (sečtené výdělky ze všech vašich referralů na klikačce krát počet dní krát BV se porovná s cenou členství na danou dobu, a pokud výdělky vyjdou vyšší, členství se vyplatí koupit).
BV jsou bonusové výdělky, tím myslím, o kolik se zvednou výdělky z referralů po koupi členství.
Příklad: na dané klikačce u Standard členství jsou 50% výdělky z referralů, u placeného Golden jsou 100%, 100/50=2, tedy jsou krát 2. BV je v našem příkladě tedy 2.
Případně pokud jste si jisti, že získáte potřebný počet referralů a výdělků před vypršením členství tak, aby se členství vyplatilo, můžete si členství koupit třeba hned.
Členství vaše výdělky z referralů může i zněkolikanásobit! A to je sakra znát!

Pomocí zakoupení členství si také zvýšíte limit referralů, které můžete mít. Ten limit je potřeba hlídat, protože jakmile dosáhnete limitu, přestanou se vám referralové připisovat. Limit na klikačkách většinou bývá u základního Standard členství (který má každý zadarmo) nastaven na 50 či 100 referralů, což mnohým stačí, ale každý chce výdělky co největší, takže doporučuje referraly dál a dál a ten limit přestane stačit, pak máte dvě možnosti – smazat neaktivní referraly nebo koupit členství nebo nejlépe oboje.

Neaktivní referraly doporučuji mazat nejdříve tehdy, pokud byli neaktivní více než 60 dní. Ono se může stát, že budou zase aktivní; u referralů neaktivních více než 60 dní je ta pravděpodobnost, že zase začnou klikat, už docela malá, a tak nemá smysl, aby zabírali místo těm aktivnějším.

Na jaké klikačky se referralové shánejí nejsnadněji

Nejlepší výsledky se většinou získávají u úplně nových klikaček, kde je veliký zájem o registraci do nich, tam obvykle získáte referralů nejvíce.
U starších klikaček, jako je např. Neobux či Clixsense, se referralové shánějí velmi těžko, ale samozřejmě to jde také.

Kde zakoupit reklamu pro propagaci svého reflinku?

Reklama se dá koupit na každé klikačce, od toho tu klikačky vlastně máme. Ale dám vám několik tipů, kde je nejlepší reklamu zakoupit a jakou

Jak zakoupit reklamu na klikačce

Já bych doporučila zakoupit reklamu na klikačce HeedYou, protože má unikátní druhy reklamy, které nenajdete nikde jinde.

Zaregistrovat se můžete na HeedYou zde:

HeedYou

My si ale ukážeme příklad s klikačkou běžící na nejrozšířenějším skriptu EvolutionScript. Všechny klikačky běžící na EvolutionScriptu mají postup stejný či podobný.

Nejdříve se zaregistrujte do vybrané klikačky. 

Přihlaste se a klikněte nahoře na odkaz Advertise.

clickyclix advertise

Paid To Click Ads (PTC)

Nejoblíbenější je reklama v PTC sekci, která také přináší nejlepší výsledky, tedy nejvíce zaregistrovaných referralů přes váš reflink. Je to nápis Paid To Click Ads.

clickyclix ptc

Cena tady začíná od $2.5 za 1000 kliků na váš reflink, tedy za 1000 potencionálních referralů. Samozřejmě v praxi se nezaregistruje každý, kdo na vaši reklamu klikne, je jen na lidech, zda se zaregistrují.
Ceny jsou na každé klikačce jiné.
Kvalita inzerce je také na každé klikačce jiná. Čím více ověření pro členy (captcha, ověření e-mailu, peněženky, totožnosti atd.), tím kvalitnější inzerce – vyfiltruje automatické programy, tzv. bóty.

Vyberte si balíček reklamy, který je pro vás cenově nejpřijatelnější. Platí zde obvykle, že čím více kreditů zakoupíte, tím to pro vás bude výhodnější, protože s rostoucím počtem kreditů klesá cena za 1 kredit.
1000 kreditů = 1000 kliků na vaši reklamu = 1000 šancí získat referrala.

clickyclix ptc

Příklad:
1000 kreditů je za $2.5, tedy cena za 1 kredit = $0.0025
5000 kreditů je za $10, tedy cena za 1 kredit = $0.002. Vidíte, že tento balíček je daleko výhodnější.
Největší balíček je 1 milión kreditů, kde cena za 1 kredit je jen $0.0014.

Jak zakoupit Paid To Click (PTC) reklamu

Nejdříve je potřeba vložit peníze na klikačku z peněženky (podle toho, jakou klikačka akceptuje).

Jak vložit peníze pro nákup reklamy

Vložení peněz provedete přes odkaz Add Funds v účtu.
Běžte na My Account -> Add Funds (odkaz v menu vlevo).

clickyclix add funds

 U Method vyberte peněženku (např. PayPal) a u Amount vepište částku, kterou chcete vložit. Minimum je $5. Za tuto cenu lze koupit např. 2000 PTC kreditů.

clickyclix add funds

Stiskněte tlačítko Send. Potom klikněte na ikonku PayPalu.

clickyclix paypal

Po kliknutí na ikonku PayPalu vás to přesměruje na peněženku PayPal, kde se přihlásíte na svůj účet na peněžence (vyplňte e-mail, heslo a zmáčkněte tlačítko Log In).

clickyclix pay paypal

Můžete si vybrat způsob, jakým zaplatit (Payment methods) – jestli přes peníze na účtu na peněžence (PayPal balance) nebo kartou (Credit card/Debit card). Možnost platit kartou se zobrazí jen tehdy, pokud máte kartu přidanou k PayPal účtu.
Potvrďte platbu kliknutím na tlačítko Pay Now.

clickyclix pay now

Hotovo, peníze vloženy.

Jak zakoupit reklamu

Nyní se vrátíte zpět na nákup reklamy – jděte zase na odkaz Advertise.
Vyberte váš vybraný balíček a klikněte na tlačítko Buy Now.

clickyclix buy ad

Poté následuje rekapitulace nákupu, zde klikněte zase na tlačítko Buy Now!

clickyclix buy now

Hotovo, kredity na reklamu zakoupeny.

clickyclix bought ads

Nyní je ještě potřeba reklamu nastavit.

Jak správně nastavit reklamu

Klikněte v menu nalevo v sekci My Advertising na odkaz PTC Ads.

clickyclix ptc ads

U Manage vyberte Paid To Click Ads a klikněte na nápis Click here to add a new advertisement.

clickyclix add new ad
Nastavte reklamu podle příkladu na následujícím obrázku (obrázek zvětšíte kliknutím), údaje přepíšete podle vaší stránky, kterou chcete propagovat.

clickyclix set ad

Image URL (adresa obrázku) je nepovinná, nemusíte zadávat, případně formát může být i jiný než 100x100px (v tomto případě bude zmenšen na požadovaný rozměr).
Target Country (cílová země) – je asi nejlepší vybrat vše kromě Číny a Vietnamu (protože tam odtud pochází nejvíce podvodníků a ti se málokdy zaregistrují). Zaškrtněte All Countries a ty země, co tam nechcete, odeberte.
Nezapomeňte zaškrtnout This site does not violate our TOS.
Klikněte na tlačítko Send.
Pak klikněte na tlačítko Continue.

Dále je potřeba nechat reklamu zkontrolovat systémem. Klikněte na nápis Click here to validate this ad.

clickyclix validate

Vaše reklama se otevře v novém okně a zobrazí se časový proužek, jako když klikáte na reklamu. Počkáte, až proužek dojede do konce a objeví se obrázky. Kliknete na ten, který je vzhůru nohama. Napíše se nápis: Your link was validated, now you can close this window. Hotovo, reklama je ověřena.
Aby se reklama začala zobrazovat, ještě je potřeba k ní přidat zakoupené kredity.

Jak přidat k reklamě kredity

U reklamy klikněte na Allocate.

clickyclix allocate

My Credits je počet kreditů, které máte a můžete přidat k reklamě.
Credits to Allocate – sem vepište počet kreditů, které chcete přidat. Nejlépe přidejte všechny.
Cost je cena v kreditech – pokud jste si vybrali vyšší cenu za klik a čas, než je na obrázku níže, tak cena v kreditech bude vyšší (např. 2 kredity za zobrazení reklamy na 10s apod., v tomto případě si nastavte Credits to Allocate na takovou hodnotu, aby vám Cost vyšla stejně či co nejblíže k počtu vašich kreditů (My Credits), jinak to bude hlásit chybu nedostatek kreditů).

clickyclix allocate

Zmáčkněte tlačítko Allocate.
Napíše se Your advertisement was sucessfully updated! Hotovo. Zmáčkněte tlačítko Continue.
Nyní je již vše nastaveno, reklama se zobrazuje, členové klikačky na ni klikají a vy už jen sledujete, jak vám na propagované klikačce přibývají referralové.

Další druhy reklamy na klikačkách

Fixed Ads

Velmi oblíbeným druhem reklamy jsou také Fixed Ads. Jsou to reklamy ve stejné sekci jako u Paid To Click reklamy, tedy v PTC sekci. Bývají označeny jako Fixed PTC Advertisements.

clickyclix fixed ads

Rozdíl je v tom, že u Fixed Ads si nekupujete kredity, ale čas zobrazení. Fixed reklama se kupuje třeba na den nebo týden. Zobrazuje se tak dlouho, než jí vyprší čas. Výhoda Fixed reklam je ta, že nejen že je garantováno, že se reklama bude zobrazovat po celou požadovanou dobu, ale hlavně získáte neomezený počet kliků na reklamu za den! To je veliká výhoda!
Nemusíte sledovat počet zbývajících kreditů a stresovat se, že kreditů jste zakoupili málo – reklama tam bude celý ten čas, na který jste si ji koupili!

Lze zvolit mnoho druhů času, na jak dlouho reklamu chcete, a také času zobrazování reklamy.
Platí, že čím delší čas zobrazení reklamy, tím lepší výsledky, tím spíš se nějaký referral zaregistruje (výhodnější je tedy reklama na 20s než reklama na 5s, s delším zobrazením má člověk více času si stránku prohlédnout a spíše ho zaujme a zaregistruje se jako váš referral).
To samé platí o času, po který se bude reklama zobrazovat na klikačce (zobrazování celý týden přinese lepší výsledky než zobrazení jen na 1 den, protože se lidem budete připomínat a protože si řeknou „ty jo, když je ta reklama tady už tak dlouho, tak na tom asi něco bude, to vyzkouším“).
Čím delší čas, tím dražší reklama. Dle mé zkušenosti se vyplatí na času nešetřit, opravdu ten rozdíl ve výsledku je veliký. Čím delší časy, tím lepší výsledky!
Krátké časy jsou vhodné pouze tehdy, když chcete jen zobrazení pro vaši stránku, ne referraly.

Login Ads

To je bannerová reklama, která se zobrazuje v novinkách při přihlášení. Kupuje se na čas. Z bannerové reklamy bývá nejvíce efektivní.

Paid To Signup offers

Placené registrace, PTSU. Nedoporučuji kupovat tento druh reklamy, protože na většině klikaček je zakázáno přes tento druh reklamy získávat referraly.

Featured Text Ads

Toto je textová reklama, zadáte název, popis a reflink. Do popisku napíšete něco, co přitáhne pozornost. Pokud to dokážete dobře napsat, výsledky bývají celkem dobré.
Zde se jedná o zobrazení textu, nejde o přímé prokliky jako u PTC reklamy. Prokliky se dějí jen tehdy, pokud reklama člena zaujme. Proto textová reklama není tak efektivní jako PTC reklama, ale zase je o dost levnější.

Banner Ad

Toto je bannerová reklama, zadáváte adresu banneru a reflink (oboje lze nalézt na klikačce, kam sháníte referraly; a pozor odkazy nepřehoďte nebo se reklama nezobrazí správně). Po kliknutí na banner člen přejde na váš reflink, a pokud se zaregistruje, získáte referrala. Banner se zobrazuje na různých místech klikačky.
Banner je většinou účinnější druh reklamy než text, protože přece jen obrázek zaujme více než pouhý text.
Stejně jako u textové reklamy i zde jde jen o zobrazení, ne o prokliky. Prokliky se zase dějí jen tehdy, pokud reklama člena zaujme. Proto ani tato bannerová reklama není tak efektivní jako PTC reklama, a je také o dost levnější.

Featured Link Ads

Toto je odkaz. Zadáváte název a reflink. Je to velmi podobné textové reklamě, ale kupuje se na čas (většinou v měsících) a cena je velice nízká.

Traffic Exchange

Toto jsou kredity do výměny kliků. Tam ostatní členové klikají na reklamy, ale narozdíl od PTC sekce se tady kliká jedna reklama za druhou s časovačem 5s.
Tato reklama není tak efektivní jako PTC reklama, ale je efektivnější než reklama bannerová nebo textová. Tomu také odpovídá cena – je levnější než PTC reklama.

Special Packages

Zde najdete různé výhodné balíčky kreditů či členství v akci. Jsou to zlevněné balíčky a zlevněné jsou proto, protože v balíčku bývá více druhů kreditů najednou, a tak dostáváte množstevní slevu.
Určitě se vždy nejdříve podívejte do těchto balíčků, třeba zde najdete pro vás výhodnější nabídku, zejména doporučuji tehdy, pokud hodláte zakoupit více druhů kreditů najednou, zde je seženete levněji.

Registrace do HeedYou

Zaregistrovat se můžete do HeedYou zde:

HeedYou


Také by vás mohlo zajímat

EasyHits4U: Získejte referraly, inzerujte zadarmo EasyHits4U je nejlepší, největší a nejoblíbenější výměna kliků (traffic exchange) s možností cílení zemí, která existuje - dá se zde inzerovat zcela z...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Rentovaní referralové: jsou to boti nebo lidé? Rentovaní referralové, ač to většina klikaček nikdy nepřizná, jsou v naprosté většině boti. Rentovaní referralové nejsou tedy všichni reální lidé. V...
Na kterých klikačkách se vyplatí pronajímat referraly? Pronajímat referraly se vyplatí na klikačkách starších než rok a půl (nižší zisky, ale stabilní, nižší možnost, že scamnou) nebo na klikačkách úplně n...
Referralové: k čemu jsou a jak je získat Referralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu. Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí. Co jsou to referralové? Referral je vámi doporučený...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)