Čvn 132014
 
 

BestRefback4U: Jak ve vyhnout scam klikačkámJak rozlišit, která klikačka je scam?
Jak získat peníze navíc?

Jak maximalizovat výdělky z klikaček – o tom je třeba přemýšlet už NEŽ se do nějaké klikačky zaregistrujete!
Rozhodně se nikdy neregistrujte stylem „Jé, nová klikačka – klik – zaregistrovat – hotovo“. Přijdete tak o bonusové výdělky a můžete přijít dokonce i o vše, co na klikačce vyděláte! Klikačka může být scam.

Jak neskončit ve scam klikačce a vydělat si co nejvíc


1) Informace

Za prvé je třeba si o klikačce zjistit dostatek informací o tom, zda klikačka vůbec vyplácí, zda to není scam! Je nespočet klikaček, které vám naklikané peníze nikdy nevyplatí! Tyto klikačky jsou nazývány „scam“ a je potřeba se jim vyhnout. Proto se neregistrujte úplně všude, ale jen na ověřených klikačkách!

O tom, jak a kde si zjistit tyto informace, si povíme dále.

2) Bonusové výdělky

Druhý důvod, proč se zbrkle neregistrovat do každé klikačky hned, jak na ni uvidíte první reklamu, je ten, že přijdete o bonusové výdělky.
Každá klikačka má totiž systém referralů a vy na něm můžete pěkně vydělat a to nemusíte ani shánět svoje vlastní referraly, funguje to i na druhou stranu – tak, jak jste o tom možná ještě nepřemýšleli.
Pokud se do nějaké klikačky registrujete, většinou se zaregistrujete přes něčí reflink – a mnohdy ani netušíte, čí ten reflink byl. Mnoho lidí to nepovažuje za důležité. Přitom je to jedna z nejdůležitějších věcí u klikaček!

Co to znamená zaregistrovat se přes něčí reflink?

Ten člověk, koho ten reflink, přes který jste se na klikačku zaregistrovali, je, bude po vaší registraci na klikačku váš Referrer – tedy ten, kdo vás doporučil. On vás tedy získá jako referrala. Budete jeho referral a budete mu vydělávat peníze. Z každého vašeho kliknutí na této klikačce tento člověk vydělá peníze (určité %).
Vy o nic nepřicházíte, pro vašeho referrera jsou tyto výdělky z vás jakýsi bonus od klikačky.

Co se tedy zaregistrovat tak chytře, abyste z tohoto bonusu taky něco měli? Co kdyby se váš referrer o tento bonus s vámi rozdělil? Jen proto, že se pod něj zaregistrujete… vlastně nemusíte dělat vůbec nic navíc, stačí jen se chytře zaregistrovat! A budete vydělávat další peníze z jednoho klikání!

Asi si teď říkáte – jak ale zjistit, kdo je můj referrer? Jak ho kontaktovat, aby mi tu část bonusu poslal? Bude vůbec chtít přistoupit na takovou dohodu? Jak se s ním domluvit, kolik %, na jakou peněženku, kdy poslat apod.? Dodrží vůbec tuto dohodu? Co když se zaregistruji pod nějakého podvodníka, který dohodu nedodrží, a já budu muset už navždy klikat pod ním, protože referrer se nedá změnit a dva účty na jedné klikačce mít nelze? To by byl pořádný průšvih …

Už před registrací je proto dobré vědět, pod koho přesně se registrujete! Po registraci už referrera nelze změnit!
Registrujte se proto pod někoho, kdo vám tu část bonusu (zvanou refback) bude rád a spolehlivě vyplácet!

Kde seženete někoho takového?
A kde seženete ty nejnovější informace o tom, zda klikačka platí nebo je to scam?

Oba dva problémy vyřešíte na jedné stránce najednou – na stránce, která se právě zabývá vyplácením refbacku a zjišťováním nejnovějších informací o klikačkách – na refbackové stránce BestRefback4U.

BestRefback4U dává $0.1 jen za registraci!
Můžete si vybrat z 80+ klikaček, pro které stránka nabízí refback.

Klikačky jsou dělené na Platící, Nové, Podezřelé, Scam a Uzavřené. Platící klikačky jsou dále rozděleny podle počtu obdržených výplat.
U každé klikačky jsou přehledně uvedené základní informace i širší popis. Ke klikačkám také naleznete novinky, aktualizují se denně, takže hned víte, jak na tom která klikačka je.
Stránka vám nezaručí, že nebudete klikat ve scam stránkách, ale snaží se toto riziko minimalizovat – nikdo totiž nemůže vědět, zda se nějaká klikačka nestane scamem, ale pokud máte dostatek informací, můžete scam klikačku včas odhalit – a to je to, o co se stránka snaží – abyste zbytečně měsíce neklikali někde, kde to nemá smysl.

Díky množství referralů a kupování premium členství na klikačkách stránka dosahuje výplatního minima na klikačkách rychleji a také díky tomu budete mít vyšší refback – premium členství pro vašeho referrera znamená vyšší výdělky z referralů (tedy z vás), referrer dostává vyšší odměnu, tedy i s vámi se rozdělí o větší obnos.
Rychlejší dosažení výplatního minima také pomáhá předcházet ztrátě peněz v případě klikání ve scam klikačce – vy možná na výplatní minimum včas nedosáhnete (než se klikačka stane scamem), ale váš referrer ano a tedy vy získáte alespoň ten bonus (refback), neklikali jste úplně zbytečně.

Na BestRefback4U vidíte svoje statistiky – v kterých klikačkách jste registrovaní, kolik refbacku jste si na jaké klikačce doteď vydělali a mnohem více.
Vidíte i statistiky svého referrera – kolik má váš referrer referralů, kolik má právě na klikačce naklikáno v balance, kolik už si na klikačkách vydělal, kdy dostal z které klikačky výplatu, důkazy výplat a další.

Klikačky můžete hodnotit hvězdičkami i slovně, můžete navrhovat i svoje klikačky!

A nejlepší věc – na BestRefback4U můžete také získávat svoje referraly! Pokud tedy doporučíte stránku ostatním lidem a ti se na BestRefback4U zaregistrují přes váš reflink, získáte referraly, z kterých také vyděláváte! Pokaždé, když vaši referralové obdrží refback z nějaké klikačky, vy z této jejich odměny získáte bonus – další peníze navíc!
Určitě se podívejte do sekce Propagační bannery, tam naleznete svůj reflink a bannery, ty můžete použít při propagaci a doporučování stránky a získávání referralů.
Návod, jak a kde získávat referraly.

Stránka také dává bonus za registraci do každé klikačky.
Můžete získat i premiové členství zdarma za aktivitu a tím ještě vyšší refback!
Premiové členství zdarma dostanete také jen za registraci!
Získáváte odměnu 1x denně i jen za přihlášení!

Na stránku si můžete umístit i vlastní inzerci (login banner, standardní banner, textovou reklamu), kredity na reklamu získáte za registraci a za aktivitu, lze je i zakoupit a to velmi levně.

BestRefback4U je profesionální refbacková stránka, z které byste měli vycházet, pokud chcete být úspěšní ve vydělávání na klikačkách, a pokud si chcete z klikaček vydělat co nejvíc, co to jde!

Zaregistrujte se zde: BestRefback4U.com.

Stránka má i Helpdesk a Forum, kde naleznete všechny potřebné informace. Pokud byste si s něčím nevěděli rady, stačí napsat na jejich podporu (Kontakt).

Jak začít

– vše najdete pod odkazem Jak to funguje.

Jak se zaregistrovat na klikačky jako jejich referral a vydělávat tak refback

– najdete pod odkazem Jak se zaregistrovat jako referral a vydělávat refback.

Také si přečtěte, jak přesně se registrovat do klikaček, abyste měli správného referrera.

A jak potom na klikačkách vydělávat co nejvíce?

To se dočtete v návodech Nejlepší klikačka – Jak vydělat co nejvíce a Nejlepší strategie vydělávání peněz online.

Hodně štěstí!


Také by vás mohlo zajímat

Seznam online peněženek, jejich použití a odkazy k registraci Přináším vám seznam online peněženek, což jsou online peněžní účty, s kterými můžete platit na internetu. Některé se dají nabít přímo z bankovního účt...
Jak ověřit Payza účet podle nových podmínek Payza je jedna z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších peněženek (online platebních procesorů) vedle PayPalu a SolidTrustPay. Mnoho z vás už zkoušelo p...
Slovníček: Základní pojmy a zkratky vydělávání na internetu Tento slovníček základních pojmů a zkratek se vám určitě bude hodit při vydělávání na internetu, hlavně začátečníkům nebo těm, kdo tápou v angličtině,...
Výdělky na klikačkách – kolik si můžu vydělat? Asi nejčastěji se mě ptáte, jaké jsou výdělky na klikačkách, kolik si můžete vydělat, když do klikaček půjdete, a zda lze dosáhnout nějaké určité část...
Jak založit a ověřit PayPal účet PayPal je nejrozšířenější a nejpoužívanější virtuální (elektronická, online) peněženka na světě, kterou využívají desítky milionů lidí a e-shopů. Ve s...
Jak se zaregistrovat do klikačky, jak se přihlásit a vydělávat V tomto článku vás detailně provedu celým procesem registrace a přihlášení na klikačku GPTPlanet (úplně stejně se zaregistrujete a přihlásíte do větši...
Jak vyrobit důkaz výplaty a vložit ho na forum klikačky Mnoho klikaček má pravidlo, že abyste obdrželi další výplatu, musíte nejdříve nahrát na jejich forum obrázek první výplaty (a pak všech následujících ...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Jak a kde vydělávat na internetu z domova Vydělávejte peníze na počítači z domova plněním jednoduchých úkolů jako je prohlížení stránek, prohlížení reklam, klikání na reklamy, čtení e-mailů, ...
Referralové: k čemu jsou a jak je získat Referralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu. Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí. Co jsou to referralové? Referral je vámi doporučený...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)