Zář 182014
 
 

GPTPlanet: Jak se zaregistrovat do klikačkyV tomto článku vás detailně provedu celým procesem registrace a přihlášení na klikačku GPTPlanet (úplně stejně se zaregistrujete a přihlásíte do většiny klikaček). Postup, jak se zaregistrovat a přihlásit, hezky a přehledně znázorním na obrázkách.

Klikačka GPTPlanet běží na skriptu EvolutionScript (bývalý PTCEvolution). Proto se budete úplně stejně registrovat a přihlašovat do všech klikaček používajících tento skript (a to je většina).

Jak se zaregistrovat: Kliknutí na reflink

Registrace do klikačky vždy začíná kliknutím na odkaz/něčí reflink nebo kliknutím na banner. Odkaz neopisujte, nemuseli byste ho zadat přesně.
Pokud kliknete na něčí reflink, budete na této klikačce referralem tohoto člověka. Pro vás to neznamená vůbec nic, o nic nepřicházíte, a ten člověk, který vás doporučil (na čí reflink jste kliknuli), z vašeho klikání bude dostávat peníze jako odměnu za to, že vás doporučil. Z toho mohou plynout další výhody:
Pokud se zaregistrujete pode mě, budete moci získávat refback (peníze navíc) z každého kliknutí na klikačce. Budete tedy peníze dostávat za jedno klikání dvakrát – na klikačce i u mě.
Více info o refbacku a jak o něj požádat si přečtěte zde: Vydělávejte z klikaček dvakrát tolik!.

Takto vypadá můj reflink pro GPTPlanet: http://www.gptplanet.com/?ref=Iriss
Když na něj kliknete a zaregistrujete se do klikačky, budete pak na klikačce můj referral.

A takto vypadá banner, v kterém je obsažen můj reflink také.

Když na něj kliknete a zaregistrujete se do klikačky, budete pak také na klikačce můj referral.

Jak se zaregistrovat do klikačky

Klikněte na http://www.gptplanet.com/?ref=Iriss

Klikněte na Register (někde může být místo toho Sign Up).

Registrace
Nyní vyplňte formulář podle obrázku (pro zvětšení obrázku klikněte na obrázek):

Registrace
Full Name = vaše celé jméno
Username = přihlašovací jméno – může být jakékoliv (bez diakritiky), bude vám sloužit k přihlašování do klikačky
Password = heslo – slouží k přihlašování, také zadávejte bez diakritiky. Zadávejte heslo, které nepoužíváte nikde jinde! Nikdy nezadávejte jednoduchá hesla jako 123456! Někdo by mohl vaše heslo uhodnout a vykrást vám účet!
Confirm Password = znovu zadejte stejné heslo
E-mail Address = e-mailová adresa (používejte e-mail od Gmailu, na ostatní e-maily by vám nemusel dojít aktivační e-mail!)
Confirm E-mail Address = znovu zadejte stejnou e-mailovou adresu
Username, heslo a e-mailovou adresu si zapište někam do notýsku/sešitu!!!, protože časem tu kombinaci zapomenete. Nezapisujte nikam do počítače.
Referrer: pokud tam toto políčko je a je v něm Iriss (na GPTPlanet, na jiných klikačkách mohu mít jiné jméno), je to správně, po registraci budete pode mnou, budete můj referral a budete moci získávat refback. Pokud tam to políčko není vůbec nebo je tam jiné jméno, je to špatně – klikněte znovu na můj reflink, políčko by se pak mělo objevit.
PayPal: Zadejte vaši e-mailovou adresu, s kterou se přihlašujete do internetové peněženky PayPal. Pokud ještě nemáte PayPal, lze si ho založit zde: Založit PayPal. Klikačka vám bude peníze vyplácet na PayPal, tamodtud si je pak můžete poslat na bankovní účet (na PayPalu je to zdarma).
Image Verification: toto je captcha, ověření obrázkem – ověřuje se, jestli nejste nějaký automatický program. Opište písmenka z obrázku do políčka pod ním. Zde jsou písmenka: KPJLQ. Na každém obrázku jsou jiná písmenka. Pokud se obrázek nenačetl nebo ho nemůžete přečíst, obnovte si stránku, bude tam jiný obrázek.
Terms Of Service: to jsou Podmínky klikačky, pozorně si je přečtěte, a potom zaškrtněte políčko u I have read, and agree to abide by the GPTPlanet.com rules.
Register: Vše si ještě jednou překontrolujte a nakonec zmáčkněte tlačítko Register.

Nyní vám (většinou) přijde ještě aktivační e-mail na zadanou e-mailovou adresu. Bude vypadat nějak takto:

Registrace
Tento je z Adsclickers (z GPTPlanet už jsem nenašla), ale to nevadí, ono to bude vypadat podobně, ne-li úplně stejně.
Tento je třeba otevřít a kliknout na aktivační odkaz, který v něm najdete.
Aktivační e-mail a v něm aktivační odkaz vypadá takto:

Registrace
Pokud by vám aktivační odkaz nefungoval, použijte druhý odkaz. Můžete ho třeba i opsat, ale pozor, musí to být přesně! Nejlepší je ho zkopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL+C a vložit do adresního řádku pomocí CTRL+V.
Potom tam stejně tak zkopírujte požadovaná data (Your Username a Your Activation ID).
Neklikejte slepě na odkazy podle pořadí, ale vždy se trošku začtěte. Před aktivačním odkazem by vždy mělo stát něco jako: To complete your registration, please visit this URL nebo To activate your account please click here nebo To verify your e-mail address, please click on this link apod.
V tom e-mailu může být těch odkazů i víc, a pokud byste kliknuli na špatný odkaz, pak by vám to účet neaktivovalo. Pokud by se vám účet neaktivoval (to poznáte tak, že se vám nepůjde přihlásit a bude to psát chybu něco jako Your account is not activated), zkuste kliknout na jiný odkaz.

Po úspěšné aktivaci účtu se vám na klikačce napíše uvítací zpráva a můžete se přihlásit.

Jak se přihlásit do klikačky

Klikněte na Login (někde může být místo toho Sign In – pozor neplést se Sign Up!, to znamená registrace). Na některých klikačkách je to označeno jako Members nebo Members Area.

Registrace
Nyní uvidíte tento formulář, vyplňte podle obrázku:

Registrace
Do políčka Username zadejte svoje přihlašovací jméno a do políčka Password zadejte svoje heslo (které jste si vytvořili při registraci a zapsali do sešitu). Pište přesně, nesmíte tam udělat chybu.
Opište zase písmenka do políčka níže (zde je PNYHK). Pokud se vám obrázek nenačte nebo nemůžete písmenka rozluštit, obnovte si stránku (nebo klikněte na obrázek), objeví se obrázek nový.
Zmáčkněte tlačítko Login.
Nyní počkejte, než doběhne proužek (většinou tam je, někdy tam není). Na nic neklikejte, čekejte, jinak hrozí suspendování (smazání účtu).

Registrace
Když proužek doběhne, nahraje se vám účet. Nyní již můžete klikat, prohlížet účet, vydělávat atd.

Jak pokračovat, jak klikat a vydělávat se dočtete v článku: Jak klikat na klikačkách.

Klikačka jako GPTPlanet – Scarlet-clicks

Pokud se vám tato klikačka líbí a chtěli byste klikat ještě nějakou podobnou, doporučím vám klikačku od stejného admina, stejně spolehlivou, platící již od roku 2009: Scarlet-clicks.
Tato klikačka je skoro úplně stejná jako GPTPlanet a má navíc hru ScarletGrid. V této hře klikáte na čtverečky a můžete vyhrát až $1.

Jak hrát ScarletGrid

Vyberte si libovolný čtvereček, klikněte na něj, otevře se nové okno, počkáte, až doběhne čas, a pak se dozvíte, zda jste něco vyhráli. Okno můžete zavřít a pokračovat dalším čtverečkem, než vyčerpáte všechny šance, co máte na den. Další den máte šance nové.

Zaregistrovat se můžete do Scarlet-clicks zde:

Scarlet-clicks


Také by vás mohlo zajímat

OptimalBux: Klikačka spolehlivého admina GPTPlanet a Scarlet-Clicks Nových spolehlivých klikaček od dobrých ověřených adminů je opravdu málo, mnoho jich nevzniká, a tak nyní máte jedinečnou příležitost zapojit se do pr...
Seznam online peněženek, jejich použití a odkazy k registraci Přináším vám seznam online peněženek, což jsou online peněžní účty, s kterými můžete platit na internetu. Některé se dají nabít přímo z bankovního účt...
Jak ověřit Payza účet podle nových podmínek Payza je jedna z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších peněženek (online platebních procesorů) vedle PayPalu a SolidTrustPay. Mnoho z vás už zkoušelo p...
Slovníček: Základní pojmy a zkratky vydělávání na internetu Tento slovníček základních pojmů a zkratek se vám určitě bude hodit při vydělávání na internetu, hlavně začátečníkům nebo těm, kdo tápou v angličtině,...
Výdělky na klikačkách – kolik si můžu vydělat? Asi nejčastěji se mě ptáte, jaké jsou výdělky na klikačkách, kolik si můžete vydělat, když do klikaček půjdete, a zda lze dosáhnout nějaké určité část...
Jak založit a ověřit PayPal účet PayPal je nejrozšířenější a nejpoužívanější virtuální (elektronická, online) peněženka na světě, kterou využívají desítky milionů lidí a e-shopů. Ve s...
Jak vyrobit důkaz výplaty a vložit ho na forum klikačky Mnoho klikaček má pravidlo, že abyste obdrželi další výplatu, musíte nejdříve nahrát na jejich forum obrázek první výplaty (a pak všech následujících ...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Jak a kde vydělávat na internetu z domova Vydělávejte peníze na počítači z domova plněním jednoduchých úkolů jako je prohlížení stránek, prohlížení reklam, klikání na reklamy, čtení e-mailů, ...
Jak maximalizovat výdělky a vyhnout se scam klikačkám Jak rozlišit, která klikačka je scam? Jak získat peníze navíc? Jak maximalizovat výdělky z klikaček - o tom je třeba přemýšlet už NEŽ se do nějaké kl...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)