Čvn 202014
 
 

Clixsense: Pasivní příjemaneb vydělejte si 14 000 Kč za měsíc i víc!
Toužíte po skutečném pasivním příjmu?
Snili jste někdy o tom, že vám budou chodit peníze na účet za nic, bez práce a pořád a vy si klidně budete moci odjet na měsíc někam k moři (a nebo na rok, je-li libo) a nebudete se muset starat o peníze či se potupně ptát šéfa, zda vám milostivě povolí dovolenou nebo jestli by vám přidal?
Vezměte výši svých výdělků do vlastních rukou, vytvořte si pasivní příjem!
S klikačkou Clixsense je to možné! V tomto článku si ukážeme, jak na to!

Nejdříve si vysvětlíme, co je to aktivní a pasivní příjem.

Co je to aktivní příjem?

Aktivní příjem je např. zaměstnání, kde jste placeni např. od hodiny nebo od kusu. Abyste dostali peníze, musíte odpracovat hodinu nebo vyrobit kus. Jakmile hodinu odpracujete nebo kus vyrobíte, dostanete za to zaplaceno (v určitém termínu), ale ta hodina či ten kus už vám dál peníze generovat nebudou. Abyste získali další peníze, je potřeba zase odpracovat hodinu nebo vyrobit kus.
V případě klikaček jsme placeni od odkliknuté reklamy a to je také aktivní příjem. Z jedné odkliknuté reklamy máte jen tu částku za odkliknutí a jinak dál už nic. My se ale v tomto článku zaměříme na pasivní příjem na klikačkách.

Co je to pasivní příjem?

Pasivní příjem je situace, kdy vám něco vydělává a vy pro to nemusíte aktivně nic dělat. Jediná práce tady je, že si ten pasivní příjem musíte nějak založit, tedy udělat na začátku nějakou práci tak, abyste toho pasivního příjmu dosáhli. Jakmile ho dosáhnete, není už potřeba nic dělat, peníze chodí samy.
Případně je pasivní příjem situace, kdy nemusíte dělat vůbec nic, stačí třeba zdědit milióny, pasivní příjem jsou pak úroky. Ne každý má ale takové štěstí (a asi byste ani nebyli na této stránce, kdybyste takové štěstí měli). My, co jsme takové štěstí neměli, tedy musíme pro ten pasivní příjem nejdřív něco udělat.

Začátky tvorby pasivního příjmu nebývají jednoduché, zvlášť, když začínáte úplně od nuly, ale jde to! Je potřeba trocha trpělivosti, pasivní příjem nebudete mít teď hned okamžitě, bude to nějaký čas trvat. Ale nakonec to bude stát za to! Budete se jen usmívat, jak vám budou na účtě přistávat pěkné částky jen tak, za nic, a to pravidelně a pořád! A vy si budete konečně moct dovolit cestovat a provozovat koníčky, na které jste nikdy neměli čas, budete si moci plnit svoje sny a nebudete se muset nervovat, zda vás šéf zítra nevyhodí z práce jen za křivý úsměv (protože ví, že na vaše místo čeká dalších 200 lidí) či jestli vám tento měsíc ještě vůbec zbyde na jídlo pro vás a vaše děti.

Co tedy udělat, jak získat pasivní příjem?

Nejdříve se zaregistrujte na Clixsense zde:

Potvrďte e-mail, přihlaste se, doplňte si profil (vyplňte vše kromě Avataru, ten je volitelný).

Ze začátku doporučuji být aktivní, zkusit si klikat reklamy a další způsoby vydělávání na klikačce, abyste věděli, jak se to dělá, a mohli to vysvětlit svým referralům.
Jak klikat a vydělávat na Clixsense se dočtete v článku: Clixsense: Jak vydělat na internetu co nejvíce.

Také doporučuji doklikat se aspoň do první výplaty, abyste svým referralům mohli ukázat, že klikačka skutečně platí (Clixsense je jedna z nejspolehlivějších klikaček vůbec, platí už celých 7 let bez jediného zaváhání! – moje důkazy výplat najdete v sekci Důkazy výplat). Lidé se pak mnohem ochotněji pod vás zaregistrují a spíš zůstanou aktivní, když uvidí, že vám z klikačky opravdu chodí peníze – protože každý vám mnohem spíše bude věřit, když na vlastní oči uvidí důkaz, než když mu to jen tak řeknete a nemůžete svoje tvrzení ničím podložit).
Proto bude dobré se k první výplatě doklikat co nejrychleji.

Jak se k první výplatě doklikat co nejrychleji?

1) Shlížejte všechny dostupné reklamy denně.

To samo o sobě moc rychlé nebude, takže doporučuji k tomu dělat i další kroky.
Klikání na reklamy je aktivní spíše než pasivní příjem, ale ze začátku je potřeba být aktivní, až časem budete moci být pasivní a mít pasivní příjem.

2) Plňte nabídky a dělejte úkoly.

Vydělávání pomocí nabídek (Offers) a úkolů (Tasks) je o hodně rychlejší. Když se vám bude dařit, můžete si vydělat těch několik dolarů potřebných na dosažení výplatního minima i jen za pár dní!
Více o nabídkách se dočtete v článku Clixsense: jak vydělávat pomocí nabídek.
Plnění nabídek je také aktivní spíše než pasivní příjem, ze začátku je ale potřeba dělat i nabídky, kdo může.

3) Zkuste své štěstí ve hře ClixGrid.

Můžete vyhrát až $10 denně. Šance jsou ale malé, tak to neberte jako jistotu, spíš jako možnost zkusit si štěstí, třeba něco vyhrajete. Výhry začínají na $0.1 a tato výhra je celkem častá.
Co je hra ClixGrid se dočtete v článku: Clixsense: Jak vydělat na internetu co nejvíce.

4) Kupte si členství Premium.

Výhody zakoupení Premium členství

1) Cena a doba

Velká výhoda členství je ta, že stojí pouze $17 a je na celý rok!

2) Snížení výplatního minima

Zakoupením členství se vám změní nejedna důležitá věc – nejlepší na něm je, že se vám sníží výplatní minimum z $8 na $6 a to je znát! Dosáhnete tak výplatního minima mnohem rychleji a to je na začátku hodně důležité.

3) Více reklam vyšší hodnoty

Budete mít k odklikání více garantovaných reklam vyšší hodnoty plus všechny reklamy pro Standard členy plus další reklamy určené jen pro premiové členy, to vám zase urychlí cestu k výplatnímu minimu!

4) Více šancí ve hře ClixGrid a zkrácení doby shlížení reklam

Budete mít dvakrát tolik šancí ve hře ClixGrid a poloviční čas nutný k zobrazení reklamy (a k zjištění, zda jste vyhráli) – tedy větší šance, že něco vyhrajete, a kratší čas, který vám jednotlivé pokusy zaberou.

5) Vyšší Daily Checklist Bonus

Zvýší se vám i bonus za Daily Checklist Bonus (to je bonus za splnění určitých jednoduchých úkolů, které beztak děláte na klikačce denně), ten je v % z celkových denních osobních výdělků!
Vyděláte-li si třeba $1, dostanete $1.12 místo $1, tedy o 12% víc místo 5% jako Standard člen (pojem Standard člen znamená člen, který si nezakoupil členství Premium).
Teď si představte, že si vyděláte třeba $50 a dostanete jako bonus dalších $6 jen tak jako dárek. Super!

Co za úkoly je potřeba splnit, abyste obdrželi Daily Checklist Bonus?
– odkliknout aspoň 2 reklamy
– odklikat aspoň 20 šancí v ClixGridu
– splnit 2 nabídky nebo 10 úkolů, případně 1 nabídku a 5 úkolů
– 1x navštívit jejich forum
Opravdu velice jednoduché!

Další výhody členství Premium se týkají hlavně referralů a výdělků z nich. To budete potřebovat v další fázi při budování pasivního příjmu.

6) Vyšší výdělky z klikání referralů na reklamy

Zakoupením členství Premium si zvýšíte výdělky z klikání referralů na dvojnásobek, tedy z 20% na 40%! A to je hodně znát!

Clixsense

7) Vyšší výdělky z plnění nabídek a úkolů referraly

Dvojnásobné výdělky budete mít i z nabídek a úkolů splněných vašimi referraly, tedy 10% místo 5% jako Standard člen. Jelikož nabídky a úkoly bývají mnohem vyšší hodnoty než reklamy, přijdete si také na pěkné peníze.

Clixsense

8) Vyšší provize z nákupů reklamy referraly

Také budete mít 2x vyšší limit na provize z jednotlivých nákupů inzerce referraly a celkový objem výdělků u Premium členství není limitován (narozdíl od Standard členství)!

Clixsense

Tím výhody Premium členství zdaleka nekončí!

9) Provize z nákupů členství referraly na více úrovních

Pokud nějaký váš referral zakoupí členství, dostanete z tohoto nákupu provizi $2! To je stejné jak u Standard, tak u Premium členství, ale rozdíl u Premium členství je ten, že dostanete $1 i tehdy, pokud zakoupí členství některý z vašich referralů na všech 8mi úrovních! Standard člen tady nedostane nic.

Clixsense

10) Vyšší a rychleji dosažitelné registrační bonusy

Za každého referrala, který vydělá na klikačce alespoň $5 pomocí klikání na reklamy, plnění nabídek a úkolů, dostanete $1!
To je velká výhoda oproti Standard členovi, který dostane pouze $0.5, ale teprve až když si nějaký jeho referral na klikačce vydělá $10.

Clixsense

Jak si založit pasivní příjem na Clixsense?

Doporučujte klikačku Clixsense dalším lidem. Použijte k tomu svůj reflink (My Affiliate Link), který najdete ve svém účtu na Clixsense.
Když na něj vámi doporučení lidé kliknou a zaregistrují se, stanou se vašimi referraly a vy z nich budete vydělávat vše to, co jsem již popsala výše.
Co je to referral a jak referraly získáte se dočtete v článku: Referralové: k čemu jsou a jak je získat. Referralové, to je základ pasivního příjmu.
Pro vybudování pasivního příjmu je tedy třeba doporučit dostatek referralů. Kolik? To záleží na tom, kolik si chcete vydělat, resp. jakou výši chcete, aby váš vysněný pasivní příjem měl.

Jakou výši pasivního příjmu znamená 1 referral?

To je velmi různé, záleží to na aktivitě referrala:
– jestli a jak často bude klikat na reklamy
– jestli a jak často bude plnit úkoly a nabídky a jaké hodnoty
– jestli si koupí členství (když si zakoupí členství, bude mít k dispozici více reklam, z kterých budete vydělávat, a také dostanete provizi, můžete ji získávat každý rok, pokud referral bude členství obnovovat)
– jestli si na klikačce vydělá aspoň $5, abyste jako Premium členové mohli získat registrační bonus $1
– jestli bude nakupovat inzerci, abyste z jeho nákupů mohli získávat provize (tip: zkuste shánět nejen referraly-klikače, ale i referraly-inzerenty, Clixsense má mnoho členů, tedy veliký potenciál – inzerentovu reklamu mohou vidět až miliony lidí, může tedy získat až miliony referralů pro svoje klikačky, miliony zákazníků pro svůj e-shop, miliony unikátních návštěvníků pro své stránky, …)
– jestli bude referral doporučovat další referraly (jako Premium člen vyděláváte provize z nákupu členství referraly na všech vašich 8mi úrovních referralů!)

Kolik vydělám z 1 aktivního referrala?

Dejme tomu, že referral během 1 měsíce si vydělá alespoň $5, koupí si členství, 1x zakoupí inzerci, odkliká skoro všechny reklamy, splní nabídky v hodnotě $10. Držíme se při zemi, hodnoty mohou být daleko vyšší.
Vyděláte tedy $1 + $2 + $2 + $1 + $1 = $7 z 1 referrala.
Teď si představte, že těch referralů máte 100 -> vyděláte si $700 (to je 14 000 Kč během měsíce!) nebo 1000 -> $7000 (to je 140 000 Kč během měsíce!).
Počet referralů není omezen a zároveň výše výdělků z každého referrala není omezena, takže ani vaše výdělky nejsou omezeny!

A to nejlepší nakonec!

Co je to 8 linií referralů

1. linie referralů jsou ti referralové, které jste doporučili přímo vy. Jsou tedy pod přímo vámi.
2. linie referralů jsou referralové, kteří se zaregistrovali pod vaše referraly 1. úrovně. Tedy referraly 2. linie doporučili vaši referralové 1. linie.
3. linie referralů jsou referralové, kteří se zaregistrovali pod vaše referraly 2. úrovně.
A tak dále, až do 8. linie.

8 linií referralů a pasivní příjem druhé dimenze

Pokud doporučíte nějaké referraly, kteří budou sami shánět svoje referraly, založíte si tak pasivní příjem „druhé dimenze“. To protože jako Premium členové vyděláváte provize z nákupu členství na všech svých 8mi úrovních referralů!
Takže vám stačí doporučit aktivní referraly, kteří budou shánět další aktivní referraly, tedy budou dělat práci za vás.
Vám pak už jen stačí se chodit dívat, jak se vám referralové sami rozmnožují na všech 8mi liniích a jak vám z nich naskakují provize. V této fázi není už potřeba vůbec nic dělat a vyděláváte pořád, máte skutečný pasivní příjem!

Možná budete chtít ještě vyšší výdělky, a tak tomu rozmnožování referralů ještě trošku pomůžete – můžete doporučovat další a další referraly a tak si neustále zvětšovat rozmnožování referralů a hlavně vaše výdělky a to klidně až do nekonečna!

Můžete dál klikat i dělat nabídky, když budete chtít, a nemusíte, když chtít nebudete, to už je na vás, zda budete chtít pokračovat si přivydělávat i tímto způsobem.

Pro získání výdělků z referralů nemusíte klikat denně na reklamy, jako je tomu u většiny ostatních klikaček! Obrovská výhoda! Proto je skutečný pasivní příjem na této klikačce opravdu možný!

Zaregistrujte se na Clixsense zde:

Doporučuji alespoň 1x do měsíce odkliknout nějakou tu reklamu, aby váš účet zůstal aktivní. Clixsense suspenduje účty po 90ti dnech neaktivity, zároveň smaže vaše výdělky a vaši referralové mohou požádat o změnu referrera! Opravdu si toto ohlídejte, ať neztratíte vaše výdělky a především vaše referraly!
Pasivní příjem zde tedy vyžaduje jen dvě aktivity – občas se na klikačku přihlásit a odkliknout nějakou tu reklamu, a potom tu příjemnější část – vybrat si peníze :)

Nemáte $17 na koupi Premium členství?

To vůbec nevadí, vydělávat peníze můžete i bez Premium členství, jen budete vydělávat o něco (spíše o dost) méně. Můžete si na členství vydělat jak na Clixsense (způsoby popsanými výše), tak i na ostatních klikačkách.
Pokud si vyberete možnost vydělat si na členství na Clixsense na ostatních klikačkách, zkuste klikačky z tohoto seznamu: Seznam nejlepších klikaček.
Doporučuji vám si přečíst návody a strategie, jak na kterých klikačkách vydělávat co nejvíce – návody najdete na těchto stránkách v menu nalevo Klikačky – návody.


Také by vás mohlo zajímat

Clixsense: Otázky a odpovědi V tomto článku si zodpovíme nejčastější otázky týkající se spolehlivé, léta platící klikačky Clixsense (existuje už od roku 2007!). Pokud máte někdo ...
Clixsense: Jak vydělat na internetu co nejvíce Abyste byli úspěšní v PTC světě a nevydělávali jen pár desítek korun měsíčně, musíte vědět, jak na to. V první řadě je důležitá volba správné klikačky...
Clixsense nabídky: Jak vydělávat pomocí nabídek Plňte Clixsense nabídky! Díky plnění nabídek si můžete na Clixsense denně přijít na pěkné peníze a to bez referralů!V tomto článku si ukážeme, jak na ...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)