Čvn 232014
 
 

PaidVerts strategieTento článek je pokračováním článku Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Dozvíte se zde důležité informace o BAP (proč a jak se odečítají BAP), jak si zvýšit hodnotu reklam, tipy na větší výdělky, jak nakoupit a zadat reklamu, abyste vydělávali více, co vše v balíčku reklam kupujete.

Proč se mi odečítají/mizí BAP?

BAP se odečítají podle toho, jaké hodnoty vám chodí reklamy. Každá reklama, která se vám zobrazí, vám odečte BAP podle její hodnoty. Pokud reklamu neodkliknete, recykluje se (vyprší) v čas uvedený u reklamy. Tedy každá reklama odečítá BAP, ať už ji odkliknete nebo ne. Je proto dobré všechny reklamy odklikat, abyste vydělali co nejvíce.
Reklamy, které nechcete klikat (jsou třeba moc nízké hodnoty), můžete recyklovat tlačítkem Recycle u reklamy. Tím se vlastně reklamy vzdáte bez náhrady BAP. Je škoda takto vyhazovat BAP, zvažte proto nastavení filtru reklam na určitou hodnotu – nebudou vám chodit reklamy nižších hodnot, než si filtrem nastavíte, a BAP se také nebudou zbytečně odečítat.

Daily BAP Tax

Denně se odečítá 25 BAP jako daň (aktualizace: už ne 100 jako dříve!). Denní zisk BAP je proto o něco nižší. Zadarmo dostanete přiděleno 400 nebo 200 BAP. Zisk je tedy 400-25=375 BAP nebo 200-25=175 BAP.
Klikačka touto daní udržuje aktivitu členů.

Přehled BAP

Za co přesně se vám kdy odečetly a přičetly BAP, se můžete po přihlášení podívat zde: https://www.paidverts.com/member/baplog.html
Vysvětlivky:
Ad issue = přidělená reklama (mínusová položka).
Daily BAP Tax = denní BAP daň (mínusová položka).
Activation ad = odkliknutá reklama za BAP (plusová položka).
Bulk Ads purchase = zakoupený balíček reklamy (plusová položka).
Máte tam přehled i o tom, jak se pohyboval váš počet BAP po každé položce (i s přesným datem a časem).

Jaká je hodnota BAP?

Hodnota 1 BAP je $0.0005. Tedy shlédnutí 1 reklamy za např. 50 BAP vám v budoucnu přinese reklamy v celkové hodnotě $0.0005 x 50 = $0.025.

Paidverts strategie

Jak si dál zvýším hodnotu reklam?

Můžete si koupit balíček inzerce za $1, které vám zároveň přidá 3100 BAP. Díky tomu dostanete reklamy k odklikání v celkové hodnotě za $1.55 – pravděpodobně to nebude jen 1 reklama v hodnotě $1.55, ale více reklam v celkové hodnotě $1.55 (v nějakém časovém horizontu, max měsíc), protože 3100 BAP = $1.55. Vyděláte tedy $0.5 (čistý zisk).
Nic ale kupovat nemusíte, pokud nechcete, já jsem si balíček také nekoupila a dostávám reklamy pěkné hodnoty i přesto.

Tipy na větší výdělky (Paidverts strategie):
Paidverts strategie 1: Naklikejte si na klikačce dost na zakoupení balíčku reklamy za $1 z účtu a balíček si kupte (a nebo lze i z peněženek PayPal, Payza, PM, EgoPay, STP). Měli byste pak obdržet reklamy v hodnotě $1.55, tedy čistý zisk bude $0.55. Což je myslím velmi pěkné.
Uvidíte, jak vám hned začne chodit více reklam a také vyšších hodnot, vaše výdělky se hned zvýší. Tím začne vaše první Paidverts strategie.

Paidverts strategie 2: Vždy, když váš účet dosáhne $1, kupte si další balíček reklamy.

Paidverts strategie 3:
Nakupte na začátku co nejvíce balíčků reklamy z vlastních peněz – čím víc jich koupíte, tím vyšší a rychlejší budou výdělky. Pak můžete za vydělané peníze nakupovat další balíčky a vydělávat tak pořád rychleji a víc.

Paidverts strategie 4: Vydělané peníze použijte na investice do MyTrafficValue – to je sesterská stránka Paidverts. Tyto dvě stránky mají společného admina, společné účty i společné referraly. MyTrafficValue je investiční stránka, slibuje zhodnocení peněz 186% – 250%. Výhodou je to, že nemusíte denně klikat na reklamy – zainvestujete a pak jen počkáte, až se vám výdělek připíše na účet.
Můžete si třeba na Paidverts na investice do MyTrafficValue naklikat, a pak jen zainvestujete na MyTrafficValue přímo z Paidverts účtu.
Návod na MyTrafficValue zde: MyTrafficValue: Sesterská stránka Paidverts.

Co vše kupuji, když koupím reklamu?

50 návštěv trvajících 30s.
25 zobrazení 728×90 banneru.
100 zobrazení 125×125 banneru.
3100 BAP.

Jak koupím a zadám reklamu?

Klikněte na odkaz Buy Ads v menu.
Klikněte na tlačítko Create Campaign.
Políčko 1. Enter the website URL you’d like to promote: sem napíšete odkaz na vaši stránku (může to být třeba váš reflink, odkaz na blog atd.) a ověříte ji tlačítkem Verify.
Políčko 2. Upload your 125*125 Banner Image: sem nahrajete banner o rozměrech 125×125 px. Pokud žádný nemáte, klikněte na tlačítko Opt-out, tím se vzdáváte zobrazení banneru.
Políčko 3. Upload your 728*90 Banner Image: sem nahrajete banner o rozměrech 728×90 px. Pokud žádný nemáte, klikněte na tlačítko Opt-out, tím se vzdáváte zobrazení banneru.
Políčko 4. Enter three lines of text about your business. Sem zadejte nějaké informace o vaší stránce (výhody stránky, o čem stránka je apod., něco, co zaujme, nejlépe v angličtině). Do každého ze 3 řádků napište něco. Do posledního řádku lze psát jen čísla, písmena a mezery.
Políčko 5. Enter your payment method: vyberte platební metodu.
Políčko 6. Quantity Selection: vyberte kvantitu a jestli chcete něco přiobjednat.
Nákup dokončíte kliknutím na tlačítko Purchase Ads.

Jak nahrát banner

Banner (pokud propagujete nějakou klikačku) najdete na klikačce v sekci Banners, Promotional Tools apod.
Na Paidverts se banner netradičně nezadává, ale nahrává. Banner si tedy z klikačky stáhněte – klikněte pravým na banner a Uložit obrázek jako…  a uložte si banner do počítače.
Potom klikněte na Paidverts na Upload Image File a tam vyberte obrázek (ten právě stažený banner) z počítače. Potvrďte a je to.
Banner si můžete zkontrolovat v náhledu u reklamy.
Dejte si pozor na rozměry obrázku – pokud nemáte přesné rozměry, jaké to po vás chce, lze si banner třeba v Malování na ty rozměry upravit či si tam banner můžete i vyrobit.

Jaká jsou výplatní minima?

Výplatní minimum je $2 na PayPal i na Payza, $1 na Perfectmoney, na další peněženky to bude podobné.
Stránka má již aktivovaný Masspay na PayPalu, to znamená, že posílají výplaty na PayPal hromadně a bez poplatků.
Aktualizace: PayPal znovu dostupný!

Zaregistrujte se na Paidverts zde:

PaidVerts

Máte jiné/lepší Paidverts strategie? Všechny vaše Paidverts strategie mi můžete zaslat, ty nejzajímavější Paidverts strategie mohu zveřejnit na těchto stránkách.


Také by vás mohlo zajímat

Paidverts: Jak nakoupit balíčky reklamy s BAP Návod, jak na Paidverts nakoupit balíčky reklamy s BAP.  Paidverts je roky spolehlivě platící klikačka, kde můžete mít za klik i $1 a víc! Stačí zde z...
Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Hledáte klikačku, kde nebudete klikat za desetníky či centy, ale rovnou za celé dolary? Klikačku, kde za klik je i 1 dolar a víc? A kde ani nemusíte k...
Paidverts: nová verze klikačky s dolarovými reklamami Oblíbená, už přes 2 roky spolehlivě platící klikačka Paidverts má novou verzi. Na klikačce proběhly veliké změny a to se hodně pozitivně odrazilo na ...
Paidverts: Jak si nastavit hodnotu reklam Často se mě ptáte ohledně klikačky Paidverts na otázky jako: proč mi chodí tolik reklam malých hodnot, je to normální, nedělám někde nějakou chybu, co...
MyTrafficValue: Sesterská stránka Paidverts MyTrafficValue je investiční stránka, kde můžete vydělávat zhodnocováním peněz. Není to tedy klikačka. I tak stránka stojí za zmínku, protože MyTraffi...
Paidverts výdělek: Již jsem vydělala přes $1000! Paidverts, stále ještě relativně nová stránka, je podle mého názoru naprosto úžasná klikačka! Je zde možné klikat na reklamy v hodnotě až $200 (opravd...
Paidverts: Nejčastější otázky a odpovědi V tomto článku si zodpovíme k relativně nové klikačce Paidverts nejčastější otázky. Paidverts je opravdu úžasná klikačka, kde se dá za klik získat až ...
Paidverts: Reklama za 1 dolar! Dnes jsem se přihlásila na svůj účet na klikačce Paidverts, abych zkontrolovala příchozí reklamy, a tam mě čekalo přivítání ve formě reklamy v hodnotě...
Paidverts strategie: Tipy, členství, maximalizace výdělků Paidverts není klasická klikačka a tak strategie, jak vydělat co nejvíc, se tu hodně od klikaček liší. Na Paidverts můžete vydělávat zcela zdarma, a...

Komentáře

komentářů

  24 reakcí na “Paidverts strategie: Jak vydělávat ještě více, BAP a Balíčky”

 1. Dobrý den,
  Jsem na paidverts asi měsíc…bez referálů bez členství,balíčku…prostě jen odklikávám co mi přijde…a tak nějak bych ráda asi znala názor,jestli to někam povede ..jestli se časem i pro mě stanou výdělky zajímavější…? neumím anglicky a když jsem pročítala jak koupit balíček atd..nějak se v tom ztrácím ,ne proto,že jste to špatně napsala,ale opravdu spíš z mého pocitu a z toho,že mám pocit,že nevím jak dál….nikde nezveřejňuju reklamy ani nic podobného…nemám moc možností se pohybovat mezi lidmi…takže byla by nějaká rada pro mě jako laika a začátečníka a neználka?:-)
  děkuju…:-)

 2. Dobrý den.Prosím Vás, nejde mi přeposlat peníze na účet na PaidVerts. Založil jsem si úspěšně PayPal, mám tam 50,- korun, ale píše mi to 0 dolarů. Chtěl bych si přeposlat 2 dolary na balíček reklam, ale když Vše vyplním a dám SUBMIT napíše mi to : Error: Please check the form and try again …. Prosím Vás o radu/pomoc, už nevím co s tím mám dělat..

  Mockrát Děkuji, Václav/VenRuz.

 3. Dobrý den, prosím porad’te mi, jak převedu peníze z Paideverts na Paypal. Moc děkuji.

 4. Dobrý den,

 5. Asi jsem to špatně pochopil. Nakoupil jsem balíček BAP a ten mi přišlo 350 reklam za
  0.001 a 0.0005, u toho strávím půl dne a ještě jsou tam debilní capch, které nejdou rozluštit.

 6. Nejde klikan na Bap,nebo respektive jde ale vzdy se ukaze stranka s kodem 404.Takze nemam zadne Bap a tim padem ani reklamy.Deje se neco spatneho??

 7. Dobrý den, kdybych investoval 10 dolarů a koupil si naraz 10 balíčků a zároveň členství za 0.05 dolarů, tak dostanu během 7mi dní 1-200 reklam v celkové hodnotě přes 15 dolarů?
  A ještě k Trafficvalue, To zhodnocení 186% je, že těch 186% za nějakou dobu stoprocentě dostanu, nebo to funguje jako nějaká sázka, nebo tak? Díky

 8. Dobrý den,pár komentářů níže píšete o tom že si lze nastavit Captchu tak aby se nemusel opisovat nečitelný kod. Jak mám prosím tu Google captcha nastavit? Je tu někde na to nějaký postup? Děkuji

 9. Dobrý den,
  naklikal jsem si již 1,07$, Chtěl jsem si zakoupit balíček reklamy, ale i přes všechny a i přes veškeré snahy a přes všechny vyplnění mi to na konci napíše, že mám nedostatek peněz!
  Napadlo mě, že je to v platebních metodách, v žádné se mi totiž nezobrazuje, že bych měl na kontě 1,07$.
  Děkuji za radu

 10. Je, to mi trvalo, než jsem našla tyhle stránky a pochopila, jak na to.

 11. Super stránka, dnes jsem koupila svou 1 reklamu, tak uvidím, co se bude dít. :)

 12. Zdravím – už jsem zkusila několik odkazů, ale žádný mi neprošel verifikací – byly to reflinky na klikačky a také jeden na internetový obchod. Nevíte čím to může být, že to stále neprochází?

 13. Dobrý den. Já jsem to kdysi testovala a stejné reflinky mně šly a jinému člověku ne. Tak mám takový dojem, jestli to nebude prohlížečem nebo nějakými doplňky, popř. programy. Ale je to jen dohad. Zkuste si s tím pohrát, změňte prohlížeč, zkuste to na jiném počítači apod. Případně napište na podporu Paidverts, tam Vám určitě poradí, jen oni vědí, jak přesně jejich systém funguje.

 14. stránka super ale co jsem hledal tak nenašel zatím

 15. A co jste hledal?

 16. Dobrý den,
  Jsem na paidverts asi měsíc…bez referálů bez členství,balíčku…prostě jen odklikávám co mi přijde…a tak nějak bych ráda asi znala názor,jestli to někam povede ..jestli se časem i pro mě stanou výdělky zajímavější…? neumím anglicky a když jsem pročítala jak koupit balíček atd..nějak se v tom ztrácím ,ne proto,že jste to špatně napsala,ale opravdu spíš z mého pocitu a z toho,že mám pocit,že nevím jak dál….nikde nezveřejňuju reklamy ani nic podobného…nemám moc možností se pohybovat mezi lidmi…takže byla by nějaká rada pro mě jako laika a začátečníka a neználka?:-)
  děkuju…:-)

 17. Dobrý den, postup bych doporučila následující: až si vyděláte $1.05, kupte si balíček reklamy, dostanete spolu s ním 3100 BAP. Až odklikáte tyto BAP, budete mít na účtu $1.55. Zase kupte balíček a tak dále. Výdělky se budou pořád zvyšovat, budou chodit pořád lepší reklamy. A pak až budete s výdělky spokojená, můžete začít část vybírat a za část nakupovat balíčky a udržovat výdělek buď stejný nebo ho můžete i nadále zvyšovat.

 18. Dobrý den.Prosím Vás, nejde mi přeposlat peníze na účet na PaidVerts. Založil jsem si úspěšně PayPal, mám tam 50,- korun, ale píše mi to 0 dolarů. Chtěl bych si přeposlat 2 dolary na balíček reklam, ale když Vše vyplním a dám SUBMIT napíše mi to : Error: Please check the form and try again …. Prosím Vás o radu/pomoc, už nevím co s tím mám dělat..

  Mockrát Děkuji, Václav/VenRuz.

 19. Dobrý den, tento problém zatím neřešte. Paidverts má limitovaný účet na PayPalu, to znamená, že přes PayPal do Paidverts peníze nejdou vložit. Pokud to v budoucnu bude jinak, určitě se to na tomto blogu dozvíte. Pokud by Vás přece jen zajímalo, co je v tom formuláři špatně, pošlete mi jeho obrázek na e-mail.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)