Kontakt

 
 

Kontakt

Jméno: Bc. Veronika Česalová

E-mail: vydelkyklikacky(zavináč)gmail.com
Skype: bestaurora4u (BestRefback4U Admin)
Facebook: Veronika Česalová

Facebook skupina: Výdělky Klikačky (novinky, diskuze o stavu klikaček, vaše zkušenosti)
Facebook stránka: Výdělky-Klikačky (dejte Like! a už vám žádný článek z těchto stránek neunikne)

Moje refbacková stránka: BestRefback4U
Moje klikačka: BestAurora4U


  22 reakcí na “Kontakt”

 1. Dobrý den, dělám druhý den Neobux a když chci dělat minijobs, tak mi to píše, že nemám povolení k této práci. Nevíte co s tím? Díky

 2. Dobrý den. Prošla jste tímto? http://vydelky-klikacky.racx.cz/neobux-jak-zacit-s-tasks/
  Máte dostatečný level? Váš level musí být stejný nebo vyšší než je požadovaný level úkolu.

 3. prečo uvádzate meno bestaurora4u na SKYP keď takéto meno podľa SKYPu neex istuje.

 4. Protože to je moje Skype. Já jsem ho teď zkoušela hledat a našlo mi ho to, takže existuje. Zkuste to znovu a zkontrolujte si, zda jste jméno (username) napsal skutečně správně.

 5. Dobrý den, prosím o radu ohledně PayPalu – mám tam účet, ale nikde neumím najít číslo. Na klikačkách tak nemám co zadat pro výplatu peněz. Děkuji za odpověď

 6. Dobrý den,chtěl bych vědět jak vložím peníze do Paidvertu

 7. Dobrý den, z PayPalu tam vložit nejdou, pouze jde rovnou zakoupit reklama. V podstatě je to jedno – pokud hodláte zakoupit reklamní balíček, tak ho zkrátka koupíte rovnou bez převádění peněz. Je to i jednodušší.

 8. Dobrý den, PayPal nemá klasické číslo účtu – "číslem účtu" tu je e-mail, přes který se přihlašujete na PayPal účet. Tedy na klikačky nezadáváte žádné číslo, nýbrž tento e-mail.

 9. Výdělky-Klikačky Jenomže to musím čekat až si na to vydělám a když chci koupit kampaně a ještě balíček tak to několik dní trvá.

 10. Jaroslav Vlček Tak jinak, nyní Vaší řečí: Peníze z PayPalu "vložíte" tak, že si za ně rovnou koupíte balíček reklamy. Nemusíte čekat, až si na to vyděláte na klikačce, "vložíte" z PayPalu.
  Musíme rozlišovat pojem "vložit" a "koupit". Pojem "vložit" je na klikačce jako Add Funds (což přes PayPal nejde) a pojem "koupit" je Buy Campaign, což přes PayPal jde. Je úplně jedno, jestli dáte nejdřív Add Funds, a pak Buy Campaign (a jako zdroj peněz na zaplacení vyberete účet na klikačce), a nebo rovnou Buy Campaign (a jako zdroj peněz na zaplacení vyberete účet na PayPalu).
  A jinak kampaň a balíček reklamy je to samé. Není proto logické říct, že budete kupovat kampaň a ještě k tomu balíček reklamy 😀

 11. Výdělky-Klikačky Děkuji za odpověď. Už jsem to zjitil i jinde.

 12. Přeji krásný den
  Kde prosím na PaidVerts koupím balíček reklamy za 1dolar?děkuji

 13. Odkaz Buy Campaign.

 14. Výdělky-Klikačky nemohu najít.prosím stručněji.děkuji

 15. Dobrý den, prosím, poraďte. Zaregistrovala jsem se přes vaše reffbackové stránky na legacyklix, nemám tam žádné reklamy a říká mi to cituji strojový překlad: prohlíželi jste 0 reklam, jejé zobrazení musíte mít minimálně 4 více reklamy získat kliknutím z vašich doporučení zítra. To stejné mám na klikače 4clix4.cash, kde jsem zaregistrovaná již dlouho a pořád je to stejné. Díky moc za radu Jitka Malach

 16. Dobrý den, nepíše Vám to někde nějakou chybu? Nemáte nainstalovaný nějaký program/doplněk blokující reklamy apod.? Příp. zkuste jiný prohlížeč, doporučuji Firefox.
  Ten text oznamuje, že musíte odkliknout min. 4 reklamy, abyste zítra získala výdělky z Vašich referralů. To je na klikačkách zcela běžná věc.

 17. Zdravim, dnes jsem začal s War Of Coins zatím jsem tam naklikal 400 reklam. Píšete,že až ta reklama skončí tak bych měl dostat ty warcoins. Pochopil jsem, že reklama končí až bude na ni X krát kliknuto (např 4000x). No na ty,který jsem klikal už skončily a mě se žádný warcoins nepřičetly. Dále mě zajímá jak je dole u reklamy vpravo ten počet warcoins (např 25), nevím co to má být, já to pochopil, že tolik asi mám dostat, ale pak nechápu proč se to třeba nemění když v tom pořadí stoupám. To bych pak na tu reklamu mohl kliknout jednou a dostat stejně jako když na ni kliknu 20x? Nebo jak to tedy je? Přidal jsem si Vás na skype,ale zatím jste to nejspíš nepotvrdila.

 18. Dobrý den, nainstalovala jsem si na neobuxu tolbar, ale ikonka jak píšete Vy tam není.Je tam napsáno neobux, potom kolonka, pak počasí, ale ikonka nikde. Prosím o radu.

 19. Dobrý den, pošlete mi na e-mail obrázek toho, jak to tam máte.

 20. Dobrý den. Aby se Vám nějaké WarCoins přičetly z klikání na ty RH reklamy (modré), musel byste být mezi těmi, kdo na určitou reklamu kliknou nejvíckrát. Kolikátý jste v pořadí, to udává to číslo dole uprostřed. Být mezi prvními je relativně těžké, musel byste tu reklamu klikat nonstop dokud nevyprší (např. reklama tam bude hodinu, obnovuje se každých 5min, tj. odkliknout byste ji musel 12x za hodinu, a jelikož to samé zvládne dalších x lidí…).
  Ten údaj ve WarCoins napravo je počet WarCoins, který se rozdělí mezi vítěze. Pokud tedy nejste mezi prvními, nedostanete nic.
  Nově teď zavedli náhodné bonusy z klikání na RH reklamy (tzv. Potshot), takže i když nedostanete nic z přímého klikání, můžete ještě vyhrát náhodný bonus (peníze nebo WarCoins).
  Pokud mohu radit, soustřeďte se spíše na získávání Achievements, tam máte WarCoins zaručeny. Případně zkuste být co nejvýše v HallOfFame (najdete pod HoF Rank) – každou sezónu může být jiný počet výherních míst, tuto sezónu je to 400 a to se dá udělat, výhry jsou tam docela pěkné, za první místa i tisíce WarCoins.

 21. Výdělky-Klikačky Díky. Už to jde dobře, ale ještě nechápu to, co píšete o referalech a 120 minutách. Já mám koupených nyní 20 referalů za warcoins, ale 120 minut s nima nic dělat nemužu nebo nevím o co se přesně jedná 😀

 22. Dzohny Thalion Pravděpodobně jde o čas, který musíte počkat, než se Vám referralové připíšou na účet a začnou vydělávat.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)