Led 112015
 
 

Jak založit a ověřit PayPal účetPayPal je nejrozšířenější a nejpoužívanější virtuální (elektronická, online) peněženka na světě, kterou využívají desítky milionů lidí a e-shopů. Ve světě klikaček se peněženka PayPal stala jakýmsi standardem. Obecně se má za to, že pokud klikačka nepodporuje PayPal, není to spolehlivá klikačka.
V tomto článku si ukážeme, jak založit a ověřit PayPal účet.

Jak založit a ověřit PayPal účet

Založení i ověření PayPal účtu je velice jednoduché, je to otázka pár minut. I ověření vám zabere maximálně den. S tímto návodem vše hravě zvládnete.

Proč ověřovat PayPal účet?

Ověření PayPal účtu je ve světě klikaček velmi důležité, protože klikačky obecně neposílají výplaty na neověřené PayPal účty a dokonce vám mohou za žádost o výplatu na neověřený PayPal účet váš účet na klikačce suspendovat (zavřít, zrušit, smazat).
Nikdy proto nežádejte o výplatu na neověřený PayPal účet, mohli byste o peníze i o účet na klikačce přijít!

Jak založit PayPal účet

Jděte na: https://www.paypal.com
Klikněte na Sign Up.
Pokud budete pouze z klikaček vybírat peníze, případně na klikačkách nakupovat (nebudete zakládat vlastní klikačku ani nebudete používat účet pro firemní účely), stačí vám typ účtu Premier.
Ten si založíte takto: v části označené PayPal for you klikněte na tlačítko Get Started.

PayPal

Aktualizace: Nyní vypadá první krok takto:

PayPal

Vyberete Personal a kliknete na Continue. Dole na stránce je anglická vlajka, tam se dá přepnout si stránku na češtinu.

Aktualizace: Následující formulář nyní vypadá také jinak – kroky jsou rozděleny do jednotlivých stránek – nejdříve volíte e-mail, heslo, na další stránce další věci. Políčka by měla být pojmenována podobně, ne-li úplně stejně, obrázky níže berte jako nápovědu, co kam vyplnit. V případě, že si přepnete na češtinu, ani nebudete následující obrázky potřebovat.

Nyní vyplníte následující formulář podle obrázku (pro zvětšení obrázku na obrázek klikněte):

Jak si založit PayPal účet

Příklad vyplnění formuláře (kliknutím zvětšíte):

PayPal

Zadaná e-mailová adresa bude zároveň vaším přihlašovacím jménem. Tuto adresu budete také vkládat do kolonky č. účtu PayPalu na klikačkách (bývá to označené různě, např. PayPal account id, PayPal e-mail apod.). PayPal nemá č. účtu, PayPal místo něj používá zadaný e-mail.

Heslo volte velice silné, přece jen se jedná o vaše peníze. Zadejte heslo, které nepoužíváte nikde jinde. Heslo by mělo obsahovat malá a velká písmena, znaky a číslice. Pokud je heslo silné, ukáže se vám zelený nápis Strong. Heslo si pak zapište do nějakého notýsku (věřte mi, nebudete si takové heslo pamatovat), nikdy ne do počítače!

Potom vyplníte captchu:

PayPal

 

Pak tam uvidíte toto (kliknutím zvětšíte):

PayPal

Ptá se vás to, zda chcete vložit peníze nebo přidat kartu. Zvolte přidat kartu – podle obrázku klikněte na tlačítko Continue.

Nyní uvidíte toto (kliknutím zvětšíte):

PayPalVyplňte:
Card Number = číslo karty.
Expiration date = datum expirace karty (platnost do) – Month = vyberte měsíc, Year = vyberte rok
CSC = bezpečnostní kód karty, to je kód na zadní straně karty, viz. obrázek:

PayPal

Kartu nemusíte přidávat hned, ale doporučuji přidat rovnou, stejně bude potřeba ji přidat pro ověření účtu. Pokud ji nechcete přidávat hned, klikněte na odkaz Go to My Account.
Nyní již vidíte statistiky (stav konta atd.) svého nového účtu, ale účet ještě není aktivní. Před jeho prvním použitím je potřeba účet aktivovat = ověřit e-mailovou adresu.

Ověření e-mailové adresy, aktivace PayPal účtu

Ověření e-mailové adresy se provádí pod Profile -> Add or Edit E-mail.
(kliknutím obrázek zvětšíte)

PayPal

Klikněte na Confirm.
Na zadanou e-mailovou adresu vám přijde aktivační e-mail s názvem Activate your PayPal account (od service@intl.paypal.com). Klikněte na odkaz v něm (viz. obrázek, pro zvětšení klikněte).

PayPal

Potom zadejte heslo na PayPal:

PayPal

Nyní uvidíte nápis:

You’ve activated your PayPal account

Pokračujte kliknutím na odkaz Go to My Account (vlevo dole). Hotovo!

Zde pokračujte kliknutím na Account.
(kliknutím obrázek zvětšíte)

PayPal

Ještě je potřeba ověřit samotný PayPal účet.

Jak ověřit PayPal účet

Pokud nebudete mít ověřený účet, uvidíte v účtu Status: Unverified a u toho odkaz Get verified. Klikněte na Get verified, viz. obrázek níže.

jak ověřit paypal účet

Nyní uvidíte tento formulář (kliknutím zvětšíte):

PayPal

Chce to po vás, abyste přidali kartu. Může to být např. debetní karta k vašemu bankovnímu účtu.

Vyberte typ karty = Card type.
Zadejte č. karty = Card number.
Vyberte datum expirace karty (platnost do) = Expiry date – měsíc a rok.
Card security code – zadejte bezpečnostní kód karty, ten najdete obvykle na zadní straně karty. Pokud stále nevíte, o jaký kód se jedná, klikněte si na odkaz What’s this?, ukáže se vám obrázek, kde najdete ten kód (stejný obrázek mám i zde viz. výše).
Zkontrolujte, zda máte správně jméno a adresu, případně je změňte – musí odpovídat údajům na kartě/na bankovním účtu.
Potvrďte kliknutím na tlačítko Continue.

Jak probíhá ověření PayPal účtu

Poté, co kliknete na Continue, PayPal vám z bankovního účtu či z karty strhne malou částku, aby si ověřil, že karta je skutečně vaše. Peníze vám vrátí na váš PayPal účet do 24h poté, co ověříte vaši kartu.
Ověření karty se provede tak, že si najdete v historii vašeho bankovního účtu či karty tuto položku (kde vám PayPal strhnul nějaké peníze), u toho bude 4-místné číslo. Přihlašte se do svého PayPal účtu a zadejte v něm toto 4-místné číslo.

Hotovo, účet je ověřený, gratuluji! Nyní již můžete vesele klikat a vydělávat na klikačkách!

Tip: Pokud nemáte k PayPalu důvěru a řídíte se heslem „jistota je jistota“, můžete si kartu hned po dokončení ověření účtu odebrat (účet zůstane ověřený). Nebudete moci ale nakupovat online přes PayPal pomocí karty (okamžité platby kartou), budete si muset vystačit se stavem účtu na PayPalu. Stav účtu se dá dobít zasláním (tuzemského) bankovního převodu na č. účtu PayPalu, které najdete v účtu na PayPalu (pod odkazem Top Up). Jako každý převod to může trvat 1-3 dny. Pokud víte, že budete potřebovat něco koupit přes PayPal, je třeba si dobít peníze s předstihem.
Dalším řešením je zakázat si na kartě platby online a povolit je jen v případě, kdy potřebujete něco koupit, a pak je zase hned vypnout. Je to rychlejší řešení, pokud tedy tyto změny můžete provádět přes internetové bankovnictví.


Také by vás mohlo zajímat

Seznam online peněženek, jejich použití a odkazy k registraci Přináším vám seznam online peněženek, což jsou online peněžní účty, s kterými můžete platit na internetu. Některé se dají nabít přímo z bankovního účt...
Jak ověřit Payza účet podle nových podmínek Payza je jedna z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších peněženek (online platebních procesorů) vedle PayPalu a SolidTrustPay. Mnoho z vás už zkoušelo p...
Slovníček: Základní pojmy a zkratky vydělávání na internetu Tento slovníček základních pojmů a zkratek se vám určitě bude hodit při vydělávání na internetu, hlavně začátečníkům nebo těm, kdo tápou v angličtině,...
Výdělky na klikačkách – kolik si můžu vydělat? Asi nejčastěji se mě ptáte, jaké jsou výdělky na klikačkách, kolik si můžete vydělat, když do klikaček půjdete, a zda lze dosáhnout nějaké určité část...
Jak se zaregistrovat do klikačky, jak se přihlásit a vydělávat V tomto článku vás detailně provedu celým procesem registrace a přihlášení na klikačku GPTPlanet (úplně stejně se zaregistrujete a přihlásíte do větši...
Jak vyrobit důkaz výplaty a vložit ho na forum klikačky Mnoho klikaček má pravidlo, že abyste obdrželi další výplatu, musíte nejdříve nahrát na jejich forum obrázek první výplaty (a pak všech následujících ...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Jak a kde vydělávat na internetu z domova Vydělávejte peníze na počítači z domova plněním jednoduchých úkolů jako je prohlížení stránek, prohlížení reklam, klikání na reklamy, čtení e-mailů, ...
Jak maximalizovat výdělky a vyhnout se scam klikačkám Jak rozlišit, která klikačka je scam? Jak získat peníze navíc? Jak maximalizovat výdělky z klikaček - o tom je třeba přemýšlet už NEŽ se do nějaké kl...
Referralové: k čemu jsou a jak je získat Referralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu. Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí. Co jsou to referralové? Referral je vámi doporučený...

Komentáře

komentářů

  13 reakcí na “Jak založit a ověřit PayPal účet”

 1. We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you’d still like to use this card with PayPal,send us some documents.

  PayPal používám docela dlouho a často.Tuto hlášku mi to píše několik měsíců, když tam chci přidat kartu.Pochopil jsem, že musím použít jinou nebo jim něco zaslat aby mi povlili tu co mám .Ale přesně co.

 2. To samé řeším nyní i já. Zkusím zavolat do banky a zde sdělím,co požadují.

 3. nejde my vyplnit formulář , není na výběr stát české republiky a telefoní číslo nejde zadat celé ,

 4. pri vyplnení vstupného formuláru mi vypíše hlášku – Some information is incorrect or missing. Please correct your entries and try again. Pri tom som ale všetky info vyplnil

 5. už mi jde vyplniť , ale nejde mi ověřit účet , píše to:The bank that issued your card didn’t approve this transaction. Please contact the card issuer’s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue\(Banka, která vydala vaši kartu neschválil tuto transakci . Obraťte se prosím na zákaznický servis vydavateli platebních karet , pokud máte nějaké otázky . Nebo můžete přidat jinou kartu nyní pokračovat). ohožel to je má jediná karta .
  PS: karta gemoney

 6. Jak z PayPal účtu vybrat skutečné peníze?

 7. We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal,send us some documents.

  PayPal používám docela dlouho a často.Tuto hlášku mi to píše několik měsíců, když tam chci přidat kartu.Pochopil jsem, že musím použít jinou nebo jim něco zaslat aby mi povlili tu co mám .Ale přesně co.

 8. Ano. Napište si na jejich podporu, oni Vám řeknou, co přesně chtějí. Odkaz dole na stránce – Contact Us, a pak např. napravo Email us.

 9. To samé řeším nyní i já. Zkusím zavolat do banky a zde sdělím,co požadují.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)