Čvn 132014
 
 

Neobux otázkyTento článek je věnován nejčastějším otázkám ke klikačce Neobux od vás čtenářů tohoto webu.
Pokud byste měli nějaké další Neobux otázky, pište mi na e-mail, který najdete v sekci Kontakt, nebo pište zde pod článek do komentářů (pod tímto článkem prosím dotazy jen k Neobux).
Užitečné Neobux otázky, které mi přijdou na e-mail, potom zveřejním zde.

Neobux otázky

Neaktivita a obnovení účtu

Otázka: Za jak dlouho mi Neobux zruší účet za neaktivitu?

Odpověď: Za 30 dní dočasně a za 60 dní trvale.
Dočasně znamená, že účet lze ještě obnovit.
Trvale znamená, že účet již obnovit nelze.
Pokud nechcete, aby vám Neobux zrušili účet, odklikněte alespoň 1x za 30 dní 1 reklamu.

Otázka: Jde obnovit účet u Neobux, když mi byl zrušen za neaktivitu?

Odpověď: Záleží na tom, jak dlouho jste byli neaktivní.
Pokud jste byli neaktivní 30-59 dní, obnovit jde.
Pokud jste byli neaktivní 60 dní a více, obnovit už nejde.

Otázka: Jak obnovím účet na Neobux?

Odpověď: Pokuste se přihlásit. Pokud je účet zrušen jen dočasně, uvidíte tam současně s upozorněním, že váš účet byl suspendován, také tlačítko na obnovení účtu.
Pokud je účet zrušen trvale, napíše vám to, že účet neexistuje, nebo že byl suspendován, ale neuvidíte tam žádné tlačítko na obnovu.

Zda je váš účet zrušen dočasně nebo trvale, si můžete otestovat také tak, že si zkusíte založit účet nový. Pokud nový účet (s jiným username a e-mailem) založit nepůjde, znamená to, že váš starý účet byl zrušen jen dočasně a je třeba ho obnovit, nemůžete si založit účet nový (kdo chce nový účet, musíte tedy ještě počkat do 60ti dní neaktivity).
Pokud nový účet založit půjde, váš starý účet byl tedy zrušen trvale.

Tyto informace nezaručuji, zkoušela jsem to osobně naposledy tak před 2 roky nebo víc, od té doby se systém mohl změnit.

Pozastavený/suspendovaný účet

Otázka: Jak kontaktuji podporu Neobuxu, když mám suspendovaný účet?

Pište na e-mail: tickets@neobux.com.
Pokud by neodpověděli, lze vytvořit nový účet (s jiným username a e-mailem) a kontaktovat je přes support http://www.neobux.com/m/st/. Po vyřešení problému bude nový účet suspendován, již ho nepoužívejte.
Když by nic nepomohlo a do 14ti dní nebyla žádná reakce a máte vážný důvod, pište na admin@neobux.com.

Registrace

Otázka: Jak se zaregistruji na Neobux pod vás?

Odpověď: Kdo se chce zaregistrovat na Neobux pode mě, použijte tento odkaz: http://www.neobux.com/?r=BestAurora4U2

Nejen, že mi uděláte radost a odměníte mě za moje rady, ale na oplátku odměním i já vás – protože díky registraci pode mě také budete moci získávat peníze navíc! Dávám totiž na Neobux refback, to znamená, že za každou vaši odkliknutou (Fixed oranžovou, Standard a Extended) reklamu na Neobux dostanete odměnu nejen na klikačce samotné, ale také na mé refbackové stránce BestRefback4U. Budete tak z jednoho klikání vydělávat peníze hned dvakrát!
Na BestRefback4U se můžete zaregistrovat zde: http://www.bestrefback4u.com

Neobux výdělky

Otázka: Kolik jste si na Neobux už vydělala?

Odpověď: Mrkněte se na můj banner s výdělky. Stav výdělků je živý, když stránku obnovíte, uvidíte, jak se výdělky zvyšují (zkuste obnovit třeba za hodinu).

Golden členství

Otázka: Je pravda, že když si koupím Golden členství, budu mít těžší nakupovat rentované referraly (RR)?

Odpověď: Ano, to je pravda, jako Golden člen můžete rentovat jen v určité hodiny a dny, referralové jsou skoro pořád vyprodaní, protože celkový počet dostupných referralů pro Golden členy je omezen, je to tedy opravdu těžší.
Neobux má totiž 3 oddělené „pytle“ referralů (spíš si to představte jako určitý počet, protože není dáno, že určitý referral musí být v určitém pytli, spíš že v každém pytli musí být určitý počet a je jedno, jakých přesně referralů). Jeden pytel je určen Standard členům, druhý Golden členům a třetí na recyklaci. Protože Golden členů je strašně moc a protože jejich „spotřeba“ referralů (tedy chuť nakupovat referraly po velikých balíčkách) je veliká, referralové z pytle určenému pro Golden členy jsou hned vyprodáni.
Lepší je nakoupit co nejvíc referralů jako Standard člen, a pak teprve koupit Golden členství.

Aktualizace: Někteří čtenáři těchto stránek mi píšou, že oni nikdy neměli problém s rentováním jako Golden členové, že vždy měli refy dostupné ke koupi. Asi to záleží na období, někdy je refů dost a jindy málo. Pokud refové nebudou (a nemáte rádi boj 😛 ), počkejte si, kontrolujte to, třeba za týden či za měsíc jich bude dostatek. Případně si změňte rentovací časy na jinou hodinu a den.

Otázka: Pokud je nákup referralů s Golden členstvím těžší, nebudu mít také problémy s recyklací?

Odpověď: S recyklací problémy nebudou, protože jak už jsme si vysvětlili u otázky výše, na recyklování má Neobux jiný pytel referralů než pro Golden členy. Pytel určený pro recyklaci je „bezedný“, tedy Neobux upravuje počet referralů v tomto pytli tak, aby vždy byl dostatek referralů pro všechny, kteří chtějí recyklovat. Vždy tedy budete moci zrecyklovat všechny svoje referraly, které zrovna zrecyklovat chcete.

Golden Packs

Otázka: Jaké jsou výhody balíčků členství – např. členství Ultimate?

Odpověď: Viz. obrázek níže (kliknutím zvětšíte).

golden packs - balíčky členství

Klikačka jako Neobux

Otázka: Poraďte mi nějakou klikačku s RR jako je Neobux.

Odpověď: Zkuste Clixten (registrace zde). Je to přes 2 roky stará klikačka, zatím vždy spolehlivě platila. Slyšela jsem, že RR tam klikají dobře.

Pokud chcete investovat peníze, doporučuji Paidverts (registrace zde). Tam nekupujete RR, ale balíčky reklam, v kterých jsou BAP, slibují výdělek $1.55 z každého utraceného $1. Výhoda oproti kupování RR je ta, že zde máte zisk daný, u RR ten zisk daný není, tam záleží i na štěstí a dalších věcech. Já na Paidverts týdně vydělávám kolem $100, klikačku si velice chválím.
Návod a info k Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů!

PaidVerts

Méně náročná na klikání a s daným výdělkem je klikačka TrafficMonsoon (registrace zde). Nyní je to absolutní hit. Balíček reklamy je sice dražší ($50), ale nemusíte klikat tolik reklam (stačí 10 denně) a vyděláte si $55. Výdělky se dají zvýšit dobrou strategií: Strategie na TrafficMonsoon – Sami si určete svůj výdělek!
Návod a info k TrafficMonsoon: Nejrychlejší výdělky bez investic!

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Rentování referralů

Otázka: Je možno při výpočtu zisku počítat s průměrem klikání refů AVG = 2 nebo je vhodné hodnotu snížit nebo zvýšit?

Odpověď: Na Neobux to není dané, že by každý ref měl stejný průměr 2. Ani to není celkem průměr 2. Každý člen to může mít různě, záleží to na faktorech jako štěstí (jak aktivní refy dostanete, zda aktivní zůstanou) a recyklace (jestli a jak recyklujete). Můžete mít průměr 2 nebo vyšší hned, jak nakoupíte refy, ale můžete se na něj také dostat později, když zrecyklujete všechny neaktivní referraly.
Doporučila bych vám si to zkusit a uvidíte, jak se to povede právě vám. Budete mít na svém účtu reálné statistiky, z kterých si můžete leccos vypočítat.
Průměr nakonec není všechno, důležitější je podle mě to, na jak dlouho prodlužujete – viz. níže.

Otázka: Je možno při administraci refů počítat s 50% recyklací, t.j. během měsíce 50% vyměněných?

Odpověď: Recyklace záleží na vás. Vy si můžete zrecyklovat kolik refů chcete, třeba všechny. Jestli myslíte, kolik se jich zrecykluje samo zadarmo, to se nedá odhadnout, to záleží na tom, jak budou aktivní.
Referralové na Neobux jsou údajně lidé, tam se opravdu nedá odhadnout jejich chování.

Otázka: Je v lidských silách provádět administraci při větším počtu refů do 300 ks, např. 100, ručně nebo doporučujete již nasadit AutoPay?

Odpověď: V lidských silách starat se o 300 referralů ručně určitě je a i o více. Však si je můžete různě třídit, barevně označovat atd., pak je stačí vybrat a hromadně prodloužit.
Autopay je spíše pro začátečníky, kteří se se systémem teprve seznamují, nebo pro ty, kteří mají na účtu málo peněz (nemají dost na prodloužení na 240 dní). Až systém poznáte, zjistíte, že Autopay není nejvýhodnější, a budete raději prodlužovat ručně o 240 dní a ještě když bude Neobux nabízet slevu (to je několikrát do roka, prodlužovat ve slevě tedy můžete pořád) – tím si snížíte BEP na minimum, pak stačí i nižší průměr refů a budete v zisku, ušetříte i na recyklaci, to je další zisk. Čím nižší cena prodloužení na 1 refa/1 den, tím vyšší zisky – při prodlužování na 240 dní ve slevě je zvýšení zisku vzhledem k době, kdy jste prodlužovali přes Autopay, opravdu znát.
Autopay vám prodlužuje jen aktivní referraly. Stejně se o ty neaktivní nebo méně aktivní budete muset starat ručně.
Existuje funkce Autorenew = autoprodlužování referralů třeba o 240 dní. Díky této funkci nemusíte prodlužování referralů hlídat vůbec. Pro zisk je to výhodnější než Autopay, jediná nevýhoda je ta, že se vám to obvykle netrefí do slevy :) Proto je stejně nejlepší prodlužovat ručně v ten správný čas, kdy je sleva.

Otázka: Co se stane, když mám zapnutý Autopay a čas pronajmutí u referrala dojde na nulu?

Odpověď: O referrala přijdete (platí se za to malý poplatek v řádu centů). Pokud o referrala nechcete přijít, je potřeba referrala před skončením jeho doby pronajmutí prodloužit ručně.

Nakupování direct referralů na jiných stránkách, než je klikačka

Otázka: Je možné zvýšit si výdělek na Neobux či Clixsense tím, že si z nějaké jiné stránky koupím balík direct referralů? Půjde to potom rychleji?

Odpověď: Referraly z jiných stránek nikdy nekupujte! Za prvé je to v 90% podvod a za druhé klikačky za toto banují účet. Sežeňte si referraly buď sami nebo nakupte rentované. S referraly to půjde rychleji určitě.
Vysvětlení: V 90% vám ta stránka vůbec nedodá pravé referraly – lidi, ale je to 1 člověk, co si přes proxy (aby zfalšoval IP adresu) vytvoří spoustu falešných účtů, odklikne první den všechny reklamy, a pak už nekliká, a vy nemáte žádný výdělek. Klikačka na to přijde velmi rychle a smaže vám hned účet.
Pokud je možnost kupovat direct referraly přímo na klikačce (přes možnost v menu – v obchodu), tuto můžete využít (na Neobuxu není, tam jsou jen rentovaní). Nikdy ale nekupujte mimo klikačku (např. ani přes reklamu na klikačce).

Další Neobux otázky posílejte např. na můj e-mail.


Také by vás mohlo zajímat

Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online Ukážeme si, jak vydělávat TISÍCE dolarů měsíčně na top klikačce Neobux!Jste členem několika klikaček a nic moc nevyděláváte? Pořád jste nenašli žádnou...
Neobux: 200+ reklam, výdělek přes $1 denně jen z klikání! Jedna z nejstarších a nejspolehlivějších klikaček vůbec, fungující už přes 8 let - Neobux - má nyní dostupných přes 200 reklam k odklikání! Tyto rekla...
Neobux Tasks: Jak začít plnit mini úkoly V tomto článku si ukážeme postup (i s obrázky), jak začít s Neobux Tasks. Popíšeme si, jak projít tímto začátkem krok za krokem a jak na registraci do...
Neobux: Vyplatí se prodlužování referralů za body (Points)? V tomto článku si ukážeme, jak ušetřit za prodlužování referralů na klikačce Neobux díky bodům, tzv. Points, které také získáváte za klikání na reklam...
Neobux: Rentování, recyklování a prodlužování referralů Tento článek je rozšířením článku Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online a bude se týkat všeho okolo rentování referralů. Ukážeme si něk...
Neobux: Podrobné informace o referralech, výdělky z referralů Limity direct referralů Základní limit - závisí na typu členství: Standard: 30 Pioneer: 60 Golden: 200 Golden+Pioneer: 250 Golden/Emerald: ...
Neobux: Jak vydělávat pomocí plnění nabídek Pokud nechcete investovat nebo vydělávat pomocí rentovaných referralů, ale přesto chcete hodně vydělávat na klikačce Neobux - jde to (i když kombinace...

Komentáře

komentářů

  30 reakcí na “Neobux: Otázky a odpovědi”

 1. Co se stane, když recykluju nějaké reklamy?

 2. Mám více otázek : 1. kolik mi referel vydělává jak to poznám 2. můžu být na neobux, i když mi není 15 a ani 18 .

 3. A funguje to tak (ptám se) že když referel klikne já dostanu 0.0005, a s gold 0.001(ptám se jestli dostanu každý klik který udělá

 4. a dá se zmněnit učet paypal ?

 5. moc děkuji za odpověď

 6. Mám akorát ještě jednu otázku , proč si mám šetřit 3 dolary než si koupím referála

 7. Omlouvám se že opět otravuji , ale díval sem se na videotutorial o neobuxu a ! reklama mněla hodnotu 0.001 a né 0.01 , jak se zmiňujete.?

 8. dobrý den,
  mohu se zeptat co je rental queue? K čemu slouží?
  děkuji

 9. Dobrý den, z obrázku, který popisuje různá ty členství čtu, že Ultimátem člen může mít jen 4000 ref. V návodu však pišete, že jde i více…

 10. Zdravím mám problém u klikačky neobux. Vždy klikám na reklamy kolem jedné odpoledne ale dnes jsem neměl časa přišel domů až večer a reklamy už byli odklikané a při kliknu tí na ni se objevilo toto Another user using your IP address already
  viewed this advertisement in the last 24 hours… A přitom jsem na žádnou s těchto reklam neklikl ani ji neviděl a peníze se mi taky nepřičetly.

 11. Dobrý den jak si mohu poslat nějaký vklad do neobuxu??

 12. Jak udělat že mě ty reklamy budou dávat více peněz jakože mi budou dávat třeba 0.005 nebo víc

 13. Co se stane, když recykluju nějaké reklamy?

 14. Reklama Vám zmizí a už ji nebudete moci shlédnout. Dostane ji ke shlédnutí jiný člen. Vy přijdete o možnost výdělku. BAP se Vám za tuto reklamu již odečetly, když Vám reklama přišla na účet. Na Vás je se rozhodnout, zda si chcete nabízené peníze vzít (reklamu shlédnout) či ne (reklamu recyklovat), BAP se ale odečítají v obou případech.

 15. Mám více otázek : 1. kolik mi referel vydělává jak to poznám 2. můžu být na neobux, i když mi není 15 a ani 18 .

 16. A funguje to tak (ptám se) že když referel klikne já dostanu 0.0005, a s gold 0.001(ptám se jestli dostanu každý klik který udělá

 17. a dá se zmněnit učet paypal ?

 18. Referral Vám vydělává $0.0005 z Fixed (žlutých) reklam za klik a $0.005 z Standard a Extended reklam, pokud jste Standard (free) člen. Výdělky z každého referrala nevidíte, vidíte pouze počet kliků, tak si to vynásobte.
  Podle podmínek Neobux věk není omezen. Problém může dělat peněženka, např. PayPal vyžaduje věk 18 let. Určitě bude lepší, když celou věc nejdříve proberete se svými rodiči.

 19. S gold dostanete $0.005 (za Fixed žluté) a dostáváte za každou reklamu kromě Fixed růžových a Micro zelených (tedy i za Standard a Extended a za ty je víc).

 20. PayPal účet lze změnit v Personal Settings.

 21. moc děkuji za odpověď

 22. sem rád , chci si totiž vytvořit příjem abych si mohl koupit počítač protože žádný nemám , babička my akorát koupila tablet k vánocům , a tak si můžu aspoň můžu vytvořit příjem abych mohl splácet počítač

 23. Mám akorát ještě jednu otázku , proč si mám šetřit 3 dolary než si koupím referála

 24. Je to kvůli prodlužování. Pokud byste si nenašetřil více, tedy ty $3, neměl byste pak na to výhodnější prodloužení o 150 nebo 240 dní.

 25. Kristián Hrančík Pozor na to, Neobux zakazuje klikat reklamy na tabletu či mobilu. Použít můžete pouze počítač, klikat se musí pomocí myši. Může se Vám stát, že Vám za porušení podmínek Neobux suspenduje po požádání o výplatu účet.

 26. Výdělky-Klikačky to mně štve , nedá se to něják vyřešít

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.