Lis 052014
 
 

Paidverts nejčastější otázkyV tomto článku si zodpovíme k relativně nové klikačce Paidverts nejčastější otázky. Paidverts je opravdu úžasná klikačka, kde se dá za klik získat až $200!
Pokud máte někdo nějaké dotazy, klidně pište do komentářů (nebo na můj e-mail – viz. Kontakt), ráda pomohu a řešené dotazy se určitě budou hodit i ostatním. Postupně je sem budu dopisovat.

Paidverts nejčastější otázky

 

Recyklace reklam

Otázka: Co se stane, když recykluju nějaké reklamy?

Odpověď: Reklama vám zmizí a už ji nebudete moci shlédnout. Dostane ji ke shlédnutí jiný člen. Vy přijdete o možnost výdělku. BAP se vám za tuto reklamu již odečetly, když vám reklama přišla na účet. Na vás je se rozhodnout, zda si chcete nabízené peníze vzít (reklamu shlédnout) či ne (reklamu recyklovat), BAP se ale odečítají v obou případech.

Otázka: Vyplatí se na Paidverts recyklovat reklamy za 0.0005 dolarů?

Odpověď: Recyklovat reklamy se nevyplatí, pokud si chcete vydělat co nejvíc a přitom neztrácet BAP. Proč? Viz. otázka a odpověď výše.
Recyklovat reklamy se vyplatí jedině z důvodu časového, pokud se s nimi nechcete zdržovat a váš čas je vám dražší než nabízená částka za 30s. Budou se vám ale i tak odečítat BAP za neshlédnuté reklamy.
Kdo se nechce zdržovat s reklamami nízkých hodnot, může si nastavit filtr reklam. Ten zařídí to, aby vám reklamy malých hodnot (podle nastavení) nechodily vůbec, tím nebudete ztrácet BAP. Jelikož jeho cena je poměrně vysoká – $10, zvažte, zda se vám to vyplatí. Já ho nastavený mám a jsem velmi spokojená.

Nákup balíčků reklamy a zadávání inzerce

Otázka: Zevrubný návod zakoupení 3100 BAP za 1 dolar?

Viz. návod zde (ve spodní části článku): Jak koupím a zadám reklamu?

Otázka: Vybral jsem Můj účet (PV Earnings Balance) jako zdroj úhrady 1 dolaru, ale v závorce tam mám celých mých 3,5 dolaru. Odečte mi to opravdu jen 1 dolar nebo všechno?

Odpověď: Když naskočí váš účet, vždy je v závorce celá vaše balance, asi proto, abyste viděl, kolik tam máte, a že třeba si můžete dovolit zakoupit víc reklamy. Odečte se samozřejmě jen ten $1.

Otázka: Jak zadat reklamu?
1. Zadat svůj link
2. Kde vezmu baner a jak zjistím, zda má požadovaný rozměr?
3. Tři okna na texty:  co tam se uvádí? Já bych uvedl jen název webu, k čemu tedy 3 samostatné řádky?

Odpověď: 2. Banner – to závisí na tom, co propagujete. Pokud svoje stránky, musíte si svůj banner vyrobit. Pokud klikačky, banner najdete na klikačce v sekci bannery (Promotional Banners, Get referrals apod.) i s rozměry. Případně se lze bannerové části reklamy vzdát a nezadávat ji.
3. 3 řádky jsou tam k tomu, abyste oslovil čtenáře reklamy a měl na to dostatečný prostor. Někdo ten prostor uvítá a využije ho k popsání výhod své stránky, jiní tam vyplní nějaké kraviny typu „ghgrdfds“. Určitě bych ten prostor využila, přece jen čtenář musí řádky zkopírovat a tak je tedy vždy čte a třeba ho text zaujme natolik, že se pod vás zaregistruje/vaši stránku si více prohlédne atp.
Třeba tam napište:
1. nejlepší klikačka
2. výplaty instantní, minimum jen x
3. denní výdělky x
…zkrátka cokoliv, co zaujme. A nejlépe v angličtině. Použijte třeba google překladač, ten na to stačí.

Otázka: Já ale nemám co inzerovat. Co tam mám tedy vyplnit?

Odpověď: Můžete inzerovat moji refbackovou stránku BestRefback4U. Budu velice ráda, když mi takto pomůžete.
Odkaz: http://www.bestrefback4u.com
Banner 728*90: http://bestrefback4u.com/banners/banner2_728.jpg
Banner 125*125: http://bestrefback4u.com/banners/banner125.png
Jak nahrát banner: zadejte tuto adresu banneru do adresního řádku prohlížeče, pravým na obrázek a Uložit obrázek jako… Obrázek uložte někam do počítače, pak stiskněte v Paidverts tlačítko Upload Image File, vyberte právě uložený obrázek.
Další odkazy a bannery pro moji stránku (tam již jdou zkopírovat) najdete zde: Odkazy a bannery pro BestRefback4U (musíte se ale zaregistrovat a přihlásit).
Text 1: Refback up to 250% for 80+ PTC sites!
Text 2: Sign up bonus: $0.1 and free upgrade!
Text 3: Earn double from PTC sites
Zde si můžete texty a odkazy zkopírovat: Refback texty a odkazy.
Všem, kdo budou propagovat moji stránku, předem děkuji.
Můžete se také na stránku zaregistrovat a propagovat svůj reflink, budete tak získávat referraly, z kterých budete vydělávat.

Ubývání BAP a Filtr reklam

Otázka: Pořád se mi odečítají BAP, nemůžu našetřit těch 4000 BAP. Co s tím?

Odpověď: Není potřeba našetřit nějaký určitý počet BAP. Je jedno, zda se vám BAP přemění na reklamy a peníze dnes nebo až zítra a všechny. Vyděláváte pořád stejně.
Nyní (od ledna 2015) se BAP mění na reklamy a peníze opravdu rychle, těžko proto našetříte nějaký větší počet BAP. Jak už jsem psala, není to vůbec na škodu, aspoň máte z BAP rychle peníze.
Kdo by přece jen chtěl mít nějaký větší počet BAP třeba proto, že si chce koupit členství nebo by rád dostával ty velké dolarové reklamy, zakupte si balíček reklamy s BAP. Můžete na něj našetřit z vydělaných peněz a koupit z účtu na klikačce nebo zakoupit z vlastních peněz.

Filtr reklam: Doporučuji nastavit si filtr reklam, aby se vám neodečítaly BAP za reklamy nízkých hodnot. Reklamy nízkých hodnot vám s nastaveným filtrem nebudou chodit vůbec (a BAP se vám za ně nebudou odečítat!). Klikání tak bude určitě o mnoho zábavnější, když vám budou chodit reklamy jen vyšších hodnot, a navíc ušetříte BAP i čas.

Jak a kde nastavím filtr reklam?

V menu pod My Account -> Ad Filter.
V What is the minimum value paid ads you’d like to receive? nastavte požadované minimum (nebudou vám chodit reklamy nižší hodnoty, než si zde nastavíte).
V Please select a payment method si nastavte, odkud chcete filtr zaplatit (jde pouze z PV nebo z MTV balance, čili z peněz na účtu).
TIP!: Pokud nemáte dost peněz na účtu na zaplacení filtru a chtěli byste nějaké vložit: jelikož nejde vložit peníze přímo, je potřeba to udělat přes nákup balíčků reklam. Nakupte balíčky reklam alespoň za $10, BAP se vám rychle přemění na reklamy (v hodnotě $15.5) a z těchto peněz si již můžete koupit filtr. Zbytek vydělaných peněz můžete reinvestovat (koupit další balíčky reklam) a dál z nich vydělávat.
Filtr si můžete kdykoliv přenastavit na jinou hodnotu. První nastavení filtru stojí $10, každé další nastavení (změna) je zadarmo!
Pro nastavení filtru nad určitou hodnotu potřebujete určitý počet BAP, viz. níže:
– Je potřeba 50,000+ BAP, abyste mohli nastavit filtr nad $0.01
– Je potřeba 100,000+ BAP, abyste mohli nastavit filtr nad $0.05
– Je potřeba 200,000+ BAP, abyste mohli nastavit filtr nad $0.10
Já mám nastaveno na $0.01 a bohatě to stačí. Jde nám především o zamezení příchodu reklam jako $0.0005 a $0.001, kterých je vždy zdaleka nejvíce, tím ušetříme mnoho času.

PaidVerts

Captcha

Mám problém s captchou, nejde mi přečíst captcha.

Pokud vám nejde standardní Solvemedia captcha, nastavte si captchu na Google captcha. To se provádí pod My Account -> Account Data. U Preferred captcha budete mít Solvemedia a napravo od toho nenápadný zelený odkaz Switch to Google. Klikněte na to a je hotovo.
Google captcha se neopisuje, nejsou tam žádná písmenka, pouze se zaškrtne, že nejste robot, a to je celé. Velmi jednoduché (nic jednoduššího snad už být ani nemůže) a zvládne to opravdu každý.
Zde se pouze klikne do čtverečku:

paidverts12

Někdy vyskočí další potvrzovací okno a tam můžou být obrázky (klikne se na nejpodobnější), opisování písmen apod.
Zde zadáte text a kliknete na modré tlačítko Ověřit:

paidverts13

Pak proběhne krátká animace a můžete zmáčknout černé tlačítko Confirm:

Paidverts captcha

Problémy s přihlášením

Co to je I have a Two Factor Authentication Token (What is this?)?

Two Factor Authentication je další vrstva zabezpečení pro váš účet. Tedy zase bude mít nějaký případný nenechavec daleko nižší šanci, že se dostane na váš účet (nyní by k tomu zřejmě již potřeboval ještě váš mobilní telefon, už mu nebude stačit pouze uhodnout vaše username a heslo).
Zapnuté Two Factor Authentication vyžaduje zadání tokenu (čísla), které máte ve vaší mobilní aplikaci (Google Authenticator), každé číslo je platné pouze minutu, každou minutu je jiné.

paidverts

Pokud jste si Two Factor Authentication v účtu nenastavili, nezaškrtávejte. A to je celé.

Jak si nastavit Two Factor Authentication

V My Account -> Account Data si najděte položku Two Factor Authentication a klikněte na Enable. Ukáže se vám QR kód, ten slouží pro připojení aplikace Google Authenticator k Paidverts.
Stáhněte si do mobilu 2 aplikace: Google Authenticator a Barcode Scanner. Aplikace si můžete stáhnout např. na Google Play (pro OS Android).
Spusťte Google Authenticator, pod Ruční přidání účtu zvolte Skenovat čárový kód. Spustí se aplikace Barcode Scanner (skenner čárových a QR kódů).
Naskenujte QR kód (normálně z monitoru počítače) mobilním telefonem. Scanujete s pomocí foťáku v mobilu tak, že čočku foťáku nasměrujete na kód na monitoru a měníte vzdálenost od monitoru tak dlouho, než čtečka (sama) oskenuje kód (rámeček zezelená a úspěšné oskenování je signalizováno cvaknutím).
Nyní byste již měli vidět nápis Pokud budete vyzváni, zadejte při přihlašování do účtu tento ověřovací kód:, pod tím token (číslo) a pod ním nápis MTV-PV. Toto číslo (token) pak budete zadávat při přihlašování do Paidverts (v tomto případě při přihlášení zaškrtáváte I have a Two Factor Authentication Token a vyplňujete číslo/token).

Nemůžu se přihlásit, mám suspendovaný účet.

Pokud se vám při pokusu o přihlášení zobrazí hláška:

Account suspended. To restore your account please check your inbox, and follow the instructions that have been emailed to you.
Remember to check SPAM folder in your mailbox. It may take up to 1hour to arrive the restoring mail so please be patient. If you do not receive mail after that time please use below button to re-send restoring mail.

If you’re having trouble resetting your password, or receiving the re-activation email. You can recover your password via our guest support system. To do that follow the instructions below:

Make a nominal transaction (ie. $0.01) from one of the payment methods registered to your account, with „request new pasword“ in the memo line (if you transact $1+, it will be added to your account balance).

Perfect Money: U3062332
EgoPay: jo@mytrafficvalue.com
STP: mytrafficvalue
Paypal: futurosnegocios2010@gmail.com
Payza: admin@mytrafficvalue.com
BitCoin: 1NE5QHDMu1CNswz7FzkiQN2WzZUrcv2Xf1

Then open a guest support ticket with the payment information (batch number etc) for your password reset / account reactivation.
Submit A Guest Support Ticket

For all other issues, please first login to your account before submitting a support ticket. I cannot help you as a guest. Or if you have no registered deposit methods applied to your account, open a guest support ticket stating as such, and include your date of birth. And we’ll reset your password/email address for you manually.

Your account will be unblocked automatically after 30 minutes.

Nepanikařte. Na konci e-mailu se jasně píše, že váš účet bude za 30min automaticky odblokován. Stačí tedy počkat 30min a problém se vyřeší sám.
Příčina toho, že se vám tato hláška objevila, je pravděpodobně ta, že se vám příliš mnohokrát nepovedlo přihlášení – např. jste při přihlášení zaškrtávali I have a Two Factor Authentication Token a přitom toto ověřování navíc vůbec nemáte nastavené. Pokud Two Factor Authentication nemáte nastavenou, nezaškrtávejte ji!
Pro ty, kdo neví, zda ji mají nastavenou – nemáte, protože to je výchozí nastavení. Pokud byste to nastavené měli, tak byste o tom určitě věděli, protože to musíte nastavit vy (a nastavení má velmi specifický postup), Paidverts toto má ve výchozím nastavení vypnuté.

Aktivace účtu

Jak aktivovat účet na Paidverts?

Aktivace účtu se provádí odkliknutím reklamy za BAP.
Každá reklama za BAP prodlouží dobu, po kterou zůstane váš účet aktivní, o 7 dní, max je 21 dní. Abyste udrželi svůj účet aktivní, je potřeba každých 7 dní odkliknout alespoň 1 reklamu za BAP (nebo každých 21 dní 3 reklamy za BAP). Je samozřejmě výhodnější odklikávat denně všechny reklamy za BAP, protože čím víc BAP máte, tím máte i vyšší výdělky.

Pokud máte k Paidverts nejčastější otázky, které tu ještě nebyly zodpovězeny, neváhejte mi je zaslat!

Zaregistrujte se na Paidverts zde:

PaidVerts


Také by vás mohlo zajímat

Paidverts: Jak nakoupit balíčky reklamy s BAP Návod, jak na Paidverts nakoupit balíčky reklamy s BAP.  Paidverts je roky spolehlivě platící klikačka, kde můžete mít za klik i $1 a víc! Stačí zde z...
Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Hledáte klikačku, kde nebudete klikat za desetníky či centy, ale rovnou za celé dolary? Klikačku, kde za klik je i 1 dolar a víc? A kde ani nemusíte k...
Paidverts: nová verze klikačky s dolarovými reklamami Oblíbená, už přes 2 roky spolehlivě platící klikačka Paidverts má novou verzi. Na klikačce proběhly veliké změny a to se hodně pozitivně odrazilo na ...
Paidverts: Jak si nastavit hodnotu reklam Často se mě ptáte ohledně klikačky Paidverts na otázky jako: proč mi chodí tolik reklam malých hodnot, je to normální, nedělám někde nějakou chybu, co...
MyTrafficValue: Sesterská stránka Paidverts MyTrafficValue je investiční stránka, kde můžete vydělávat zhodnocováním peněz. Není to tedy klikačka. I tak stránka stojí za zmínku, protože MyTraffi...
Paidverts výdělek: Již jsem vydělala přes $1000! Paidverts, stále ještě relativně nová stránka, je podle mého názoru naprosto úžasná klikačka! Je zde možné klikat na reklamy v hodnotě až $200 (opravd...
Paidverts: Reklama za 1 dolar! Dnes jsem se přihlásila na svůj účet na klikačce Paidverts, abych zkontrolovala příchozí reklamy, a tam mě čekalo přivítání ve formě reklamy v hodnotě...
Paidverts strategie: Jak vydělávat ještě více, BAP a Balíčky Tento článek je pokračováním článku Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Dozvíte se zde důležité informace o BAP (proč a jak se odečítají ...
Paidverts strategie: Tipy, členství, maximalizace výdělků Paidverts není klasická klikačka a tak strategie, jak vydělat co nejvíc, se tu hodně od klikaček liší. Na Paidverts můžete vydělávat zcela zdarma, a...

Komentáře

komentářů

  15 reakcí na “Paidverts: Nejčastější otázky a odpovědi”

 1. Dobrý den, píšete že nejsou potřebné BAPy, ale co ty třídy, které jsou podle BAPů? Např. 2/15 12k až 24k BAPů atd. Z textu jsme pochopila, že čím více máte BAPů, tím jste ve vyšší třídě a tím dostáváte denně lepší reklamy. Z toho vyplývá, že pokud nezainvestuji a BAPy nezískám, tak se budu neustále motat v bludném kruhu a budu dostávat denně 100 reklam v celkové hodnotě 1 dolar, které mi samozřejmě zase odečtou všechnn BAPy, které za investici 1 dolaru získám.

 2. Chtela jsem optat mytrafficvaluve mám vydelano na reklamach které jsem davala ANO , NE po dobu 14 dní již mám vydelek ale nevím jak to převest do realu a kolik by to odelalo již mne odpovedeli že mohu 999dolaru ale kde ?

 3. Dobrý den, viděla jsem tu, že tu máte na některých článcích, že se klikačkama dá vydělat třeba i 20 000, je to pravda? Zdá se mi to spíš jako přehnaný, to by už lidi ani nemuseli chodit do práce, kdby si vydělali tolik 😮

 4. Dobrý den, chci se zeptat jak je to z těma placenýma reklamama Bulk Ads za $1.05. Jak dlouho trvá zhodnocení na těch $1.55. Již jich mám několik, ale zastavili se na určitých shlédnutí a né a né se pohnout z místa. Na čem to záleží aby to bylo třeba za pár dní? Děkuji za odpověď

 5. Dobrý den. Můžete mi poradit? Nejde mi koupit balíček. Mám problém s VERIFY. Už nevím co bych tam zadala. Ani link mi to nevezme a pořád to ukazuje chybu. Děkuji

 6. Ako dlho trvá vyplatenie na PAYPAL? Včera večer som si dal vyplatiť a stále len pending….

 7. Dobrý den, píšete že nejsou potřebné BAPy, ale co ty třídy, které jsou podle BAPů? Např. 2/15 12k až 24k BAPů atd. Z textu jsme pochopila, že čím více máte BAPů, tím jste ve vyšší třídě a tím dostáváte denně lepší reklamy. Z toho vyplývá, že pokud nezainvestuji a BAPy nezískám, tak se budu neustále motat v bludném kruhu a budu dostávat denně 100 reklam v celkové hodnotě 1 dolar, které mi samozřejmě zase odečtou všechnn BAPy, které za investici 1 dolaru získám.

 8. Dobrý den, já nepíšu, že BAP nejsou potřeba. Já píšu, že to není tragédie, pokud se BAP mění na reklamy tak rychle, že jich nenasbíráte větší počet, protože výdělky jsou vždy stejné. Vzhledem k výdělkům je úplně jedno, kdy se ty BAP na reklamy přemění, jestli dnes nebo za týden všechny.
  Teprve pokud Vám jde o hodnotu reklam, pak je potřeba mít určitý počet BAP. Jaká bude max hodnota reklam, o tom vypovídají ty třídy.
  Investovat nemusíte. Můžete si naklikat zadarmo $1, ten nákupem balíčku reklamy proměnit na $1.55, koupit další balíček a tak dále, časem takto budete kupovat 10 balíčků, pak 20 a pořád víc. Tím budete mít pořád víc BAP a tedy i vyšší třídu a vyšší hodnotu reklam.
  Druhá možnost je zainvestovat $1 nebo víc z vlastních peněz (částku zvolíte třeba podle toho, do jaké třídy se chcete dostat), zkrátíte si tak to čekání, než byste si naklikala první dolar (nebo investovanou částku) a rovnou tak můžete začínat ve vyšší třídě.
  Ve Vašem tvrzení máte chybu. Vy totiž za balíček reklamy v hodnotě $1 nedostanete reklamy v hodnotě $1, ale $1.55. Tím pádem nemůžete být v začarovaném kruhu, protože v každém kole vyděláte víc a víc, můžete kupovat stále víc a víc balíčků a dostávat víc a víc BAP a postupně si tak zvyšovat třídu (tak, jak jsem již popsala výše).

 9. Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď.

 10. Chtela jsem optat mytrafficvaluve mám vydelano na reklamach které jsem davala ANO , NE po dobu 14 dní již mám vydelek ale nevím jak to převest do realu a kolik by to odelalo již mne odpovedeli že mohu 999dolaru ale kde ?

 11. Pod odkazem Cashout Earnings si převeďte výdělky z MTV balance do PayPal balance, pak klikněte u PayPal na Cashout, napište kolik chcete vybrat a vyberte.

 12. Zdravim a to jsem taky zkoušela až me paidverst oznamil že potřebuje moje doklady OP, žl či sipo aby paypalu doložil že mne bude zasílat provize, pak že do 10.3 musíme počkat že paypal má pladby na svém zberném

 13. Vladimíra Vlášková Tak to je opravdu divné, po mně nikdy nic nechtěli. Můžete mi zaslat ono sdělení, že máte zaslat ty doklady? Máte na PayPalu ověřený účet?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)