.05"> .05">
Čvn 232014
 
 

PaidVerts: členstvíPaidverts není klasická klikačka a tak strategie, jak vydělat co nejvíc, se tu hodně od klikaček liší.
Na Paidverts můžete vydělávat zcela zdarma, ale také můžete zainvestovat a tím si výdělky daleko zvýšit. V tomto článku se budeme věnovat té druhé možnosti (jak vydělávat bez investic už jsme si probrali v článku Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů!).

Jak z $1 udělat $1.55

Kupte si balíček reklamy za $1, díky tomu získáte 3100 BAP. 3100 BAP znamená, že obdržíte reklamy k odklikání v celkové hodnotě $1.55.
Čím víc budete mít BAP, tím větších hodnot vám budou chodit reklamy.

Taktika – reinvestování

Na Paidverts můžete zainvestovat a nebo začít i zdarma. Ať jste už začali tak či tak, pokaždé, když váš účet dosáhne $1, kupte si balíček reklamy, dostanete za to 3100 BAP, tedy reklamy v hodnotě $1.55. Nákupem tedy vyděláte čistých $0.55.
Až znovu dosáhnete $1, zase kupte balíček reklamy a tak pořád dál – tak z každého vydělaného $1 vyděláte dalších $0.55!

Co dostanu v balíčku reklamy?

50 návštěv trvajících 30s.
25 zobrazení 728×90 banneru.
100 zobrazení 125×125 banneru.
3100 BAP.

Zakoupené návštěvy a zobrazení použijte na inzerci např. vaší stránky/blogu/reflinku/… Můžete tak získat např. referraly na klikačky apod.

Příklad:
Dejme tomu, že nakoupíte 10 balíčků za $10, přijdou vám tedy potom reklamy v celkové hodnotě $15.5, vyděláte tedy $5.5, což je víc než polovina investice!
Může vám přijít mnoho reklam s menší hodnotou, ale také vám může přijít jen pár reklam v dolarových hodnotách – až do výše hodnoty počtu vašich BAP.
Pokud jste koupili např. 10 balíčků za $10, dostali jste 31000 BAP, které mají hodnotu $15.5. Můžete tedy dostat reklamu v hodnotě až $15.5! Většinou dostanete množství menších reklam než jen jednu velkou, ty ale budou mít celkovou hodnotu $15.5.

Do kdy obdržíte tyto reklamy, závisí na tom, jak moc budou lidé nakupovat reklamy. Pokaždé, když někdo koupí reklamu, dostanete z toho nákupu část v podobě přidělených reklam.

Jak dostat reklamy rychle

Abyste nemuseli čekat dny a týdny na přidělení reklam, existuje nástroj, jak si reklamy nechat přidělit velmi rychle – v řádu hodin, maximálně pár (7) dní. Tento nástroj je vlastně členství s názvem Super User Upgrade.

Výhody členství Super User Upgrade

Díky zakoupení členství Super User Upgrade získáte přednost v přidělování reklam v hodnotě 10 x 1% z hodnoty reklam, které se tvoří s každým nákupem reklamy členy Paidverts.
Příklad: Nějaký člen koupí reklamu v hodnotě $100, to vytvoří 10 reklam v hodnotě $1 na konci dne serveru. Vy získáte všechny tyto reklamy (rozdělí se mezi všechny členy, kteří mají zakoupené Super User Upgrade).
– členství trvá 7 dní (168 hodin)
– pokud jste obdrželi reklamy v menší hodnotě, než je cena členství, členství se prodlužuje o 1 den a to tolikrát, dokud hodnota obdržených reklam nedosáhne ceny členství
– můžete si zakoupit oba druhy členství najednou: Mini i Mega variantu

Mini Upgrade za $2.99

Toto členství vám doručí během 7mi dní všechny reklamy v hodnotě $0.01 až $0.49.
Dostanete tedy reklamy ze všech nákupů reklamy v hodnotě $1-$49.

Mega Upgrade za $19.99

Toto členství vám doručí během 7mi dní všechny reklamy v hodnotě $0.50 a vyšší.
Dostanete tedy reklamy ze všech nákupů reklamy v hodnotě $50 a více.

Abyste mohli dostat reklamy, potřebujete dostatek BAP. Proto jsou tato členství vhodná zejména pro ty, kteří mají hodně BAP (a nechtějí dlouho čekat na přidělení všech reklam).
Proto než zakoupíte členství, zkontrolujte si, zda máte dostatek BAP, abyste mohli obdržet všechny reklamy do hodnoty ceny členství.
Tedy pokud se chystáte zakoupit členství za $2.99, měli byste mít minimálně 5980 BAP.
Stějně tak pokud se chystáte zakoupit členství za $19.99, měli byste mít minimálně 39980 BAP.

Pro co nejvyšší výdělky je tedy dobré kombinovat nákup balíčků a nákup členství. Díky nákupu balíčků vyděláte cca 155% investice a díky členství to vyděláte rychle.

Členství (Upgrade) za $0.05

Dále je možné koupit si takové zvláštní členství. Cena tohoto členství je pouze $0.05 a zaplatíte za to, že vám budou doručeny okamžitě reklamy v hodnotě $1. Vyděláte si tedy $1 během pouhých 18h!
Den u Paidverts je totiž dlouhý pouze 18h! Každá reklama vám v účtu tedy vydrží pouze 18h narozdíl od klasických klikaček, kde máte čas 24h na její shlédnutí.
Budou vám doručeny recyklované reklamy, které členové buď zrecyklovali nebo nestihli shlédnout.

Kde členství koupit
V menu klikněte na odkaz My Account, pak sjeďte úplně dolů a tam uvidíte následující:

Paidverts
Zakoupením tohoto členství získáte přednost v přijímání recyklovaných reklam. Recyklované reklamy budete přijímat tak dlouho, než přijmete reklamy v celkové hodnotě minimálně $1. Musíte mít na to dostatečný počet BAP. Čím víc budete mít BAP, tím větší šance, že získáte reklamy vyšších hodnot.
Členství vyprší poté, co vám budou doručeny recyklované reklamy v celkové hodnotě nejméně 2000 BAP.
Reklam může být 1-200 kusů. Můžete přijmout až 200 reklam s nízkou hodnotou. Pokud je neodlikáte do 18h, budou znovu zrecyklovány a sníží tak vaše BAP bez náhrady.
Abyste mohli zakoupit upgrade, potřebujete mít nejméně 2500 BAP (není to cena upgrade, pouze musíte mít nějaké BAP v zásobě, abyste pak mohli přijmout všechny ty reklamy).

Filtr reklam

Pokud nechcete, aby vám chodily reklamy nízkých hodnot, můžete si na ně nastavit filtr – třeba chcete, aby vám chodily reklamy např. jen v hodnotě $0.01 a vyšší – s tímto filtrem je to možné!
Mít nastavený filtr se vyplatí zejména těm, kdo mají hodně BAP a spousty reklam nižších hodnot, ale mají málo času na to je shlížet.
Cena nastavení filtru je $10, ale určitě se v dlouhodobém horizontu vyplatí – ušetří vám mnoho času a hlavně o nic nepřijdete! Žádné BAP se vám za ty „nepřišlé“ reklamy totiž neodečítají!
Tuto možnost najdete v menu pod My Account a dále odkaz Ad Filter.

Paidverts

Jak nastavit filtr

V What is the minimum value paid ads you’d like to receive? nastavte požadované minimum (nebudou vám chodit reklamy nižší hodnoty, než si zde nastavíte).
V Please select a payment method si nastavte, odkud chcete filtr zaplatit (jde pouze z PV nebo z MTV balance, čili z peněz na účtu).
TIP!: Pokud nemáte dost peněz na účtu na zaplacení filtru a chtěli byste nějaké vložit: jelikož nejde vložit peníze přímo, je potřeba to udělat přes nákup balíčků reklam. Nakupte balíčky reklam alespoň za $10, BAP se vám rychle přemění na reklamy (v hodnotě $15.5) a z těchto peněz si již můžete koupit filtr. Zbytek vydělaných peněz můžete reinvestovat (koupit další balíčky reklam) a dál z nich vydělávat.
Filtr si můžete kdykoliv přenastavit na jinou hodnotu. Každé nastavení stojí $10.
Pro nastavení filtru nad určitou hodnotu potřebujete určitý počet BAP, viz. níže:
– Je potřeba 50,000+ BAP, abyste mohli nastavit filtr nad $0.01
– Je potřeba 100,000+ BAP, abyste mohli nastavit filtr nad $0.05
– Je potřeba 200,000+ BAP, abyste mohli nastavit filtr nad $0.10
Já mám nastaveno na $0.01 a bohatě to stačí. Jde nám především o zamezení příchodu reklam jako $0.0005 a $0.001, kterých je vždy zdaleka nejvíce, tím ušetříme mnoho času.

Hry

Na Paidverts je ještě možné hrát hry, které obvykle najdete v kasinech – ruletu, blackjack, poker atd.
Hrajete tam za BAP, a pokud budete mít štěstí, můžete si tak nějaké BAP přivydělat.
Pro ty, kdo hrát umí (a nebo pro štístkaře), je to dobrá možnost, jak si vydělat ještě další peníze.

Daň

Při počítání svých výdělků je třeba také počítat s daní, která je 25 BAP za den – každému se tedy odečítá 25 BAP denně.
Důvod zavedení této daně admin vysvětluje tak, že free členové „odsávají“ příliš mnoho peněz ze systému, daň tedy přispěje ke stabilitě systému.
Stabilita systému je základ toho, aby si vydělal opravdu každý a abychom o své vydělané peníze nepřišli, proto si myslím, že tento krok je krok správným směrem, i když je mezi free členy jistě velmi nepopulární.

Zaregistrujte se na Paidverts zde:

PaidVerts


Také by vás mohlo zajímat

Paidverts: Jak nakoupit balíčky reklamy s BAP Návod, jak na Paidverts nakoupit balíčky reklamy s BAP.  Paidverts je roky spolehlivě platící klikačka, kde můžete mít za klik i $1 a víc! Stačí zde z...
Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Hledáte klikačku, kde nebudete klikat za desetníky či centy, ale rovnou za celé dolary? Klikačku, kde za klik je i 1 dolar a víc? A kde ani nemusíte k...
Paidverts: nová verze klikačky s dolarovými reklamami Oblíbená, už přes 2 roky spolehlivě platící klikačka Paidverts má novou verzi. Na klikačce proběhly veliké změny a to se hodně pozitivně odrazilo na ...
Paidverts: Jak si nastavit hodnotu reklam Často se mě ptáte ohledně klikačky Paidverts na otázky jako: proč mi chodí tolik reklam malých hodnot, je to normální, nedělám někde nějakou chybu, co...
MyTrafficValue: Sesterská stránka Paidverts MyTrafficValue je investiční stránka, kde můžete vydělávat zhodnocováním peněz. Není to tedy klikačka. I tak stránka stojí za zmínku, protože MyTraffi...
Paidverts výdělek: Již jsem vydělala přes $1000! Paidverts, stále ještě relativně nová stránka, je podle mého názoru naprosto úžasná klikačka! Je zde možné klikat na reklamy v hodnotě až $200 (opravd...
Paidverts: Nejčastější otázky a odpovědi V tomto článku si zodpovíme k relativně nové klikačce Paidverts nejčastější otázky. Paidverts je opravdu úžasná klikačka, kde se dá za klik získat až ...
Paidverts: Reklama za 1 dolar! Dnes jsem se přihlásila na svůj účet na klikačce Paidverts, abych zkontrolovala příchozí reklamy, a tam mě čekalo přivítání ve formě reklamy v hodnotě...
Paidverts strategie: Jak vydělávat ještě více, BAP a Balíčky Tento článek je pokračováním článku Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Dozvíte se zde důležité informace o BAP (proč a jak se odečítají ...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)