Čvn 132014
 
 

ReferralovéReferralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu.

Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí.

Co jsou to referralové?

Referral je vámi doporučený člověk, který se zaregistroval do programu (např. na klikačku) přes váš referenční odkaz.
Z jeho výdělků získáváte určité %. Vašemu referralovi se ale nic z jeho výdělků neodečítá.

Proč mám získávat referraly?

Referralové jsou ve většině případech klíčem k tomu, abyste v jakékoliv klikačce mohli vydělávat slušné peníze.
Pokud budete klikat sami, moc si většinou nevyděláte, ale pokud budete mít hodně referralů, můžete si vytvořit pěkný pasivní příjem.

Co je to reflink?

Reflink je váš referenční odkaz, který slouží k získávání referralů, čili lidí, kteří se pod vás zaregistrují a budou vám vydělávat. Je často součástí bannerů a jiných propagačních materiálů.
Najdete ho většinou ve vašem profilu na klikačce či v sekci s názvem Bannery (Banners), Propagace (Promote), Propagační materiály (Promotional tools) a podobně.
Aby se člověk zaregistroval pod vás a vydělával vám, musí nejdříve kliknout na váš reflink. Systém na klikačce vám ho díky tomu přiřadí jako referrala.

Kde a jak propagovat svůj reflink a získávat tak referraly?

 

1) Přátelé a známí

V první řadě zkuste oslovit své kamarády a známé. Ukažte jim, jak vydělávat online a jak si tak zajistit pěkný pasivní příjem, odkažte je na tyto návody.
Zkuste třeba také vložit svůj reflink s krátkým zajímavým popisem na Facebook nebo Twitter nebo do jakékoli jiné sociální sítě. Vaši přátelé a známí se tak zaregistrují do klikaček pod vás.

2) Internet

Je třeba se ale také zaměřit na získávání referralů mezi cizími lidmi, tedy z prostředí celého internetu.
Využijte k tomu bannery, které dávají klikačky k dispozici. Většinou je najdete pod odkazem jako Banners, Promotional Tools, Promotional Banners apod.

Způsoby propagace na internetu


Placený

– Reklamní programy

Prvním způsobem, kde se dají získávat referralové, je inzerování v různých reklamních programech, jako je Google Adsense, Adhitz, Bidvertiser, český Sklik a podobně.
Platíte za pronájem reklamní plochy na stránkách partnerů, tam se bude zobrazovat vaše reklama (např. banner).

Zdarma

– Fóra, diskuze, komentáře

Další cestou je inzerování na fórech o klikačkách, v diskuzích, v kometářích atp.
Můžete napsat něco o klikačce, můžete popsat, jak tam vyděláváte peníze a podobně, ale nikde nespamujte svůj reflink! Vždy napište o klikačce něco hodnotného, důležité informace, které lidé potřebují vědět, aby vám na odkaz/banner kliknuli a přešli na stránky klikačky. Pokud se dozvědí, jak vydělávat, budou z nich kvalitní a aktivní referralové! A jen aktivní referralové vám budou vydělávat!
Rozhodně neodesílejte jen svůj reflink, to je k ničemu.
Doporučuji dát si i banner klikačky do vašeho podpisu na vybraném foru.

Na fórech také často naleznete sekce s výměnou referralů nebo downline buildery.

Výměna referralů

– funguje tak, že vy se zaregistrujete do klikačky někoho jiného a ten někdo jiný se na oplátku zaregistruje do vaší klikačky.

Downline Builder

– funguje tak, že vy se zaregistrujete pod poslední uvedený reflink a potom tam vložíte svůj reflink. Další člověk, který se bude registrovat, se zaregistruje pod vás, vloží reflink a další se zaregistruje pod něj atd. To je výhodné zejména tehdy, pokud má klikačka více linií referralů (vyděláváte nějaké % i z referralů, co se zaregistrují pod vaše referraly).

– Vaše stránky, blog

Můžete také napsat svůj blog nebo stránku o vydělávání peněz.
Najděte si na začátek nějaký free hosting – stránku si tam vytvoříte během pár minut a zadarmo.

Placené i zadarmo

– Ostatní klikačky

Další možností je inzerovat na ostatních klikačkách – inzerujte stránku klikačky/blog nebo jen banner atp.
Některé klikačky vám nabídnou určité množství inzerce zdarma, jinde si ji budete muset zakoupit.
Inzerovat doporučuji v sekci placené kliky (PTC reklama) nebo placené registrace (PTSU).
Placené kliky (PTC) – zde budou členové klikat na váš odkaz (někdy i s bannerem).
Placené registrace (PTSU) – zde se budou členové registrovat pod váš reflink. Referraly zde získáte vždy, ale inzerce je dražší než u PTC.
Levným způsobem je pak inzerování bannerů a textových odkazů (klikačky většinou nabízejí porci kreditů na tento typ inzerce i zdarma). Platí se za počet zobrazení nebo na určitý čas. Tento způsob vám ale přinese méně referralů než PTC.
Zkuste např. klikačku Clixsense nebo Neobux (to jsou kvalitní klikačky, kde váš reflink uvidí statisíce nebo miliony uživatelů), nebo českou klikačku BestAurora4U (ta nabízí i kredity na inzerci zdarma, plus další kredity získáváte každý den jen za přihlášení).

– Systémy výměnné inzerce

Dále lze inzerovat také v systémech výměnných kliků.
Funguje to tak, že klikáte na stránky ostatních, za to získáváte body a ty pak můžete použít na vlastní inzerci. Body si lze i zakoupit.
Jedny z nejlepších výměnných systémů jsou EasyHits4U (s cílením zemí), TrafficG (s cílením zemí), Traffic Swirl, NewWaySurf (neomezeně stránek) a VastHits.

– Get Referral systémy

Get referral systémy jsou dalším skvělou cestou, jak se dají získat referralové. Je to něco na způsob placených registrací (PTSU), kdy se lidé registrují pod uvedené reflinky a dostávají za to odměnu. Odměna je většinou ve formě bodů. Body lze potom použít na umístění svého reflinku do systému.
Některé umožnují získávat body přes klikání na reklamy, podobně jako tomu je v klikačkách (PTC systémech). Body lze i koupit.
Výhodou Get referral systémů je hlavně to, že za své utracené body získáte referraly vždy. Zkuste např. Get referral systém Downlinerefs.

– Rotátory

V poslední době velmi oblíbený způsob. Inzerujete na spoustě klikaček zároveň.
Jak to funguje? Vložíte do systému svůj odkaz (reflink) a ten je propagován na všech klikačkách, na kterých admin rotátoru inzeruje svůj rotátor. Velká výhoda je to, že dostanete návštěvy z mnoha různých míst najednou, není potřeba inzerovat na každé klikačce zvlášť, stačí inzerovat místo toho na rotátoru. Velmi chytré a daleko účinnější a levnější než klasická PTC inzerce.
Doporučuji rotátor MySiteRotator, od spolehlivého admina, který vlastní také klikačku ClickyClix a výměnu kliků ClickyHits.

MySiteRotator PTP paid to promote

Je spousta dalších možností, nápadům se tu meze nekladou.

Přeji hodně štěstí při získávání referralů!


Také by vás mohlo zajímat

Seznam online peněženek, jejich použití a odkazy k registraci Přináším vám seznam online peněženek, což jsou online peněžní účty, s kterými můžete platit na internetu. Některé se dají nabít přímo z bankovního účt...
Jak ověřit Payza účet podle nových podmínek Payza je jedna z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších peněženek (online platebních procesorů) vedle PayPalu a SolidTrustPay. Mnoho z vás už zkoušelo p...
Slovníček: Základní pojmy a zkratky vydělávání na internetu Tento slovníček základních pojmů a zkratek se vám určitě bude hodit při vydělávání na internetu, hlavně začátečníkům nebo těm, kdo tápou v angličtině,...
Výdělky na klikačkách – kolik si můžu vydělat? Asi nejčastěji se mě ptáte, jaké jsou výdělky na klikačkách, kolik si můžete vydělat, když do klikaček půjdete, a zda lze dosáhnout nějaké určité část...
Jak založit a ověřit PayPal účet PayPal je nejrozšířenější a nejpoužívanější virtuální (elektronická, online) peněženka na světě, kterou využívají desítky milionů lidí a e-shopů. Ve s...
Jak se zaregistrovat do klikačky, jak se přihlásit a vydělávat V tomto článku vás detailně provedu celým procesem registrace a přihlášení na klikačku GPTPlanet (úplně stejně se zaregistrujete a přihlásíte do větši...
Jak vyrobit důkaz výplaty a vložit ho na forum klikačky Mnoho klikaček má pravidlo, že abyste obdrželi další výplatu, musíte nejdříve nahrát na jejich forum obrázek první výplaty (a pak všech následujících ...
EasyHits4U: Získejte referraly, inzerujte zadarmo EasyHits4U je nejlepší, největší a nejoblíbenější výměna kliků (traffic exchange) s možností cílení zemí, která existuje - dá se zde inzerovat zcela z...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Jak a kde vydělávat na internetu z domova Vydělávejte peníze na počítači z domova plněním jednoduchých úkolů jako je prohlížení stránek, prohlížení reklam, klikání na reklamy, čtení e-mailů, ...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)