Říj 012014
 
 

Neobux tasksV tomto článku si ukážeme postup (i s obrázky), jak začít s Neobux Tasks.
Popíšeme si, jak projít tímto začátkem krok za krokem a jak na registraci do stěn úkolů CrowdFlower (= Neobux Tasks, MiniJobs).

Mnozí z vás s tímto měli problém (podle vašich dotazů, které mi posíláte na e-mail), nyní díky tomuto návodu určitě vše hravě zvládnete.

Neobux Tasks: Tutoriál a Registrace

Po prvním kliknutí na odkaz MiniJobs pod zeleným tlačítkem Offers uvidíte zřejmě něco podobného tomuto:

Neobux Tasks

Je to jakési uvítání od stěny úkolů CrowdFlower = Neobux Tasks. Pokud kliknete na Next, provede vás tato stěna nabídek tutoriálem, tedy ukáže vám, co jaké tlačítko znamená, co jaká položka znamená atd. Tento tutoriál můžete přeskočit kliknutím na tlačítko Close.
Pokud jste si zvolili, že si chcete tutotiál projít (tedy kliknuli jste na tlačítko Next), potom tedy pokračujte klikáním na tlačítko Next až do té doby, než se objeví tlačítko Start.
Překryvné okno se zavře a již si můžete vybrat úkol kliknutím na něj:

Tasks

Poté, co kliknete na úkol, vyzve vás to k přihlášení na CrowdFlower (poskytovatel úkolů Neobux Tasks).

Tasks

Kdo již účet u CrowdFlower má, ten se přihlásí, a kdo ho nemá, ten si ho vytvoří kliknutím na modrý odkaz Sign Up! (Neplést si se Sign In – Sign In znamená přihlásit se, Sign Up znamená zaregistrovat se.)

Po kliknutí na tlačítko Sign Up uvidíte tento formulář:

Tasks

Vyplňte takto:
Name = vaše jméno a příjmení
Email = váš e-mail, doporučuji použít e-mail od Gmailu (na jiný by nemusel dojít aktivační e-mail)
Password = heslo
Confirm = heslo znovu
Zadejte text – sem opište číslo z obrázku
Nakonec zmáčkněte tlačítko Create My Free Account.
Po odeslání formuláře uvidíte toto:

Tasks

Nyní běžte do e-mailu, který jste zadali při registraci. Přišel vám tam aktivační e-mail. Otevřete tento e-mail a klikněte na aktivační odkaz.
E-mail bude vypadat nějak takto (v závislosti na tom, zda máte aktivovaný překladač):

Tasks
Pokud byste ověřování e-mailu přeskočili a chtěli se rovnou přihlásit, napsalo by vám to tuto chybovou zprávu (The email address for this account has not yet been verified. Click here to have the email resent.):

Tasks

Pokud vám nedošel aktivační e-mail, můžete si nechat zaslat nový kliknutím na odkaz here.

Nyní se přihlašte zadáním vašeho e-mailu a hesla.
Po přihlášení uvidíte zhruba toto:

Tasks
Zde máte přehled o tom, jaký máte Level (úroveň), kolik úkolů jste již splnili (Jobs Completed), kolik testovacích otázek jste splnili (Test Questions Answered) a vaši přesnost (Accuracy Rate on Test Questions).

Neobux Tasks: Začínáme plnit úkoly

Nyní se můžete vrátit do Neobux  (do Neobux Tasks) a kliknout na váš vybraný úkol.
Otevře se vám nejprve toto:

Tasks
Musíte souhlasit s Podmínkami (Terms of Service). Zaškrtněte políčko u I have read and accepted the CrowdFlower Terms of Service. Bez zaškrtnutí tohoto políčka se vám nerozsvítí tlačítko Accept a nepůjde zmáčknout.
Nyní zmáčkněte tlačítko Accept.

Nyní už jste se dostali na samotný úkol. Uvidíte něco podobného tomuto:

Tasks
Nejdříve budete plnit testovací otázky (Quiz mode), a až pak vás to pustí na ostré otázky za peníze.
Zase vás to provede tutoriálem, ukáže, co která položka znamená. Tutoriálem projdete klikáním na tlačítko Next nebo ho zavřete kliknutím na tlačítko Close.
Quiz mode 7 of 8 to pass – znamená, že musíte splnit správně 7 otázek z 8mi, aby vás to pustilo na ostré otázky.
Give up – pokud chcete skončit s plněním tasks (bez odměny za nedodělaný úkol) – např. protože chcete zkusit jiný úkol, klikněte na tlačítko Give up. CrowdFlower ukládá to, co už jste splnili, tak byste neměli o nic přijít. Ukládá ale jen celé již potvrzené (odeslané) stránky, ne rozdělanou stránku v půli.

Na začátku každého úkolu v Neobux Tasks je velice podrobný popis toho, jak úkol plnit. Definuje se tam, co je a co není ta věc, kterou v úkolu máte určit, přikládají k tomu i dostatek konkrétních příkladů. Je to vysvětlené velmi srozumitelně a jasně, neměli byste mít problém Neobux tasks plnit.

Tip: Ne vždy budete mít tasks v Available Jobs. Když je tam mít budete, je třeba je rychle přijmout, aby nezmizely. Jakmile jednou úkol přijmete, je váš, ten už vám nikdo nevezme.
Pokud ale musíte ještě před tím projít procesem registrace do CrowdFlower, může vás to zdržet a úkol vám mezitím zmizí.
Proto není od věci založit si účet na CrowdFlower předem. To se dá udělat zde: Založit si účet na CrowdFlower. Postup je stejný jako při zakládání účtu na CrowdFlower přes Neobux (viz. obrázky výše).
Pokud budete mít účet již založený, na Neobux vás to jen vyzve k přihlášení, vy se přihlásíte a hned můžete úkol plnit.
Pokud jste přihlášení už ze stránek CrowdFlower, Neobux vás ani k přihlašování vyzývat nebude, přijetí úkolu je pak velmi rychlé.

Pozor: Na vyplnění jedné stránky tasks je určitý časový limit (nevím přesně, snad 45min). Pokud budete jednu stranu úkolu plnit déle, data se neuloží a budete muset formulář vyplnit znovu! Plňte proto tasks co nejrychleji, abyste se do toho časového limitu vešli.

Zaregistrovat se můžete do Neobux zde:

Aktualizace 12.11.2015: Do CrowdFlower na Neobux je potřeba se přihlásit Facebook účtem. Bez Facebook účtu vás to bohužel nepustí dělat úkoly.


Také by vás mohlo zajímat

Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online Ukážeme si, jak vydělávat TISÍCE dolarů měsíčně na top klikačce Neobux!Jste členem několika klikaček a nic moc nevyděláváte? Pořád jste nenašli žádnou...
Neobux: 200+ reklam, výdělek přes $1 denně jen z klikání! Jedna z nejstarších a nejspolehlivějších klikaček vůbec, fungující už přes 8 let - Neobux - má nyní dostupných přes 200 reklam k odklikání! Tyto rekla...
Neobux: Vyplatí se prodlužování referralů za body (Points)? V tomto článku si ukážeme, jak ušetřit za prodlužování referralů na klikačce Neobux díky bodům, tzv. Points, které také získáváte za klikání na reklam...
Neobux: Rentování, recyklování a prodlužování referralů Tento článek je rozšířením článku Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online a bude se týkat všeho okolo rentování referralů. Ukážeme si něk...
Neobux: Podrobné informace o referralech, výdělky z referralů Limity direct referralů Základní limit - závisí na typu členství: Standard: 30 Pioneer: 60 Golden: 200 Golden+Pioneer: 250 Golden/Emerald: ...
Neobux: Jak vydělávat pomocí plnění nabídek Pokud nechcete investovat nebo vydělávat pomocí rentovaných referralů, ale přesto chcete hodně vydělávat na klikačce Neobux - jde to (i když kombinace...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)