Čvn 212014
 
 

Traffic Exchange with 830,000+ membersEasyHits4U je nejlepší, největší a nejoblíbenější výměna kliků (traffic exchange) s možností cílení zemí, která existuje – dá se zde inzerovat zcela zdarma! A že existuje už opravdu dlouho – od roku 2003, to je více než 11 let! A celou tu dobu spolehlivě platí!
K dnešnímu datu má EasyHits4U více než 830 000 členů! To je obrovský potenciál, vaši stránku tak uvidí statisíce členů!

Největší výhodou EasyHits4U je pro naše české/slovenské podmínky cílení zemí. Spousta z nás má svoji stránku o klikačkách nebo jakoukoli jinou stránku (e-shop, zájmový blog, cokoli), která je v češtině/slovenštině, a chtěl by na ni získat návštěvníky, ale když stránku dáte na mezinárodní výměnu kliků bez cílení zemí, tak to bude k ničemu (kolik lidí z celého světa umí česky/slovensky, že). Proto je třeba cílit na určité země.

Další výhodou EasyHits4U je to, že má spoustu českých/slovenských členů. Proto i když zacílíte vaši reklamu jen na ČR/SR, uvidí vaši stránku stále tisíce lidí!

Na EasyHits4U navíc vyděláváte jak kredity, tak zároveň i peníze!

Zaregistrovat se můžete do EasyHits4U zde:

Nejlepší Traffic Exchange

Inzerce zadarmo

Inzerovat na EasyHits4U lze zadarmo. Systém je takový, že vy shlížíte stránky ostatních, tím vyděláváte kredity (a zároveň peníze) a tyto kredity potom můžete použít na propagaci svých stránek (až 15ti).
Za každé shlédnutí vaší stránky členem EasyHits4U se vám odečte 1 kredit.

Jak vydělávat kredity

Klikněte na velké zelené tlačítko Start Surfing. Na výběr máte ze 2 tlačítek (2:1, 15 sec) a (1:1, 20 sec).

EasyHits4U
V případě tlačítka (2:1, 15 sec) budete vydělávat za každé shlédnutí stránky 0,5 kreditu a budete každou stránku shlížet 15s. Tuto možnost si vyberte, pokud chcete vydělávat spíše peníze, než kredity. Peníze tedy budete vydělávat rychleji, než v případě druhého tlačítka, tedy každých 15s.
V případě tlačítka (1:1, 20 sec) budete vydělávat za každé shlédnutí stránky 1 kredit a budete každou stránku shlížet 20s. Tuto možnost si vyberte, pokud chcete vydělávat spíše kredity, než peníze. Peníze tedy budete vydělávat pomaleji, než v případě druhého tlačítka, tedy každých 20s, ale budete vydělávat o dost víc kreditů vzhledem k času.

Když začnete surfovat, poběží vám čas. Až dojde na 0, objeví se vám obrázky nebo jednoduchý početní úkon. Klikněte na obrázek, který tam je 2x, nebo vyřešte početní úkon a vyberte správný výsledek.

EasyHits4U
Stránku nezavírejte, začne se automaticky načítat další stránka.
Vpravo nahoře pak vidíte svoje statistiky, kolik máte kreditů celkem, kolik jste dnes shlédli stránek a kolik jste dnes vydělali kreditů.

Jak propagovat svoje stránky

Ve vašem účtu klikněte v menu nalevo na odkaz My Sites.
Níže na stránce uvidíte sekci Add new site.
Link je odkaz na vaši stránku nebo reflink.
Title je název (pojmenujete si stránku pro sebe a zároveň pro umístění do katalogu).
My site is in – zde vyberete jazyk, třeba Czech, pokud je vaše stránka v češtině, nebo English, pokud propagujete reflink na nějakou klikačku.
V Advanced Settings pak lze nastavit cílení podle zemí. Klikněte na to, otevřou se vám další možnosti nastavení.
Pokud chcete cílit na členy např. z České Republiky, Geotargeting vyberte Europe, pak se vám ukáže nabídka zemí, vyberte Czech Republic.
Za každé shlédnutí vaší stránky s nastaveným Geotargeting se vám odečtou 2 kredity.

Jak vydělávat peníze

Peníze se vydělávají stejně jako kredity, jen doporučuji vybrat si surfování typu (2:1, 15 sec), vydělávání peněz tak bude rychlejší.
Za každách 1000 shlédnutých stránek vyděláte $0.3.
Denně můžete shlédnout až něco přes 300 stránek, takže 1000 stránek lze nasurfovat za 3 dny.
Za měsíc tak lze vydělat $3 a to je mnohdy víc, než si vyděláte na průměrné klikačce, pokud pouze klikáte a nic víc, a bez referralů.
A navíc budete mít spoustu kreditů na propagaci svých stránek a to vám přinese spoustu návštěvníků/referralů a díky tomu vyděláte další peníze.
Výplatní minimum je velmi nízké (jedno z nejnižších u výměn kliků) pouze $3.

Dále můžete vydělávat peníze doporučováním stránky – za každého referrala, který odsurfuje aspoň 100 stránek, dostanete $0.1!

Pokud si zakoupíte členství, získáte kromě dalších výhod také možnost surfovat neomezeně stránek denně, tím i vaše výdělky budou neomezené. Vlastně budou omezené jen časem dne. Pokud budete surfovat úplně celý den, vyděláte si následující:
Den má 86400 sekund. (Den děleno časem reklamy) 86400 : 15 = 5760 Dostali jsme počet reklam, které lze shlédnout za den.
(Počet reklam krát cena za klik) 5760 * 0,0003 = 1.728
Za den si lze vydělat maximálně $1.728.
1.728 * 30 = 51.84
Za měsíc si lze vydělat maximálně $51.84.
Pokud plánujete každý den aspoň 8h spát, pak si můžete vydělat za měsíc až $34.56 (za měsíc 8h denně si vyděláte $17.28).
Cena Premium členství je $7.95/měsíc, takže se to vyplatí.

Výhody Premium členství

Neomezeně reklam ke shlédnutí.
Časovač reklam 15s při poměru získaných kreditů 1:1 (Standard člen má 20s, 1:1). Vyděláte si tedy víc kreditů.
2500 kreditů navíc + 500 kreditů, 2000 bannerových a 2500 textových zobrazení.
6 linií referralů místo 5ti a více % kreditů z referralů.
Neomezeně reklam k propagaci.
Lepší poměr, pokud chcete směňovat peníze na zobrazení.
Budete dostávat i referraly zdarma.
Lepší odměny ve hře při surfování.
Auto-assign lze nastavit na 0.
Zobrazení vašich stránek v katalogu navrch.
A další výhody.

Ultimate členství

Ještě větší výhody než Premium členství (podobného charakteru), cena na měsíc $19.95.

Porovnání Standard (Free), Premium a Ultimate členství
EasyHits4UEasyHits4U

TIP: Stránky můžete shlížet třeba při sledování televize. Není to nic náročného, jen jednou za pár sekund odkliknete správný obrázek, nijak vás to nebude rušit, nemusíte u toto přemýšlet, jenom klikáte. Můžete tak dělat u sledování TV hned něco užitečného, co vám pomůže vydělat peníze.

Kredity si na EasyHits4U můžete i koupit – a to i za peníze, které si tam vyděláte.

Bannerová a textová reklama

Dále lze kupovat zobrazení bannerů a textových reklam. Banner i textová reklama budou umístěny např. v hlavním surfovacím okně uprostřed stránky nahoře, což je velmi dobré umístění. Navíc se jim dá také nastavit cílení zemí.
Zobrazení bannerů a textových reklam také získáváte při surfování zadarmo v takové hře, kterou si popíšeme níže.

Hra Náhodná odměna za odsurfované stránky

Po určitém počtu odsurfovaných stránek se vám objeví přes celou stránku nápis, že jste odsurfovali x stránek, a tak máte nárok vyzvednout si odměnu, a pod tím bude veliké zelené tlačítko Claim Your Prize Now.

EasyHits4U
Klikněte na toto tlačítko, pak se vám objeví oznámení o tom, co jste vyhráli.

EasyHits4U
Vyhrát můžete kredity, zobrazení bannerů a textové reklamy, šance do slosování o další odměny (surf drawing ticket), nebo peníze (u Premiových členů). Odměny se zvyšují s počtem odklikaných stránek ten den.
Po jakém počtu odsurfovaných stránek se objeví odměna, vidíte nalevo nahoře pod klikacími obrázky.

EasyHits4U

Statistiky účtu a výplata

Svoje statistiky najdete v menu nahoře pod My Account -> Statistics.
Vidite tam počet odsurfovaných stránek celkem, dnes, statistiky kreditů, statistiky peněz (Money) a můžete si tam i požádat o výplatu po dosažení výplatního minima $3 kliknutím na odkaz Cashout.

Statistiky referralů a reflink

Statistiky referralů a svůj reflink najdete pod záložkou My Referrals.
Dole pod My Statistics vidíte počet referralů. Když na to číslo kliknete, objeví se vám seznam referralů s dalšími informacemi (např. kolik nasurfovali jednotliví referralové stránek).
Propagační bannery najdete pod záložkou Banners.

Zaregistrovat se můžete do EasyHits4U zde:

Nejlepší Traffic Exchange

Vlastní zkušenost

Spousta lidí vám řekne, že výměny kliků nefungují a bude mít většinou pravdu (zvlášť pokud nevíte, co přesně propagovat, co by stránka měla obsahovat, aby byla vhodná pro výměnu kliků), ale EasyHits4U je výjimka. Já osobně mám s EasyHits4U velmi dobré výsledky – několik členů na moje stránky a několik referralů na klikačky denně. Na to, že propagace je na EasyHits4U zadarmo, jsou to velmi slušné výsledky.


Také by vás mohlo zajímat

LeadsLeap: Unikátní výměna kliků a revshare LeadsLeap je unikátní výměna kliků, revshare a inzertní stránka, která je na trhu už několik let. Nedávno byla spuštěna verze 2.0 a stránku teď opravd...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Rentovaní referralové: jsou to boti nebo lidé? Rentovaní referralové, ač to většina klikaček nikdy nepřizná, jsou v naprosté většině boti. Rentovaní referralové nejsou tedy všichni reální lidé. V...
Na kterých klikačkách se vyplatí pronajímat referraly? Pronajímat referraly se vyplatí na klikačkách starších než rok a půl (nižší zisky, ale stabilní, nižší možnost, že scamnou) nebo na klikačkách úplně n...
Referralové: k čemu jsou a jak je získat Referralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu. Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí. Co jsou to referralové? Referral je vámi doporučený...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)