Zář 102017
 
 

btcclicksNejlepší dlouhodobě platící spolehlivé bitcoin stránky a klikačky, kde se dají vydělávat bitcoiny zdarma. O tom bude tento článek.
Proč bitcoin? Je to nejpopulárnější kryptoměna, hodnota 1 bitcoin již přesáhla neuvěřitelných $5000!
Kdo jste ještě s bitcoin nezačal, děláte velkou chybu – nejvyšší čas začít! Kurz letí strmě nahoru, a tak i když si dnes vyděláte jen několik desetin, setin či tisícin bitcoinu, zanedlouho i toto málo může mít velkou cenu! A vy vyděláte jen tím, že si bitcoiny necháte ležet na peněžence. Nebo si je ještě navíc dáte někam úročit. Kde se dají vydělávat bitcoiny zdarma a kde se dají dál rozmnožovat? Vše se dozvíte v tomto článku.

Nejlepší bitcoin klikačky – vydělávejte bitcoin zdarma!

V bitcoinových klikačkách vyděláváte bitcoiny za shlížení reklam. Je to velice jednoduché – reklama se shlédne a potvrdí a ihned obdržíte bitcoiny.

BTCClicks

Již 4 roky platící spolehlivá bitcoinová klikačka. Spousta reklam, odměny se načítají rychle, spolehlivé výběry.
Důkaz výplaty (již přes 12 výplat):

BTCClicks důkaz výplaty

Zaregistrovat se můžete do BTCClicks zde:

BTCClicks.com Banner

 

AdBTC

3 roky platící klikačka se surfem i autosurfem reklam. Velice jednoduchá, přehledná, pěkný design.
Za den lze vydělat i přes 1000 satoshi, což je opravdu hodně. (satoshi se má k bitcoinu asi jako haléř ke koruně, jen tam je víc desetinných míst)
Výběry od 10000 satoshi.
Důkaz výplaty:

AdBTC dukaz vyplaty

Zaregistrovat se můžete do AdBTC zde:

bitcoin

Nejlepší bitcoinové faucety

Faucety jsou stránky, kde za zmáčknutí tlačítka nebo potvrzení captchi vyděláváte bitcoiny zdarma. Nejjednodušší způsob vůbec a dá se dělat třeba každou hodinu nebo každý den. Výplatní minima jsou obvykle velice nízká. Mnoho faucetů posílá výplaty na vaši bitcoinovou peněženku automaticky po dosažení určitého minima.
Nejlepší faucety zde.

FreeBitcoin – bitcoiny zdarma + uložte si bitcoiny a vydělávejte úrok

Přes 3 roky spolehlivě platící faucet – stačí zmáčknout pod Free BTC tlačítko Roll, abyste dostali bitcoiny zdarma. Bitcoiny zdarma takto můžete získávat každou hodinu.
Můžete si tu také zahrát hru za bitcoiny a vyhrát až 4750 krát víc.
Také sem lze vložit bitcoiny a nechat si je úročit denně úrokem 4.08% p.a., stačí mít v balanci víc než 0.0003 BTC – tuto možnost najdete pod odkazem v menu Earn BTC. Než aby vám bitcoiny ležely jen tak na peněžence, sem si je můžete vložit a budou pro vás dál pracovat a vydělávat!
Je zde možnost nastavit si autovybírání peněz a posílání na vaši peněženku každý týden – pokud si chcete bitcoiny nechat úročit, tak tuto možnost vypněte (tlačítko Disable Auto Withdraw).
Peníze vložíte kliknutím na tlačítko Deposit.
Důkaz výplaty (celkem přes $220):FreeBitcoin dukaz vyplaty

Nový důkaz výplaty (skoro $100):
FreeBitcoin dukaz vyplaty

Zaregistrovat se můžete do FreeBitcoin zde:

bitcoin

 

 

Nejlepší bitcoin peněženka

Na vybrání bitcoinů ze stránek a jejich uložení a posílání/placení v bitcoin budete potřebovat bitcoinovou peněženku. Lze mít peněženku umístěnou přímo na vašem počítači nebo online na internetu. Nejlepší bitcoinová peněženka na internetu je Blockchain. Založit si ji lze na adrese Blockchain.info.
Po registraci a přihlášení klikněte na tlačítko Request a zmáčkněte tlačítko Copy, tak si zkopírujete vaši bitcoinovou adresu pro příjem bitcoinů do schránky a můžete ji vložit do programů na vydělávání bitcoinů. Přes ni pak budete z programů vybírat peníze na vaši peněženku.

Jak založit a používat peněženku umístěnou na vašem počítači, další faucety pro získávání bitcoinů zdarma a další info o bitcoinech najdete v článku Bitcoin: Jak začít s Bitcoiny a kde získat Bitcoiny zdarma.

Poslední aktualizace článku: 3.1.2020


Také by vás mohlo zajímat

AdBTC: Nejlepší bitcoinová klikačka s nejvíce satoshi za den AdBTC je nejlepší bitcoinová klikačka s nejvyššími výdělky za den. Vydělat si zde můžete i více než 1000 satoshi za den, což je asi nejvíc, co si lze...
Nejlepší faucety: bitcoin, dogecoin, litecoin, ethereum zdarma Nejlepší stránky na vydělávání bitcoin, dogecoin, litecoin, ethereum, bitcoin cash, blackcoin, dash, peercoin, primecoin zdarma. Vydělávejte jednoduše...
Bitcoin: Jak začít s Bitcoiny a kde získat Bitcoiny zdarma Bitcoin je v posledních několika letech velice oblíbená virtuální měna, v současnosti jedna z nejrozšířenějších. Dnes s ní lze nakupovat a platit jak ...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)