Pro 222014
 
 

MyTrafficValueMyTrafficValue je investiční stránka, kde můžete vydělávat zhodnocováním peněz. Není to tedy klikačka. I tak stránka stojí za zmínku, protože MyTrafficValue je součástí klikačky Paidverts. A navíc čtenáři těchto stránek se mě na MyTrafficValue často ptají, takže i když o investičních stránkách zpravidla nepíšu, nyní udělám výjimku.

Registrace do MyTrafficValue:

My Traffic Value

Co mají MyTrafficValue a Paidverts společného

Společný stav účtu

MyTrafficValue je součástí klikačky Paidverts v tom smyslu, že společný je stav účtu. Tedy na obou stránkách vám to zobrazuje společný sečtený stav účtu z obou stránek. Peníze můžete mezi stránkami libovolně převádět přes odkaz Cashout, převody jsou okamžité. Pak je můžete použít na nákup balíčků reklamy na Paidverts či na nákup investičních plánů (lépe řečeno na účast v investičních plánech) na MyTrafficValue.
Tip!: Naklikané peníze z Paidverts použijte pro investici do MyTrafficValue, tam si peníze dále zhodnotíte. Výhodou je, že nemusíte denně odklikávat reklamy (narozdíl od koupě balíčku reklamy), zkrátka počkáte, až se peníze zhodnotí samy a připíšou na účet.

Společný admin

Obě stránky mají také společného admina.
MyTrafficValue je starší (přes rok a půl), Paidverts je mladší (přes půl roku). U přes rok a půl staré stránky se dá již hovořit o spolehlivosti, ta je již prověřená časem. U mladší Paidverts se očekává, že bude spolehlivost od své starší sestry kopírovat, protože má stejného admina, který zřejmě již ví, jak stránky spravovat tak, aby fungovaly spolehlivě po léta.

Společný reflink a referralové

Společný je také reflink. Pokud tedy doporučíte referrala na Paidverts, bude vaším referralem i na MyTrafficValue a naopak!

Jak vydělávat na MyTrafficValue

V první řadě můžete investovat do investičních plánů – odkaz Invest.

Investiční plány na MyTrafficValue

Mytrafficvalue
Power Plan

Power Plan je plán, kterého se může účastnit každý člen. Můžete si rovnou zakoupit jakési sdílení příjmů stránky, nejnižší částka k investici je $1. Stránka slibuje zhodnocení 186%, tedy z každého zakoupeného sdílení příjmů za $1 obdržíte $1.86, čistý zisk $0.86! Peníze se nevyplácejí denně, ale najednou, až vaše sdílené příjmy dosáhnou té částky $1.86, pokud jste investovali $1, nebo zkrátka slibovaného výdělku.
Pod odkazem Fast Track Queue se zřejmě dozvíte, za jak dlouho přišly peníze investorům v minulosti – čas se pohybuje mezi 60 – 100 dny, vidíte tam již vyplacené výdělky atp.
V oddílu Investment Outlook vidíte, za jak dlouho vám přijdou peníze a kolik bude výdělek při jaké investici, co se použije na co atp. Nyní je časový odhad 137-195 dní, tedy investované peníze by se vám za tu dobu měly zhodnotit a připsat na účet.
Na mě to působí docela dobře – investuji třeba $100 a za průměrně cca 160 dní (tedy za cca půl roku, ani ne) obdržím skoro dvakrát tolik, tedy $186, vydělám $86, to je podle mě dost dobré – která banka vám tohle dá, že.

(kliknutím obrázek zvětšíte) Mytrafficvalue

Fast Track Plan
Fast Track Plan je druhý plán, kterého se ale mohou účastnit jen ti členové, kteří si k němu za $250 na rok koupí přístup, tedy členství. Tato částka se nevrací a nemáte z ní žádné výdělky, pouze si kupujete ten přístup/členství. Pro samotnou investici je potřeba mít další peníze.
Plán slibuje zhodnocení investic ve výši 250%, je tedy ještě výhodnější než plán první.
Můžete zainvestovat libovolnou částku – od $1 do nekonečna (plán nemá maximum, nejvyšší částka není omezena). Můžete zainvestovat pouze 1x, dokud se vám tato investice nevrátí na účet ve formě výdělku. Pak můžete investovat znovu (hned druhý den).

(kliknutím obrázek zvětšíte)
Mytrafficvalue

Buy/Sell Shares (Nákup/Prodej Podílů)
Zde si můžete koupit tzv. shares a budete vydělávat dividendy.
Jedna share stojí nyní $0.038 nebo 171 BAP.
Každá zakoupená share vám vydělá $0.000000005 za každý zakoupený dolar všemi členy stránky v jejich hlavních investičních plánech. Jelikož členů stránky je přes 460 000, a kdyby každý investoval $1, tak vám jedna share vydělá na dividendech 0,0023. Tu share budete mít napořád, takže vám bude vydělávat pořád, dokud se budou členové účastnit investičních plánů, dokud budou investovat. Výdělky z jedné share tedy nejsou omezené a tu share můžete pak prodat. Tedy dividendy vám budou čistým ziskem, pokud tu share prodáte za stejnou cenu, jako jste ji koupili.
Abyste mohli shares prodávat v Marketplace (na trhu) nebo tam nakupovat shares v aukci členů, musíte jich mít minimálně 1000.
Např. koupíte 1000 shares za $38, vyděláte na nich např. 2,3 dolaru za nějaký čas (otázkou je za jaký čas, ani orientační čas se mi nepodařilo zjistit), (zjednodušeně, ale nepřesně řečeno) pokud si ji necháte dvakrát tak déle, vyděláte např. 4,6 dolaru a tak dál (neomezeně) a nakonec ty shares můžete prodat.
Řekněme, že se rozhodnete ty shares prodat, když vyděláte dvakrát tolik, tedy dalších $38. Prodáte tedy za $38, $38 jste vydělali na dividendech, celkem $76, čistý zisk $38.
Je vlastně na vás, jak dlouho si chcete shares nechat a kolik z nich chcete celkem vydělat.
Dividendy z shares se vyplácí každý týden v pondělí.

Jak vydělávat pomocí Shares a Paidverts prakticky

Jako návod, jak zkombinovat obě stránky a vydělávat ještě víc, zde použiji komentář k jinému článku zde na stránkách od uživatele Dzohny Thalion:

Jak jsem tak chvilku teď sledoval to MyTrafficValue, tak se to vyplatí víc, než kupovat reklamu za $1. Za ten $1 se tam dá koupit až 3600BAP, tedy o 500 víc než z reklamy. Cena jedné shares se docela hodně pohybuje během dne. Odpoledne, kdy je asi hodně lidí u PC, tak cena za 1 shares je někdy i pod 300BAP (což se už nevyplatí). Já to dělám tak, že kupuji shares za $. Např. cena jedné shares je $0,09 (zaokrouhlím na $0,1). Reklama za $0,1 vám odečte 200BAP, a jelikož dopoledne se cena shares dokáže vystoupat až k těm 360 BAP za jednu, tak to je docela výdělečný. Kliknout na reklamu v hodnotě 200BAP a mít obratem hned 360BAP. Takže když koupím za $1 10shares, dopoledne se dají prodat za 350-360BAP, takže mám 3500 a někdy víc. Abyste měli to, co za koupenou reklamu, musíte prodat BAP minimálně za 310, což je docela už nízká cena, která bývá k večeru a přes noc, a dopoledne to zase stoupne.

Tedy pointa je v tom nekupovat na Paidverts balíčky reklamy, nýbrž nakoupit na MyTrafficValue Shares (za dolary) a ty pak v příhodný okamžik, když je příznivá cena (což bývá odpoledne), prodat za BAP. Za stejnou cenu s použitím této okliky dostanete víc BAP, než kolik byste jich nakoupili v balíčku reklamy.
Pak stačí reklamy, které vám díky těmto BAP přišly na účet na Paidverts, odklikat a máte vyděláno!

Statistiky stránky MytrafficValue k 22.12.2014

Mytrafficvalue

Hry

Pod odkazem Play Games najdete různé hazardní hry – sloty, blackjack, ruletu, poker apod.
Můžete zde vydělávat peníze (kdo hry umí), pokoušet štěstí a nebo si zahrát jen tak pro zábavu.
Sem zřejmě proudí nemalé procento peněz z účtů členů (protože statisticky se na hazardních hrách spíše prohrává než vyhrává), a tak si stránka může dovolit nabízet tak vysoká zhodnocení svých investičních plánů – výdělky členů zřejmě z části platí z peněz prohraných členy v těchto hrách.

Referralové

Pod odkazem Refer Friends najdete váš reflink a také bannery (po kliknutí na tlačítko Banners vpravo nahoře).
Velmi zajímavá je tabulka Commissions Pay Table, kde vidíte sáhodlouhý seznam toho, z čeho všeho z referralů vyděláváte a kolik.
Z referralů se zde dá vydělávat také velice dobře.

Výběr peněz

Výběr peněz se provádí přes Home -> Cashout -> záložka Cashier. Tam si můžete i převést peníze do Paidverts.
Minima na výplatu budou podle mě stejná jako u Paidverts, čili např. $2 na PayPal, případně si přepnete do Paidverts a vyberete tam odtud, pokud vám je to prostředí bližší/známější.

Registrace do MyTrafficValue

Zaregistrovat se můžete do MyTrafficValue zde:


My Traffic Value

Já jsem investovat do MyTrafficValue zatím nezkoušela, jak už jsem říkala, dělám primárně jen klikačky, tak vám nemohu říci, jak jsem zde spokojená atp., ale kdo vyzkouší, může mi napsat, jak byl spokojen a já mohu tato hodnocení uveřejnit zde v tomto článku.

Pokud mohu říci svůj názor, tak si myslím, že pro lidi, kteří rádi investují, je to dobrá příležitost. Stránka vypadá spolehlivě a stabilně, má několik zdrojů příjmu, podle mě by mohla vydržet.
Neberte mě ale za slovo, jako u všeho i zde je jen na vaší zodpovědnosti, zda podstoupíte určité riziko (a to je u všeho) a budete investovat nebo ne. Já neručím za vaše případné ztráty.
Investujte jen to, co si můžete dovolit ztratit!

My Traffic Value


Také by vás mohlo zajímat

Paidverts: Jak nakoupit balíčky reklamy s BAP Návod, jak na Paidverts nakoupit balíčky reklamy s BAP.  Paidverts je roky spolehlivě platící klikačka, kde můžete mít za klik i $1 a víc! Stačí zde z...
Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Hledáte klikačku, kde nebudete klikat za desetníky či centy, ale rovnou za celé dolary? Klikačku, kde za klik je i 1 dolar a víc? A kde ani nemusíte k...
Paidverts: nová verze klikačky s dolarovými reklamami Oblíbená, už přes 2 roky spolehlivě platící klikačka Paidverts má novou verzi. Na klikačce proběhly veliké změny a to se hodně pozitivně odrazilo na ...
Paidverts: Jak si nastavit hodnotu reklam Často se mě ptáte ohledně klikačky Paidverts na otázky jako: proč mi chodí tolik reklam malých hodnot, je to normální, nedělám někde nějakou chybu, co...
Paidverts výdělek: Již jsem vydělala přes $1000! Paidverts, stále ještě relativně nová stránka, je podle mého názoru naprosto úžasná klikačka! Je zde možné klikat na reklamy v hodnotě až $200 (opravd...
Paidverts: Nejčastější otázky a odpovědi V tomto článku si zodpovíme k relativně nové klikačce Paidverts nejčastější otázky. Paidverts je opravdu úžasná klikačka, kde se dá za klik získat až ...
Paidverts: Reklama za 1 dolar! Dnes jsem se přihlásila na svůj účet na klikačce Paidverts, abych zkontrolovala příchozí reklamy, a tam mě čekalo přivítání ve formě reklamy v hodnotě...
Paidverts strategie: Jak vydělávat ještě více, BAP a Balíčky Tento článek je pokračováním článku Paidverts: Klikejte na reklamy v hodnotě dolarů! Dozvíte se zde důležité informace o BAP (proč a jak se odečítají ...
Paidverts strategie: Tipy, členství, maximalizace výdělků Paidverts není klasická klikačka a tak strategie, jak vydělat co nejvíc, se tu hodně od klikaček liší. Na Paidverts můžete vydělávat zcela zdarma, a...

Komentáře

komentářů

  10 reakcí na “MyTrafficValue: Sesterská stránka Paidverts”

 1. Chci se zeptat všechny BAP z Paidverts mi zmizeli na MyTrafficValue a ty BAP už se mi na Paidverts asi nevrati co?

 2. Jak můžu našetřit toloik BAP když se mi sami ztrácejí ??

 3. mohl bych deailně vědět postup jak reinvestovat v Paidvers, anglicky neumím a přes překladač tomu moc nerozumím

 4. Mohl by mi někdo poradit, jak se teď dostanu z paidverds na my traffic value ? Všechny BAP se mi tam převedly. Měl sem asi 100 shares a teď se tam užb vůbec nedostanu. Záložka shares v my account, přes kterou jsem se tam předtím přihlašoval prostě zmizela. Za info předem děkuji. JK

 5. Chci se zeptat všechny BAP z Paidverts mi zmizeli na MyTrafficValue a ty BAP už se mi na Paidverts asi nevrati co?

 6. BAP se samy nevrátí. Shares můžete prodat buď za peníze (a za ty pak nakoupit BAP) nebo přímo za BAP – v jejich Marketplace. A nebo si Shares nechte a vydělávejte na dividendech, z výdělků potom můžete nakupovat BAP.

 7. Jak můžu našetřit toloik BAP když se mi sami ztrácejí ??

 8. mohl bych deailně vědět postup jak reinvestovat v Paidvers, anglicky neumím a přes překladač tomu moc nerozumím

 9. Přece nemusíte našetřit nějaký počet BAP, o to tu nejde. I když našetříte nebo nenašetřite, vyděláváte pořád stejně. Je přece jedno, jestli se Vám BAP přemění na peníze dnes nebo až zítra za oba dny.
  Pokud chcete mít hodně BAP, bude potřeba je nakoupit za peníze, protože nyní se BAP přeměňují na reklamy (peníze) opravdu rychle. Pokud byste chtěl našetřit nějaký určitý počet BAP, např. kvůli koupi členství, zřejmě se Vám to nyní jinak než nákupem nepodaří.

 10. Vše se dočtete zde (sjeďte trošku níže): http://vydelky-klikacky.racx.cz/paidverts-strategie-jak-vydelavat-jeste-vice/
  Reinvestování je Paidverts strategie 2: Vždy, když Váš účet dosáhne $1, kupte si další balíček reklamy.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)