Říj 012014
 
 

Neobux: Prodlužování referralů za bodyV tomto článku si ukážeme, jak ušetřit za prodlužování referralů na klikačce Neobux díky bodům, tzv. Points, které také získáváte za klikání na reklamy (jako bonus k penězům). Ukážeme si, jak díky bodům začít rentovat dříve, provedeme zajímavé výpočty toho, kolik můžete ušetřit, a odpovíme si na otázku, jestli se prodlužovat referraly za body skutečně vyplatí.

Bonus Pack

Za klikání na reklamy dostáváte peněžní odměnu a 1 Bonus Pack (bonusový balíček). Bonusový balíček v sobě obsahuje:
1 Point
– 3 šance na výhru do hry AdPrize (vyhrát lze peníze – až $50, body – až 10 000 a Golden členství v ceně $90)
– šance vyhrát 1 z 120ti cen v hodnotě $0.5, které se losují každou hodinu

Nás v tuto chvíli zajímají Points, které za klikání na reklamy dostáváte.
1 odkliknutá reklama = 1 bod.

Kolik bodů si vydělám za den?

Každý den je na Neobux najednou dostupných zhruba 25 reklam. Přes den se pak objevují další reklamy, budeme předpokládat, že „chytíte“ a odklikáte dalších 25 reklam.
To dělá celkem 50 bodů za den.
1 bod má hodnotu $0.00075.
Za den tedy získáte hodnotu $0.0375 v získaných bodech. Nepočítáme do toho peníze, které dostanete za shlédnutí reklamy přímo.

Prodlužování referralů za body

Referraly musíte zakoupit za peníze, ale prodlužovat už je můžete za body.
Pronajmete své první 3 referraly za $0.60 na 30 dní.

Za 30 dní vyděláte 50×30 = 1500 bodů.
Pokud chodíte na Neobux jen 1x denně a shlédnete tedy jen základních 25 reklam, pak za měsíc vyděláte 750 bodů.

Prodloužení 1 referrala na 30 dní stojí 253 bodů (nebo $0.19).
Prodloužení 1 referrala na 60 dní stojí 480 bodů (nebo $0.36).

Pokud jste hodně aktivní a vyděláte si těch 1500 bodů za měsíc, můžete pak tyto 3 referraly prodloužit o 60 dní za 1440 bodů. A to zcela zdarma, prodlužování nic vás nestojí! Právě jste ušetřili $1.08!
Pokud jste méně aktivní a vyděláte si jen 750 bodů za měsíc, můžete si zadarmo 3 referraly prodloužit o 30 dní. Ušetříte tak díky prodlužování za body $0.57.

Případně pokud si vyděláte 1500 bodů za měsíc, zvládnete prodloužit i 6 referralů o 30 dní.

Tady vidíte, že se opravdu vyplatí na Neobux chodit několikrát denně, abyste shlédli co nejvíce reklam, a mohli tak prodlužovat zadarmo o co nejvíce dní.

Počet shlédnutých reklam a tedy i počet získaných bodů za den není pevně daný, závisí hlavně na vaší aktivitě – jak často budete klikačku kontrolovat. Můžete si tak nasbírat i daleko více bodů – na klikačce se přes den objevují desítky reklam!

Toolbar na nové reklamy

Doporučuji si na to stáhnout jejich Toolbar, pak vám už žádná reklama neunikne! Toolbar vám dá pokaždé hned vědět, pokud se objeví nějaká nová reklama. Jejich toolbar je vlastně jen malá ikonka vedle adresního řádku ve vašem prohlížeči s počtem nových reklam. Nijak neobtěžuje. Po kliknutí na tuto ikonku uvidíte, kolik jakých reklam je dostupných a stav vašeho účtu.
Takto vypadá ikonka:

AdAlert

A např. toto uvidíte, když na ni kliknete:

AdAlert

Toolbar si stáhnete po přihlášení do Neobux zde: AdAlert.

Jak postupovat při prodlužování referralů za body?

Pokud tedy jste (nebo víte, že budete) dost aktivní na klikačce na to, abyste si mohli dovolit prodlužovat referraly za body, pak vám skutečně stačí pronajmout si první 3 referraly hned za prvních vydělaných $0.6 a dál už tyto referraly prodlužovat jen za body.

Při pronajímaní dalších referralů si spočítejte (vzhledem ke své aktivitě), jestli byste zvládli prodlužovat i více referralů jen za body. Podle toho pak pronajímejte další referraly.
Pokud víte, že moc aktivní nebudete, pak doporučuji pokračovat od bodu 6) až 8) v hlavním návodu – tedy raději si na další referraly našetřit více peněz ($3 – $3.5), abyste mohli prodlužovat za peníze.
Nejvýhodnější prodloužení referrala (vzhledem k poměru cena/čas) je na 240 dní a to stojí $1.12.
Pro 3 referraly tedy 1.12 x 3 = 3.36.
Proto si našetřete $3.36 na prodlužování + $0.6 na nákup nových 3 referralů.
Odhadem si za měsíc vyděláte (jen klikáním, bez referralů) $0.75 – $1.5, aktivnější lidé i víc, proto nepočítám těch $0.6 do toho, co si musíte našetřit, protože si to vyděláte za ten měsíc, než budete muset referraly prodloužit. Proto také to rozmezí $3 – $3.5 – záleží totiž na tom, jak budete nadcházející měsíc po zakoupení referralů aktivní.

Doporučuji také dělat Offers (nabídky) a Tasks (úkoly), těmi si lze vydělat daleko více a daleko rychleji než jen klikáním na reklamy.
Jak na nabídky a úkoly se dočtete v návodu: Neobux: Jak vydělávat pomocí nabídek.

Za body zvládnete prodlužovat odhadem 3-10 referralů. Další referraly ale již budete muset prodlužovat za peníze. I tak lze ale na prodlužování za body dost ušetřit.

Nemám šetřit body raději na členství?

Další možnost je body si šetřit na členství Golden zdarma, nepoužívat je na prodlužování referralů.
Členství Golden stojí 30 000 bodů.
Když body převedete na peníze, vyjde vás takto členství Golden jen na $22.5 (30 000 x 0.00075).
ALE!:
Prostým výpočtem 30 000 : 50 dojdeme k tomu, že abyste si našetřili na členství Golden, museli byste klikat 50 reklam denně po dobu 600 dní, to je víc než 1,5 roku.
Pro ty, kdo zkouší štěstí ve hře AdPrize, to bude o něco méně – tam se totiž dá vyhrát bodů celkem dost.

Podle mého názoru je lepší nešetřit na členství, ale používat body na prodlužování referralů. Protože body použijete hned, budou vám tedy hned vytvářet hodnotu a urychlí vám cestu k vyšším výdělkům – a pak si za zhodnocené body (tedy za vydělané peníze) to členství klidně můžete koupit. A nebo ho možná i vyhrajete ve hře AdPrize.

Já osobně jsem šla tou cestou, že jsem nejdříve investovala, nakoupila několik desítek prvních referralů, prodlužovala jsem referraly za vydělané peníze a body jsem používala jen na recyklaci neaktivních referralů.
Jak to uděláte vy, je na vás. Každému může vyhovovat jiný přístup. Vyzkoušejte si různé postupy, a pak si zvolte vlastní taktiku.

Zaregistrovat se můžete do Neobux zde:


Také by vás mohlo zajímat

Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online Ukážeme si, jak vydělávat TISÍCE dolarů měsíčně na top klikačce Neobux!Jste členem několika klikaček a nic moc nevyděláváte? Pořád jste nenašli žádnou...
Neobux: 200+ reklam, výdělek přes $1 denně jen z klikání! Jedna z nejstarších a nejspolehlivějších klikaček vůbec, fungující už přes 8 let - Neobux - má nyní dostupných přes 200 reklam k odklikání! Tyto rekla...
Neobux Tasks: Jak začít plnit mini úkoly V tomto článku si ukážeme postup (i s obrázky), jak začít s Neobux Tasks. Popíšeme si, jak projít tímto začátkem krok za krokem a jak na registraci do...
Neobux: Rentování, recyklování a prodlužování referralů Tento článek je rozšířením článku Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online a bude se týkat všeho okolo rentování referralů. Ukážeme si něk...
Neobux: Podrobné informace o referralech, výdělky z referralů Limity direct referralů Základní limit - závisí na typu členství: Standard: 30 Pioneer: 60 Golden: 200 Golden+Pioneer: 250 Golden/Emerald: ...
Neobux: Jak vydělávat pomocí plnění nabídek Pokud nechcete investovat nebo vydělávat pomocí rentovaných referralů, ale přesto chcete hodně vydělávat na klikačce Neobux - jde to (i když kombinace...

Komentáře

komentářů

  4 reakcí na “Neobux: Vyplatí se prodlužování referralů za body (Points)?”

  1. Dobrý den, když chci prodloužit referraly neobjeví se mi tam možnost placení pomocí bodů, přitom jich mám dost. Můžu se zeptat co s tím ? Děkuji

  2. Jak dlouho vám trvalo než jste si vybrala svůj první výdělek ?

  3. Dobrý den, když chci prodloužit referraly neobjeví se mi tam možnost placení pomocí bodů, přitom jich mám dost. Můžu se zeptat co s tím ? Děkuji

  4. Dobrý den. Zřejmě prodlužujete jinou metodou. Zkuste zaškrtnout políčko u referralů, které chcete prodloužit, a pak dole pod tabulkou vyberte dobu prodloužení (I want to extend their rental for …) a u Payment made with: vyberte Points.

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.