Čvn 142014
 
 

Neobux: Plnění nabídekPokud nechcete investovat nebo vydělávat pomocí rentovaných referralů, ale přesto chcete hodně vydělávat na klikačce Neobux – jde to (i když kombinace s rentováním referralů je ještě lepší).
V tom případě musím zdůraznit důležitost plnění nabídek a mini úkolů. Plnění nabídek je totiž často opomíjený zdroj velmi pěkných výdělků (několikanásobně vyšších než z pouhého klikání na reklamy).

Hlavní výhoda plnění nabídek a mini úkolů je ta, že si můžete vydělat neomezený objem peněz denně! Můžete pomocí plnění nabídek vydělávat třeba celý den, pokud chcete. Těžko proto napsat, kolik přesně si můžete vydělat – je to různé podle stráveného času a hodnoty nabídek a úkolů (mohou to být klidně i desítky dolarů denně). Vyděláte si ale určitě o mnoho víc než jen klikáním na reklamy.

Problém u plnění nabídek může nastat jen jeden a to je neznalost cizího jazyka. Což lze ale jednoduše vyřešit vložením stránky do překladače, např. do Google překladače. Případně si stáhněte prohlížeč Google Chrome a tam se vám stránky budou do češtiny překládat automaticky.
Některé nabídky, jako např. shlížení videí, registrace do jiných stránek, hraní her atp. jsou tak jednoduché, že ani překladač nebudete potřebovat.

Kde najdu nabídky a úkoly?

Nabídky najdete nahoře v menu pod Offers.

Nabídky jsou za Points nebo Coins a dále tam jsou Mini Jobs a to jsou mini úkoly.

Nabídky za Coins

To jsou vlastně stěny nabídek TokenAds, TrialPay, SuperRewards, Matomy.

Plnění nabídek

Jsou to jednoduché věci jako shlížení videí, registrace do jiných stránek, hraní her atp. a nabídek jsou tu opravdu spousty.
Jsou tam nabídky buď placené (musíte si něco koupit, abyste dostali odměnu) nebo neplacené (nemusíte nic kupovat). Doporučuji ty neplacené (protože chceme vydělávat, ne něco kupovat, že), ty jsou označeny jako Free, většinou je na každé stěně nabídek najdete pod záložkou Free.

Vydělané Coins si lze směnit na peníze, případně se přičítají do peněz rovnou.
Coins dostanete obvykle až po uplynutí čekací lhůty 30 dní od jejího splnění.
Většinou si lze stav nabídky (jestli je splněná nebo čeká) zkontrolovat na příslušné stěně nabídek – odkazy Your pending Coins nebo Check offer status apod.

Jak vypadá stěna nabídek za Coins:

Toto je konkrétně stěna nabídek Matomy na záložce Free. Je tam momentálně několik jednoduchých a docela zábavných her :)
Doporučuji hru Snake Bomber :) Ovládáte hada a úkolem je v časovém limitu sníst/nasbírat co nejvíce jablíček :) Had se po každém snědeném jablíčku zrychluje.
Zahrajete si a zároveň si vyděláte! Super!

Nabídky za Points

To je vlastně stěna nabídek SuperSonic Ads (kdyby to někoho zajímalo).
Stěna nabídek a popis nabídek je v češtině!

Plnění nabídek

Jsou to jednoduché věci jako shlížení videí, registrace do jiných stránek, hraní her atp. a zde i stahování aplikací/programů.
To stahování moc nedoporučuji, mně osobně se za to nikdy body nepřičetly, ale můžete to zkusit, třeba vám se přičtou. Druhá věc je ta, že stahování aplikací do mobilu může představovat bezpečnostní riziko, pokud používáte internetové bankovnictví, tak ty aplikace raději nestahujte.

Vydělané Points můžete použít na prodlužování rentovaných referralů, na jejich recyklaci a na koupi členství.
Points nejdou směnit na peníze.

Jak vypadá stěna nabídek za Points:

A teď to nejlepší –

Mini Jobs (mini úkoly)

Kde je najdete:

Toto je stěna mini úkolů CrowdFlower.
Zde bývá i tisíce mini úkolů! Můžete je plnit třeba celý den, když chcete, a můžete jich udělat, kolik chcete! Tedy vydělat si můžete, kolik se vám zrovna chce.

Plnění nabídek – úkolů

Pokud úkol můžete plnit, nebude šedý a bude u něj modré tlačítko Start Task (začít úkol). Kliknutím na něj začnete plnit vybraný úkol.

Příklady úkolů: – vše jsou to velice jednoduché věci na minutku
– ověřte telefonní číslo osoby (a dají vám k tomu odkaz na určitou stránku, vy tedy jen kliknete na odkaz, ověříte, zda je číslo stejné nebo ne, a podle toho vyplníte odpověď)
– najděte telefonní číslo osoby (a dají vám k tomu odkaz na určitou stránku, vy tedy jen kliknete na odkaz, najdete číslo, a vyplníte ho do odpovědi)
– zařaďte článek do kategorie (dostanete odkaz na článek a výběr z několika kategorií)
– zařaďte obrázek do kategorie (dostanete odkaz na obrázek a výběr z několika kategorií)
– zařaďte tweet (zpráva na twitteru) do kategorie (dostanete odkaz na tweet a výběr z několika kategorií)
– určete autora článku (dostanete odkaz na článek a máte napsat do odpovědi, zda je autor článku znám, a pokud ano, napsat jeho jméno, které většinou najdete přímo pod nadpisem článku nebo pod článkem samotným)
– najděte adresu firmy/hotelu (dostanete odkaz na stránku, kde hledáte adresu firmy/hotelu, toto info většinou najdete v sekci o nás nebo kontakt)
– a další podobně jednoduché (až primitivní) úkoly

Za mini úkoly vyděláváte rovnou peníze!

Odměna většinou bývá v řádu centů nebo desítek centů ($0.01 – $0.5 za úkol), ale když si vezmete, že to jsou tak primitivní úkoly jen na minutku, určitě se je vyplatí dělat a hlavně – můžete je dělat neomezeně. Reklam se dá odklikat jen určité omezené množství denně a nemáte možnost vydělat si víc, ale úkolů můžete plnit, kolik chcete, takže využijete k vydělávání peněz všechen čas, který tím chcete strávit. A můžete je dělat kdykoliv se vám chce. Navíc vše na jedné spolehlivé klikačce – urychlíte si tím dosažení výplatního minima, a protože výplaty na Neobux jsou okamžité, budete mít výplatu do několika sekund od požádání na svém účtě (na peněžence, třeba na PayPalu). V tom vidím hlavní výhody!

Ze začátku se asi budete rozkoukávat a plnění nabídek a úkolů vám nepůjde tak rychle, ale to je přirozené – časem vám plnění nabídek a úkolů půjde rychleji a rychleji.

Co je level úkolů

Úkoly jsou řazené do kategorií podle toho, jak jste v plnění nabídek a úkolů zkušení a dobří.
Tedy na začátku budete moci plnit jen úkoly, které nevyžadují takovou přesnost odpovědí (chyby jsou povoleny). Budete také dostávat hodně testovací otázky, z kterých se určí, s jakou přesností jste schopni úkoly plnit.
Až splníte určitý počet úkolů a nad určitou hranicí přesnosti, systém vám přiřadí určitý level (plněním dalších nabídek můžete level měnit, zvyšovat).
Čím vyšší level, tím těžší úkoly můžete plnit (úkoly vyžadující větší přesnost).
Vyšší level většinou neznamená vyšší odměnu, nejvíc záleží na typu úkolu a požadavku přesnosti. Úkoly, které nevyžadují takovou přesnost, jsou většinou dostupné i pro úplné nováčky v plnění úkolů a přece za ně dostanete vysoké odměny.
Ve výsledku pak ani nezáleží na tom, jaký máte level, ale spíš na nabídce úkolů (jaké jsou dostupné). Podle toho se řídí vaše výdělky, ne podle levelu. Level je spíše určení toho, jak moc jste zkušení, dobří a přesní, než toho, kolik si můžete vydělat.
Vyšší level vám přinese jen více druhů úkolů a více nabídek úkolů. Máte tedy více možností, jak si vydělat.

Vůbec se toho nebojte, je to velice jednoduché.
Je to jedna z nejlepších a nejrychlejších cest, jak na klikačkách vydělávat (pokud se vám nezamlouvá pronajímání referralů), a navíc Neobux dává nejvyšší odměny za nabídky a úkoly ze všech klikaček.

Registrace do Neobux zde: Neobux.com

Plnění nabídek a úkolů: Jak začít s Tasks

Na úplném začátku si budete muset vytvořit účet na Crowdflower (poskytovatel Tasks) – ten si vytvoříte přes Neobux v Tasks. Vyzve vás to k tomu při kliknutí na úkol. Tam také budete muset souhlasit s podmínkami. Poté už byste se měli dostat na plnění úkolů.
Podrobný návod i s obrázky, jak přesně začít s Tasks a jak se zaregistrovat do CrowdFlower najdete v článku: Neobux: Jak začít s Tasks.

Proč nemám v Available Jobs žádné Tasks?

Může se stát, že v Tasks nebudete mít žádné úkoly v Available Jobs (dostupné úkoly). Budou tam jen úkoly v Potential Jobs (ty budete moct plnit až po dosažení určitého levelu).
Tasks pro ten základní level 0 tam nejsou vždy, chce to Tasks často kontrolovat. Nic neděláte špatně, zkrátka počkejte, až tam nějaké budou.

Nabídky a úkoly na jiných klikačkách

Dobré (srovnatelné) odměny za plnění nabídek pak dává ještě klikačka Clixsense (mají plus mínus stejné nabídky jako Neobux).

Kde je najdete:

Offers jsou nabídky a Tasks jsou mini úkoly.

Výhoda Clixsense je zase ta, že díky plnění nabídek jste schopni splnit i Daily Checklist Bonus (tedy jakýsi denní bonus za aktivitu) a ten bonus je v % toho, co jste si dnes na Clixsense vydělali (a to ze všeho – tedy i ze shlížení reklam nebo z hry ClixGridu)! Čím více si tedy vyděláte, tím vyšší bude i bonus! Upgradovaní členové (tedy členové, kteří si zakoupili členství Premium) mají vyšší to % bonusu! Pokud tedy děláte hodně nabídky a úkoly, vyplatí se toto členství zakoupit, protože pak budete z plnění nabídek a úkolů (a vlastně ze všeho) vydělávat víc. A nemusíte pak mít ani referraly, aby se vám koupě členství vyplatila!
Pro získání bonusu stačí splnit 2 nabídky nebo 10 úkolů za ten den (plus odkliknutí několika málo reklam a odklikání 20ti šancí v ClixGridu a navštívení fora = stačí kliknout na odkaz a to je vše).

Registrace do Clixsense zde: Clixsense.com


Také by vás mohlo zajímat

Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online Ukážeme si, jak vydělávat TISÍCE dolarů měsíčně na top klikačce Neobux!Jste členem několika klikaček a nic moc nevyděláváte? Pořád jste nenašli žádnou...
Neobux: 200+ reklam, výdělek přes $1 denně jen z klikání! Jedna z nejstarších a nejspolehlivějších klikaček vůbec, fungující už přes 8 let - Neobux - má nyní dostupných přes 200 reklam k odklikání! Tyto rekla...
Neobux Tasks: Jak začít plnit mini úkoly V tomto článku si ukážeme postup (i s obrázky), jak začít s Neobux Tasks. Popíšeme si, jak projít tímto začátkem krok za krokem a jak na registraci do...
Neobux: Vyplatí se prodlužování referralů za body (Points)? V tomto článku si ukážeme, jak ušetřit za prodlužování referralů na klikačce Neobux díky bodům, tzv. Points, které také získáváte za klikání na reklam...
Neobux: Rentování, recyklování a prodlužování referralů Tento článek je rozšířením článku Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online a bude se týkat všeho okolo rentování referralů. Ukážeme si něk...
Neobux: Podrobné informace o referralech, výdělky z referralů Limity direct referralů Základní limit - závisí na typu členství: Standard: 30 Pioneer: 60 Golden: 200 Golden+Pioneer: 250 Golden/Emerald: ...

Komentáře

komentářů

  Jedna reakce na “Neobux: Jak vydělávat pomocí plnění nabídek”

  1. dakujem ale pises ze az ted mame 3dolare tak si mame prenajmut referali ale to trva dlho kym nasetrim 3dolare

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)