Zář 092017
 
 

NeobuxUkážeme si, jak vydělávat TISÍCE dolarů měsíčně na top klikačce Neobux!

Jste členem několika klikaček a nic moc nevyděláváte? Pořád jste nenašli žádnou, kde byste vydělávali tolik, kolik byste si představovali? Máte chuť to vzdát? Ne, nevzdávejte se! I na klikačkách lze vydělávat hodně peněz, jenom musíte vědět, jak na to!

Na příkladu klikačky Neobux vám ukážu, jak se dá na klikačce vydělávat i několik desítek dolarů denně!

Pokud ještě nejste členy, zaregistrujte se do Neobux zde (a vraťte se sem, abyste se naučili, jak vydělávat):

neobux

Strategie vydělávání peněz na Neobux

Klikačku Neobux jsem si zvolila hlavně kvůli možnosti rentovat referraly. Dalším rozhodujícím bodem bylo to, že klikačka Neobux funguje už od roku 2008, je tedy jednou z nejstarších, je ověřená, spolehlivě vyplácí, má několik miliónů členů. Díky tomu všemu je vhodná pro rozvíjení dlouhodobých plánů.

Možnost rentovat referraly je výhodná zejména proto, že nemusíte inzerovat jinde a složitě shánět přímé referraly, můžete si je pronajmout z vydělaných peněz. Nemusíte tedy nic investovat z „vlastní kapsy“ a nemusíte ani investovat čas do inzerování.

Nejlepší ale samozřejmě je získávat oba druhy referralů – čím více referralů, tím lépe a tím vyšší denní výdělky! Výhodou přímých referralů je to, že je máte „napořád“ a nemusíte platit za jejich obnovu každý měsíc.

Neobux

Ukázky mých výplat na Neobux (peníze jsou okamžitě na účtě – hned, jak požádáte o výplatu) (klikněte na obrázek pro zvětšení):

Neobux výplata Neobux výdělek

Cíl strategie

Vaším cílem bude dosažení hranice výdělku $30-35 denně za co nejkratší čas a bez jakýchkoliv vlastních investic! Lze samozřejmě vydělávat i více, ale to potom již zvládnete sami, protože díky našemu návodu budete vědět, jak na to!
Nejdůležitějšími kroky bude dosažení dostatečných výdělků pro koupi Golden a potom Ultimate členství.
Finálním cílem bude dosažení počtu 4000 referralů.
Nečekejte, že vašeho cíle dosáhnete za měsíc. Buďte trpěliví, v životě také vše není hned. Toto není návod, jak rychle zbohatnout, ale jak si časem vytvořit pěkný pasivní příjem.
Pokud chcete proces urychlit, můžete sem tam něco zainvestovat. Posune vás to v čase a svého cíle vydělávat tisíce dolarů měsíčně tak dosáhnete mnohem rychleji.

Klikačka Neobux je v angličtině, ale toho se vůbec nebojte, anglicky vůbec nemusíte umět. Vše je velmi intuitivní a navíc tento návod vás celým procesem velmi podrobně provede.

Postup

1) Registrace

Zaregistrujte se na Neobux.
Neobux

(Pokud jste se již někdy registrovali a byli jste neaktivní déle než měsíc, váš účet byl smazán. Můžete si ale zvolit jiné uživatelské jméno a zaregistrovat se znovu).
Potvrďte aktivační e-mail.

2) Klikejte pravidelně každý den

Snažte se každý den pravidelně klikat na reklamy. Ty najdete pod odkazem View Advertisements.

neobux reklamy

Vyberte si reklamu, klikněte na ni, v jejím rámečku se objeví červený puntík (příp. jiný malý obrázek, třeba srdíčko).

neobux reklamy

Klikněte na ten puntík, otevře se vám nová záložka se stránkou inzerenta. Stránku nechte otevřenou tak dlouho, dokud žlutý pruh na O ve slově Neobux nedoběhne do konce.

neobux reklamy

Pruh po doběhnutí do konce zezelená a objeví se text potvrzující shlédnutí (Advertisement validated!), zelená fajfka a informace o tom, kolik jste vydělali. Poté můžete stránku zavřít oranžovým tlačítkem Close.

neobux klikání reklam

 Při prohlížení stránek Neobuxu musí být stránka ve svém okně na vrchu, nelze zároveň ve stejném okně klikat na jiných klikačkách.
TRIK pro ty, co klikají více klikaček najednou: Otevřete si Neobux v novém okně a ostatní stránky klikejte ve starém okně. Tím bude Neobux ve svém okně navrchu a timer stále pojede :)

Ad Prize

Co je to AdPrize

AdPrize je hra, je to něco jako soutěž, je to na stejném principu jako oblíbená hra AdGrid.
Nemáte tedy odměnu za každý klik, ale odměny dostáváte náhodně podle štěstí, vyhráváte je.
Šance do AdPrize narozdíl od AdGrid nezískáváte hned po resetu dne, jejich počet se odvíjí od odklikaných reklam. Tedy abyste mohli hrát hru AdPrize a měli nějaké šance, musíte nejprve odklikat nějaké reklamy.
Za každou shlédnutou reklamu získáte odměnu: peníze + 1 Bonus Pack = 3x Ad Prize a 1 NeoPoint.

adprize

Jak klikat AdPrize

Proklikejte nejdříve všechny reklamy a pak se vrhněte na Ad Prize. Dostanete se na ně kliknutím na modrý nápis Ad Prize nahoře na stránce a/nebo sjeďte dolů a tam klikněte na číslo v zeleném rámečku.

adprize

Otevře se vám nový panel se stránkou inzerenta a zase běží 5s timer, nechte ho doběhnout do konce až zezelená a nahoře na stránce se zase objeví potvrzující text s fajfkou (Advertisement Validated) a klikněte na modré tlačítko Next. Tím přejdete rovnou na další stránku (použijete další šanci do AdPrize).

adprize

Tak pokračujte, než shlédnete všechny stránky (na poslední stránce bude tlačítko Next chybět, zmáčkněte tedy oranžové Close, stránku tím zavřete).
Ad Prize můžete klikat jen po určitou dobu od jejich získání – 90 minut, pak zmizí.

Co můžete vyhrát v AdPrize

Za shlížení těchto bonusových stránek získáváte čas od času odměny jako NeoPoints (ty se dají použít např. na koupi Golden členství) nebo přímo Golden členství (má hodnotu $90!) a dokonce i cash odměny (lze vyhrát až $50!).

Příklad výhry v AdPrize:

Neobux

Tipy pro bod 2 strategie

TIP: Vracejte se na klikačku Neobux několikrát denně, abyste zvýšili výdělky. Na klikačce se totiž reklamy objevují i průběžně přes celý den, „vychytejte“ jich co nejvíce.

TIP: Nainstalujte si jejich toolbar. Odkaz na jeho stažení najdete úplně dole na stránce v pravo – šedé tlačítko AdAlert. Klikněte na něj, vyberte, pro jaký prohlížeč chcete doplněk nainstalovat. Potom vyskočí potvrzovací okénko, zda chcete doplněk opravdu nainstalovat, potvrďte. Restartujte prohlížeč.
Nyní hned uvidíte všechny nové reklamy (červené číslo počtu nových reklam na ikonce doplňku, ikonka doplňku je zelený křížek), žádnou tak nepropásnete! Doporučuji!
Nové reklamy se objevují skoro každých 5 minut, výdělky si tak můžete i zdvojnásobit, protože reklam zachytíte daleko víc!

3) Odklikejte 100 reklam

Abyste mohli najímat nebo doporučovat referraly, musíte odklikat alespoň 100 reklam a musíte být členem alespoň 15 dní. Využijte tyto dny hlavně na to, abyste se naučili s klikačkou zacházet a na navyknutí pravidelného klikání každý den, nejlépe ve stejnou hodinu.
Po uplynutí 15ti dní a odklikání požadovaného počtu reklam můžete začít získávat přímé referraly.
Svůj reflink na Neobux najdete pod odkazem Banners ve vašem profilu na Neobux (klikněte na vaše jméno nahoře na stránce, tím se dostanete na svůj profil).

Placené nabídky

TIP: Zkuste si splnit nějaké placené nabídky. Najdete je pod Offers -> NeoCoins nebo MiniJobs.
NeoCoins se dají směnit na peníze.
Měli byste s těmito nabídkami začít co nejdřív, protože odměny se připisují až za 30 dní.

MiniJobs

jsou krátké, ale početné úkoly. Peníze se připisují na účet hned po splnění.
Příkladem těchto úkolů je např. třídění Tweetů do kategorií, třídění vyhledávaných slov podle relevance, hledání adres a telefonních čísel na stránkách atd.
Tato část vám vydělá zdaleka nejvíce ze všeho!

Jak na vydělávání v MiniJobs:

MiniJobs (tasks) jsou většinou v angličtině nebo němčině, ale také ve francouzštině a dalších jazycích. Pečlivě si pročtěte instrukce a příklady! Hodně se dozvíte o tom, co máte vlastně dělat, a pomůže vám to při samotném plnění úkolu.
Nejdříve projdete jakýmsi tréninkem. Podle toho se posoudí, zda jste pro tu aktivitu vhodní – kolik příkladů jste měli správně.
Pokud jste uspěli, pustí vás to dále na ostrý test, kde již vyděláváte, a pokud jste neuspěli, budete mít tuto aktivitu už napořád zablokovanou. Opravdu se snažte hned od samého začátku!
Pokud vám aktivitu zablokují, nevěšte hlavu, je tam spousta jiných, které můžete zkusit.

Můžete si tam hodně vydělat (lze i $1 denně i víc, podle vaší chuti a času). Budete tak mít rychleji peníze na najímání referralů.

Návod, jak začít s placenými úkoly (tasks), a návod na registraci do MiniJobs najdete v článku: Neobux: Jak začít s Tasks.
Podrobné informace, jak vydělávat v Placených nabídkách, naleznete v článku: Neobux: Jak vydělávat pomocí nabídek.

4) Klíč k úspěchu – referralové

Klíčem k úspěchu s Neobux a vydělávání slušných peněz jsou referralové. Čím více jich budete mít, tím rychleji budete vydělávat peníze. U Neobux jde hlavně o rentované referraly.
1 najmutý referral stojí $0.20 na měsíc. Většina z rentovaných referralů bude aktivní, nějací nebudou.
Máte možnost neaktivní referraly recyklovat (tedy nahradit referrala novým referralem) za poplatek $0.07. Recyklování ale zbytečně zvýší vaše útraty, proto recyklujte velmi střídmě!
Abyste získali výdělky z referralů, musíte každý den odkliknout určitý počet reklam v závislosti na vašem členství! Pokud je neodkliknete, nedostanete výdělky z referralů pro další den! Odklikávejte všechny reklamy každý den, tak si zajistíte největší výdělky i výdělky z referralů.

5) Začněte rentovat referraly

Když dosáhnete asi $3 – $3.50, začněte rentovat referraly. Kupte si balíček 3 referralů za $0.60.
Proč nemám začít rentovat referraly hned jak dosáhnu $0.60 potřebných na koupi prvního balíčku 3 referralů? – To je chyba, kterou udělá většina lidí – nemají potom dost peněz na prodlužování a recyklaci referralů. Mnoho lidí právě dělá tu chybu, že referraly pořád dokola jen najímají a nešetří si žádné peníze na prodlužování doby stávajících referralů.
Chvíli to sice potrvá, ale opravdu počkejte, až budete mít minimálně $3 na účtu.

Toto je základní návod. Jak na rentování referralů s použitím bodů, tedy Points (prodlužujete referraly zadarmo, ušetříte peníze a můžete rentovat i dříve) se dočtete v článku Neobux: Vyplatí se prodlužovat referraly za body (Points)?

Jak se rentují referralové?

Klikněte na profil (vaše jméno nahoře), potom napravo nahoře na zelené tlačítko Referrals.
Nyní si ukážeme, jak převést $3 do vaší Rental Balance (z ní budete kupovat a prodlužovat rented referraly).
Klikněte na [Add funds] – napravo nahoře šedým písmem (za nápisem Your current Rental Balance:).
Vyberte odkud chcete vzít peníze, které převedete do Rental Balance.
Klikněte na tlačítko Main Balance, pokud chcete převést peníze z vašeho účtu na klikačce. (Pokud chcete investovat z vlastních zdrojů, můžete si do Rental Balance převést peníze i z vašeho účtu na AirTM, NETELLER nebo Skrill.)
Šipkami vyberte množství, jaké se má převést – tedy $3. Klikněte na tlačítko Transfer from your main balance.
Teď jděte na profil -> Referrals, vyberte balíček 3 referralů (ne více!). Zeptá se vás to: You’re about to rent 3 referrals for $0.60. Are you sure? Dejte Yes.
V profilu vám přibude položka Rented Referrals. Vedle ní bude modrá šipka, klikněte na ni a dostanete se na přehled svých rented referralů.
U referrala vidíte vlajku. Můžete na ni kliknout a označit si tak referrala barvou, třeba podle aktivity.
Zelené šipky jsou Recyklovat referrala.
Zámek je Zamknout referrala (slouží k tomu, když je např. váš velmi aktivní referral na dovolené, tak aby ho to po 14 ti dnech automaticky nerecyklovalo).
Rentovat referraly lze nejdříve každých 7 dní.

6) Zapněte Autopay

Tuto možnost najdete na stránce nad seznamem vašich referralů. Bude tam Autopay – a červeně Disabled. Klikněte na Disabled, změní se na zelené Enabled.
Prodloužení doby najmutí každého referrala o měsíc stojí $0.20 (s Autopay máte 15% slevu, na měsíc to vyjde na $0.17).
S Autopay se nemusíte starat o to, kdy končí doba najmutí vašich referralů (pokud budou aktivní každý den), ta se bude automaticky prodlužovat a referralové budou platit sami za sebe. Budete sice vydělávat z každého referrala o něco méně, ale referralové zůstanou vašimi do té doby, dokud budou aktivní.

Autopay nefunguje pro referraly, kterým zbývá méně než 20 dní. Tyto referraly pak prodlužujete ručně (viz. níže).

Jak funguje Autopay?

Dá se říci, že první klik, který provede referral ten den, se použije na zaplacení jeho prodloužení pro další den (tedy ve výdělcích přijdete jen o ten 1 klik a něco za to, že budete moci mít referrala další den; prodloužení 1 referrala o 1 den stojí $0.0057 a jeden klik referrala vám vynese $0.005). Pokud referral neklikne, nebudete platit za jeho prodloužení o další den.
Příklad: Najmuli jste si 500 referralů utracením $100 za jejich najmutí na měsíc. Místo toho, abyste platili znovu $100 za měsíc (což je velká částka), můžete za ně platit denně.
Ušetříte také 15% (tedy $15), pokud budete prodlužovat referraly přes Autopay.
Částka potřebná na prodloužení referralů o 1 den bude každý den odečtena z vaší rental balance. Pokud nemáte v rental balance dost peněz, odečte se z main balance (to jsou peníze na vašem hlavním účtu). Pokud ani tam nebude dost peněz, neodečte se nic, a bude se čekat, než na jednom z účtů bude dost peněz.
Autopay je aktivní pouze pro ty referraly, kterým zbývá 20 nebo více dní do další platby (na prodloužení). Tato hodnota je nižší pro některé Golden balíčky.

7) Nevybírejte si zatím peníze

Odolejte nutkání vybrat si peníze (nežádejte o payout). Payout je velmi nízký – jen $2Neobux peníze posílá okamžitě. Mnoho lidí si chce přirozeně ověřit, že Neobux není scam a že platí, ale opravdu mi věřte, že Neobux platí! (Mohou to dokázat miliony členů a na internetu naleznete spoustu důkazů výplat). Pokud si to chcete i přesto ověřit na vlastní kůži, klidně to udělejte, ale jen jednou (zbytečně byste si prodloužili cestu za vaším cílem).

8) Rentujte postupně další referraly

Rentujte 3 další referraly vždy, když peníze na vašem účtu dosáhnou $3 – $3.5. Opravdu jen další 3 referraly za každé $3 – $3.5, ne více.
Postupem času vám budou peníze přibývat rychleji, pak tedy např. za každých $5 na vašem účtu si najměte 5 referralů atp.

9) Udržujte stávající referraly

Když dosáhnete počtu 300 referralů, přestaňte najímat další referraly a jen udržujte ty stávající.

10) Kupte si Golden členství

Když peníze na vašem účtu na Neobux dosáhnou $100, použijte $90 na nákup Golden členství.
Referralové vám začnou okamžitě vydělávat 2x tolik – 100% za klik místo původních 50% za klik, když jste byli Standard členové. Vaše výdělky z referralů se de fakto zdvojnásobí.

11) Znovu rentujte referraly

Začněte zase rentovat referraly a dávejte si pozor, abyste měli dostatek peněz na prodlužování a recyklaci.

12) Na počtu 2000 referralů přestaňte najímat

Jakmile dosáhnete počtu 2000 referralů, přestaňte najímat další referraly a soustřeďte se na jejich udržování a zvyšování vašich vydělaných peněz na účtu.

13) Kupte si Ultimate členství

Jakmile máte dost peněz, kupte si Ultimate členství.
Ultimate členství je drahé, ale má skvělé bonusy. Nejlepší z nich je 7mi denní autorecyklování (pokud je referral neaktivní po 7 dnů v řadě, systém ho automaticky nahradí aktivním referralem). Přestaňte úplně recyklovat referraly ručně. Za ušetřené peníze si pak můžete prodloužit členství!
Nyní máte 15 garantovaných reklam denně.
Dalším bonusem jsou nekonečné prázdniny, kdy budete získávat výdělky z referralů i ten den, kdy nebudete klikat. Nemusíte vlastně klikat vůbec! Pokud ale budete klikat, tak si zvýšíte výdělky o svoje vlastní kliky.
Toto členství má spoustu dalších bonusů jako např. lepší filtr pro referraly, kdy dostáváte aktivnější referraly, můžete vybírat peníze každý den, Autopay minimum je 10 dní, neomezeně přímých referralů, podrobnější statistiky, a mnoho dalších.

14) Rentujte referraly až do počtu 4000

Začněte zase rentovat referraly až do té doby, než máte 4000 referralů. Pak přestaňte rentovat, vypněte Autopay a obnovujte referraly na 90, 150 nebo 240 dní najednou. Čím delší je období, tím větší je sleva.
Myslete dlouhodobě. Obnovování na 240 dní je sice zprvu dražší, ale získáte slevu 30% (Autopay má slevu pouze 15%), takže vaše výdělky budou o mnoho větší, když je přepočteme na 240 dní.
Neobux má pro tuto příležitost připravenou funkci Autorenew – automatické prodlužování doby pronajmutí referralů. Zapněte ji (zapíná se stejně jako Autopay).
Neobux mívá často akce – slevy na prodlužování referralů, je dobré tyto slevy využít. Při prodlužování mnoha referralů o 240 dní ušetříte opravdu dost. Pokud budete „číhat“ na akce, vypněte si Autorenew, nebudete ho potřebovat. Akce bývají cca každé 2 měsíce.

15) Rentujte dále nebo už jen vybírejte peníze

Můžete pokračovat v rentování i přes 4000 referralů (s využitím Rental Queue), ale potom budete mít extra poplatky za každého referrala (každý referral vás bude stát postupně o něco víc a víc). Mnoho lidí jde i přes tento limit, protože vědí, že časem se jim zaplatí tyto poplatky navíc a vydělají později ještě více, ale to už je jen na vás.
Nyní je také nejlepší čas pro vyplácení peněz, protože s více než 4000 referraly vyděláváte pěkné peníze – ale většina lidí nevydrží čekat tak dlouho. Doporučuji vybírat peníze nejdříve tehdy, když se stanete Golden členem.
Mějte na paměti, že čím dříve se dostanete na hranici 4000 referralů, tím více peněz vzhledem k času vyděláte.

16) Výplata peněz

Peníze si nechávejte posílat na nějakou z elektronických peněženek (AirTM, NETELLER nebo Skrill).
Pokud ještě žádnou nemáte, založte si např. AirTM zde. Hned po založení můžete přijímat peníze. Z AirTM si pak můžete poslat peníze na PayPal a mnoho dalších peněženek.

Poznámky a tipy

– Jak už jsem psala výše, můžete si zvýšit výdělky i získáváním přímých referralů inzerováním vašeho reflinku. Přímí referralové jsou lidé, kteří se pod vás registrují úplně zadarmo! Budou vám vydělávat tak dlouho, dokud zůstanou aktivní.
– Bude se vám zdát, že to trvá věčnost, než budete vydělávat nějaké pěkné peníze, ale je to jen 5 minut práce denně! Zpozorujete opravdu vzrušující nárůst vydělávaných peněz v ten moment, kdy začnete získávat referraly.
– Ale hlavně – buďte trpěliví! Vydržte a budete dostávat fantastický pasivní příjem každý den rychleji, než si myslíte.
– Své přímé referraly pokud možno zaučujte. Pokud referralové neví, jak na to, brzy to vzdají a vy z nich nevyděláte žádné peníze. Většinou jen poučení referralové zůstanou aktivními.
– Pokud by vám nebylo něco jasné nebo jste potřebovali radu, kontaktujte mě, ráda pomůžu a poradím!
Další podrobné info o referralech na Neobux najdete zde.
Podrobné informace o rentování, recyklování a prodlužování referralů najdete zde.

Hodně štěstí s Neobux!

Zaregistrujte se a začněte vydělávat!

Neobux

TIP: Vydělejte si na kupování rentovaných referralů pro Neobux na klikačce Clixsense
a urychlete si tak vaši cestu za vysněným pasivním příjmem!
Pěkný pasivní příjem si můžete vytvořit i na Clixsense (stabilní, ověřená klikačka s miliony členů, vyplácí už od roku 2007)!
A navíc nemusíte ani denně klikat jako na Neobux, abyste vydělávali z referralů. Zde si vytvoříte pravý pasivní příjem!
Naučím vás, jak vydělávat i s Clixsense!
Vše se dočtete v článku Návod na vydělávání s Clixsense.
Zaregistrujte se a vydělávejte na obou klikačkách!

YSense

Podobně jako Neobux fungují všechny klikačky, kde máte možnost rentovat referraly. Tento návod lze na ně také použít.
Pokud máte zájem zaregistrovat se do více klikaček (a tím si dále zvýšit výdělky), zkuste klikačky uvedené v Seznamu nejlepších klikaček.
Najdete tam nejen klikačky, ale také e-mailovky a další programy – včetně českých a slovenských.
Pouze ty nejlepší a platící klikačky najdete v tomto seznamu: Nejlepší platící klikačky s důkazy výplat. Pokud byste k některé potřebovali více info a nebo jen radu, které si vybrat, napište mi.

Přeji všem hodně vydělaných peněz!

Upozornění: Že já jsem dosáhla těchto výsledků, neznamená, že jich dosáhnete také. Ale pokud budete dodržovat strategii, můžete jich dosáhnout nebo je můžete mít ještě lepší. Vždy je tu i risk, že vaše výsledky nebudou tak dobré. Vy nesete zodpovědnost za váš účet a případné ztráty.

Poslední aktualizace: 12.1.2020


Také by vás mohlo zajímat

Neobux: 200+ reklam, výdělek přes $1 denně jen z klikání! Jedna z nejstarších a nejspolehlivějších klikaček vůbec, fungující už přes 8 let - Neobux - má nyní dostupných přes 200 reklam k odklikání! Tyto rekla...
Neobux Tasks: Jak začít plnit mini úkoly V tomto článku si ukážeme postup (i s obrázky), jak začít s Neobux Tasks. Popíšeme si, jak projít tímto začátkem krok za krokem a jak na registraci do...
Neobux: Vyplatí se prodlužování referralů za body (Points)? V tomto článku si ukážeme, jak ušetřit za prodlužování referralů na klikačce Neobux díky bodům, tzv. Points, které také získáváte za klikání na reklam...
Neobux: Rentování, recyklování a prodlužování referralů Tento článek je rozšířením článku Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online a bude se týkat všeho okolo rentování referralů. Ukážeme si něk...
Neobux: Podrobné informace o referralech, výdělky z referralů Limity direct referralů Základní limit - závisí na typu členství: Standard: 30 Pioneer: 60 Golden: 200 Golden+Pioneer: 250 Golden/Emerald: ...
Neobux: Jak vydělávat pomocí plnění nabídek Pokud nechcete investovat nebo vydělávat pomocí rentovaných referralů, ale přesto chcete hodně vydělávat na klikačce Neobux - jde to (i když kombinace...

Komentáře

komentářů

  49 reakcí na “Neobux: Nejlepší strategie vydělávání peněz online”

 1. Dobrý den, prosím o radu – chci si z PayPalu převést peníze do Neo, ale píše mi to, že tento účet není zverifikovaný – nevíte co s tím? Děkuji mockrát za odpověď.

 2. Dobry den chcem sa informovat pisete ze mame si najmut referalov az ted nasetrime 3dolare ale ako dlho to bude trvat? Dakujem za odpoved

 3. dakujem ale ja neviem ako plnit tie ukoly

 4. Prepacte ale nemohla by ste spravit na toto video? vo videu sa viac vyznam

 5. nevadi a staci aj neake 20 minutove neni to moc casu dakujem :)

 6. a Prepacte ale nevedeli by ste mi poradit? nechodia mi mini jobs a chcem si rychlo zarobit na prvych referalov ale nechcem investovat ide aj neako inak zarobit?

 7. Dobrý den, nemáte náhodou zkušenost se spojením PayPalu a mBank…nepoužívají IBAN pouze SWIFT kód, proto nelze přiřadit účet. Stačí tedy přiřadit kartu?

 8. chcem sa vas opytat pridate co doplnit do mini jobs? lebo moje najlepsie bolo na 50% a to je malo

 9. Dobrý den nevíte zda se dají klikat reklamy na tabletu?

 10. Dobrý den chtěl bych se zeptat pokouším se registrovat na PayPalu ale zaseknuse na telefoním čísle a není tam položka cz a dál mě to nepustí děkuji Vratil

 11. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako mám pokračovať pri časti coin offers. Je potrebné nainštalovať jednotlivé hry alebo programy ? alebo stačí niekde kliknúť ? ďakujem

 12. Ďakujem za odpoveď, ale nevidím žiadnu zmenu. Prečítal som si všetky Vaše návody, denne spravím všetky Adprize, ale peniaze mi pribúdajú iba za kliknutie na reklamy. Adprize mám denne aj 100, každú poctivo otvorím, nechám ju dobehnúť a nič. Offers a Coin sa mi nedarí vôbec. Asi robím niečo fakt zle. :-(

 13. Dobrý dají se odklikavat i na mobilech? Já oklikavam na mobilu a v pohodě to funguje žádný ban jsem nedostal mám Adobe Flash player

 14. Dobrý den, narazil jsem na klikačku Cash surfing network, nevíte o ní něco?Je to nějaký nový typ, 12dolaru za registraci a přes 1000 kliků denně. Jenže je to v angličtině a ne všemu rozumím.Arbycz

 15. Prosím, jak mám zjistit,že je Flash plugin správně nainstalován a je aktivní.Nejde mi to klikat na reklamy.Předem děkuji za odpověď.

 16. AHOJ,už ses dostal na 100 dl deně, mě to pořád nejde můžeš poradit.

 17. Dobrý den,kde a nebo jak mohu najmout refy? Najdu někde nějakou tabulku nebo porovnání kolik je v jakém členství za reklamu?

 18. Dobrý den, za jak dlouho jste si tak vydělal těch 100 dolarů, ať mám takový přehled?

 19. Četl jsem si podmínky, a tam stojí, že nemůžu odklikávat reklamy na mobilním zařízení (tj. mobil, tablet…), myslíte, že nevadí, když jsem se jen přihlásil a zkusil odklikat, ale ono to nešlo, neboť nemám Flash Player?

 20. Dobry den chtel bych se zeptat jestli muze vydelavat i manzelka kdyz klikam i ja? nekde jsem cetl ze muze byt na jedne IP jeden ucet diky za odpoved

 21. Dobrý den, stala se mi nepěkná věc, neobux mi ze dne na den zablokoval účet bez vysvětlení, kde jsem měl investováno 15$ a nakoupené referaly, psal jsem jim i na support a oni mi nejdříve psali naprosto nesrozumitelné věci a naposledy že prý mi zablokovali účet bez navrácení prostředků z důvodu mé neaktivity, což ze dne na den je hloupost, mám tedy důvodné podezření, že tato stránka již není důvěryhodná a z tohoto důvodu už si netroufnu u neobuxu investovat a ani už u nich neklikám. Přihodilo se tady někomu něco podobného?

 22. nevím co dělám špatně, ale dostávám za klik jen 0.001USD namísto všude psaných 0.01USD…

 23. Dobrý den, prosím o radu. Nepochopil jsem přesně to AutoPay. Znamená to , že když mám zapnuté AutoPay tak se nemusím starat o prodlužováni referalů? Na účtu mi totiž u mých referalů dny ubývají tak bych nerad platil poplatek za neprodloužení jak jste psala v jiném článku . Díky :)

 24. Dobrý den . Chtel bych se zeptat jak dlouho to bude trvat než se ukáží nějaké finanční výsledky ( týdny , měsíce , roky ) Dekuji .

 25. Dobrý den, prosím o radu – chci si z PayPalu převést peníze do Neo, ale píše mi to, že tento účet není zverifikovaný – nevíte co s tím? Děkuji mockrát za odpověď.

 26. Dobrý den, prosím o radu – chci si z PayPalu převést peníze do Neo, ale píše mi to, že tento účet není zverifikovaný – nevíte co s tím? Děkuji mockrát za odpověď.

 27. Dobrý den. Verifikujte si účet.

 28. Dobrý den. Verifikujte si účet.

 29. Dobry den chcem sa informovat pisete ze mame si najmut referalov az ted nasetrime 3dolare ale ako dlho to bude trvat? Dakujem za odpoved

 30. Dobrý den, pokud budete jen klikat na reklamy, trvá to cca 3 měsíce. Pokud budete dělat i nabídky, úkoly a AdPrize, pak to může trvat i jen 1 den, záleží na Vaší aktivitě.
  Pokud nechcete čekat, těch prvních $5 (méně nejde) do Neobux vložte. Ušetříte si tak spoustu času a můžete rovnou začít pořádně vydělávat.

 31. dakujem ale ja neviem ako plnit tie ukoly

 32. Prepacte ale nemohla by ste spravit na toto video? vo videu sa viac vyznam

 33. Pokud budu mít někdy dostatek času, ráda video udělám, bohužel to asi nebude v nejbližší době.

 34. nevadi a staci aj neake 20 minutove neni to moc casu dakujem :)

 35. a Prepacte ale nevedeli by ste mi poradit? nechodia mi mini jobs a chcem si rychlo zarobit na prvych referalov ale nechcem investovat ide aj neako inak zarobit?

 36. Výdělky-Klikačky Dobrý den, nevíte jak spárovat mBank a PayPal? Banka používá pouze SWIFT a ne IBAN kód. Stačí tedy přiřadit kartu a budou fungovat vklady i výběry? Několikrát jste mi poradila, proto se ptám

 37. Dobrý den, nemáte náhodou zkušenost se spojením PayPalu a mBank…nepoužívají IBAN pouze SWIFT kód, proto nelze přiřadit účet. Stačí tedy přiřadit kartu?

 38. chcem sa vas opytat pridate co doplnit do mini jobs? lebo moje najlepsie bolo na 50% a to je malo

 39. Na Neobux jsou ještě nabídky (Offers – Coins) nebo zkusit štěstí v AdPrize. Pak už jedině naklikat si nějaké peníze na jiných klikačkách a ty pak vložit do Neobux.

 40. Dobrý den, určitě budete muset přiřadit i účet pro ověření účtu a pro vybírání na účet. Opravdu nepoužívají IBAN? Ptala jste se někoho z banky? Přijde mi to velice divné. Pokud opravdu ne, založte si účet např. u Fio banky, účet je zdarma, založení vyřízeno okamžitě a IBAN podporují.

 41. Já Vám nemohu popsat, co přesně vyplňovat v MiniJobs. Ty úkoly jsou pokaždé jiné a i u podobných úkolů jsou pokaždé jiné otázky. To nejsou úkoly jen tak pro srandu, abyste mohl Vy něco vydělat, nepředstavujte si to jako testy ve škole, které vyplňuje spousta lidí najednou a jsou pro všechny stejné; nejsou to ani dotazníky, že by někdo zjišťoval, co asi jací lidé kam vyplní (to by pak nezáleželo na správnosti a přesnosti); toto jsou reálné úkoly (práce), které nabízí nějaký reálný člověk (chápejte to třeba jako zaměstnavatel) a Vy je máte splnit, protože on to bere jako zadanou práci, kterou k něčemu dalšímu použije. Proto práce (otázky) nikdy nebude stejná.
  Představte si to třeba tak, že Vám dá v práci zaměstnavatel vyplnit formulář třeba nějaké smlouvy, do smlouvy budete vždy vyplňovat jiné jméno, jiný majetek apod.
  Proto nechápu, jak Vám pomůže, když vyplním některý z úkolů. Stejně Vaše otázky budou vždy jiné. (Proč by zaměstnavatel po více zaměstnancích chtěl stejnou smlouvu vyplnit několikrát, to by si ji nakopíroval, ne?)

 42. Dobrý den nevíte zda se dají klikat reklamy na tabletu?

 43. Dobrý den, nedají a ani to nezkoušejte, Neobux za to banuje. V ToS mají jasně napsáno, že reklamy můžete klikat pouze s použitím myši, což u tabletu určitě nesplňujete.
  Pokud byste rád klikal reklamy na tabletu, zkuste klikačku WarOfClicks, ti povolují klikat jak na tabletu, tak i na mobilu. Viz. článek: http://vydelky-klikacky.racx.cz/warofclicks-unikatni-herni-klikacka-reset-reklam-kazdych-5min/

 44. Dobrý den chtěl bych se zeptat pokouším se registrovat na PayPalu ale zaseknuse na telefoním čísle a není tam položka cz a dál mě to nepustí děkuji Vratil

 45. Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako mám pokračovať pri časti coin offers. Je potrebné nainštalovať jednotlivé hry alebo programy ? alebo stačí niekde kliknúť ? ďakujem

 46. Dobrý den, napište mi na e-mail a zašlete mi obrázek toho registračního formuláře.

 47. Dobrý den, vždy si přečtěte instrukce. Většinou hru stačí spustit a hrát (většinou je potřeba něčeho ve hře dosáhnout), někdy je potřeba registrace, někdy i instalace. Také záleží na tom, zda to je nabídka pro PC nebo pro mobil. Programy si myslím se budou instalovat vždy.

 48. Ďakujem za odpoveď, ale nevidím žiadnu zmenu. Prečítal som si všetky Vaše návody, denne spravím všetky Adprize, ale peniaze mi pribúdajú iba za kliknutie na reklamy. Adprize mám denne aj 100, každú poctivo otvorím, nechám ju dobehnúť a nič. Offers a Coin sa mi nedarí vôbec. Asi robím niečo fakt zle. :-(

 49. Dobrý den, v AdPrize to je o náhodě, to je něco jako soutěž, někdy vyhrajete, jindy ne, neznamená to, že za každou odkliknutou AdPrize něco dostanete.
  U Offers a Coin si vždy přečtěte instrukce – je potřeba je dodržet na 100%, jinak se odměna nepřičte.

 50. Dobrý dají se odklikavat i na mobilech? Já oklikavam na mobilu a v pohodě to funguje žádný ban jsem nedostal mám Adobe Flash player

 51. Dobrý den, prosím hlavně nikdo neklikejte klikačky na mobilu nebo tabletu! Tedy pokud to není výslovně povoleno. Na Neobux je to zakázáno, přečtěte si jejich ToS. Oni Vám nezabanují účet hned, ale až u výplaty, a to pak zamrzí. Uvidíte, až se k ní doklikáte… ale možná budete mít štěstí a projde to, ale pokud mohu radit – neriskujte to.

 52. Dobrý den, narazil jsem na klikačku Cash surfing network, nevíte o ní něco?Je to nějaký nový typ, 12dolaru za registraci a přes 1000 kliků denně. Jenže je to v angličtině a ne všemu rozumím.Arbycz

 53. Dobrý den, to není klikačka, ale je to myslím 6 výměn kliků, na každé je za registraci $2, a denně lze nasurfovat dohromady skoro $1. Těch 1000 kliků si nejsem jistá, zda musíte nasurfovat dohromady nebo na každé, tipuji na každé. Otázkou je, jak moc je to časově náročné (obecně výměny kliků jsou hodně časově náročné a za klik je málo v porovnání s klikačkami) a jaká mají výplatní minima. Pokud by bylo výplatní minimum $10, tak odhaduji, že se k výplatě doklikáte nejdříve za 60-90 dní a strávíte tím několik hodin denně, spíše pokaždé celý den (s tím, že musíte odklikat na každé výměně daný počet kliků, jinak nedostanete za ten den žádné peníze). Možná se vyplatí doklikat se k první výplatě jen kvůli tomu registračnímu bonusu, ale dál asi ne. Výměny kliků jsou primárně pro ty, kdo chtějí propagovat svoje stránky a tou propagací si vydělat aspoň něco. Klasické klikačky jsou naopak více zaměřené na ten výdělek pro členy a ke stejnému výdělku je potřeba daleko kratší čas.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)