Říj 292017
 
 

dotazníky a anketyPokračování článku Dotazníky: Vydělejte si až 20 000 ročně vyplňováním anket. Zde zmíníme další stránky, kde můžete vydělávat peníze jednoduše z domova vyplňováním dotazníků a anket.
V předešlém článku byly stránky, kam se můžete rovnou zaregistrovat přes odkaz, v tomto článku jsou dotazníkovky, pro které je potřeba pozvánka.
Registrace není dostupná vždy, protože stránky povolují registraci pouze tehdy, pokud potřebují více lidí pro vyplňování dotazníků v určité cílové skupině.
U těchto stránek mi vždy napište o pozvánku (uveďte v žádosti svůj e-mail) (Kontakt), pokud budou registrace otevřené, pošlu vám ji na e-mail a můžete se zaregistrovat. Pošlu vám pozvánku rovnou na všechny dostupné stránky v tomto článku.

Dotazníky 2 – s pozvánkou: Jednoduchá práce z domova

Přehled stránek, kde je potřeba pro registraci pozvánka.

Názory zákazníků

nazory zakazniku

Český projekt. Více než 3000 členů.
Máte možnost vyjadřovat své názory spojené nejen s nakupováním. Díky tomu mohou naslouchat vašim přáním a pomoci obchodníkům a dodavatelům vylepšovat jejich služby tak, aby vám lépe vyhovovaly.
Zaregistrujte se bezplatně, sdílejte s nimi své zkušenosti a oni vás za to odmění! Pravidelně vám budou e-mailem zasílat online dotazníky, které se týkají nakupování, kvality služeb i každodenního života. Za jejich vyplnění sbíráte body, které můžete posléze vyměnit za body na vaši Tesco Clubcard, nebo za poukázky na nákup zboží.

Odměny a výplata
Dotazníky trvají asi 10 min a odměna je kolem 150 bodů.
Výplata bodů na Testo Clubcard nebo poukaz pro obchod Mall.cz.
1500 bodů = 150 Kč.
Minimum na výplatu je 150 Kč.

Požádejte si o pozvánku zde: Kontakt.

MOBROG

mobrog

Můžete aktivně spolupracovat na průzkumu trhu, vyjádřit své mínění a účastí v anketách si vydělat peníze.
Prostřednictvím jejich online panelu vám nabízí možnost vyplnění anketních údajů naprosto pohodlně přímo ve vašem počítači. Za tímto účelem vám pravidelně pošlou e-mailem pozvánky do anket, které pak můžete pohodlně vyplnit prostřednictvím internetu. Předem vám sdělí, jak dlouho bude účast v anketě trvat a kolik peněz vám za to zaplatí. Samozřejmě pro účast neexistuje žádná povinnost. Můžete si poptávku kdykoliv vyhledat a v případě zájmu anketu vyplnit, když se vám to osobně bude právě dobře časově hodit.
Ankety umožňují sdělit světu své mínění pro zlepšení výrobků a služeb a přirozeně vydělat peníze. Peníze si můžete nechat bezpečně a pohodlně vyplatit prostřednictvím internetového platebního systému PayPal.

Odměny a výplata
Za účast v anketách obdržíte mezi 12 a 75 Kč za krátkou anketu.
Za doporučení člověka je 16Kč, až vyplní 3 dotazníky.
Minimální výplata 100 Kč na PayPal.

Požádejte si o pozvánku zde: Kontakt.

Datamar

datamar

Tento portál je službou, která vám umožní sdělit své názory a postoje a navíc za ně dostanete také FINANČNÍ ODMĚNU VE VÝŠI 30-100 Kč (v rámci SR 1-3 Euro) za každý vyplněný dotazník.
Odměna se vyplácí na bankovní účet po dosažení částky 200 Kč (v rámci SR 8 Euro).

Požádejte si o pozvánku zde: Kontakt.

Talk Online Panel

talkonlinepanel

100 bodů za dokončení registrace. Více bodů můžete získat vyplněním profilových informací jako například vaše práce, vzdělání a informace o vaši domácnosti, anebo pozváním vašich přátel k účasti v Talk – obě varianty naleznete na stránce „Získat body“.

Odměny a výplata
Připojte se k Talk komunitě na Facebooku a dostanete 20 bodů ihned na váš účet – také získávejte aktuální informace o nejnovějších průzkumech a výhrách!
Pozvěte přítele a získáte dalších 100 bodů na váš účet!
Výplatní minimum 2000 bodů = 350 Kč na bankovní účet nebo poukázky:
– za 1600 bodů lze získat 200 Kč poukázku na nákup v Mall.cz
– za 2400 bodů lze získat 400 Kč poukázku na nákup v Mall.cz
– za 900 bodů poukázka v hodnotě 150 Kč do Vivantis
Dále lze peníze věnovat na charitu nebo proměnit na předpatné časopisů: Playboy, Apetit, Zahrada.

Požádejte si o pozvánku zde: Kontakt.

Mujpanel

mujpanel

Příležitost pro ty, kteří chtějí dlouhodoběji spolupracovat na průzkumu trhu a veřejného mínění formou online dotazníků a být za to odměňováni.

Odměny a výplata
Rychlé dotazníky, odměny ve výši 5-40 Kč.
Pozvi svého známého/rodinu a získej odměnu 10 bodů.
Nastřádané body můžete směnit za peníze (1 bod = 1 Kč) nebo si vybrat věcnou odměnu příslušné bodové hodnoty (od 200 Kč).
Můžete požádat o směnu bodů na peníze a o vyplacení odměny, dosáhne-li váš účet 500 bodů, na bankovní účet či složenkou.

Požádejte si o pozvánku zde: Kontakt.

Kantar TNS (TNS Aisa)

aisa mymap

Početná skupina jedinců nebo celých domácností, kteří se rozhodli pro spolupráci s jejich agenturou a chtějí se účastnit výzkumných projektů a přispívat tak svým názorem k rozvoji trhu s produkty i službami. Své postoje můžete vyjádřit skrze vyplňování online dotazníků. Registrace je bezplatná.

Odměny a výplata
Za každý správně vyplněný a odeslaný dotazník vás odmění částkou, která se běžně pohybuje mezi 20 až 400 Kč.
Několikrát do roka mají nápojový denník na 14 dní za odměnu 350 Kč, jen zaznamenáváte, co jste pili.
Výplatní minimum 300 Kč.
Výplaty posílají v lednu a v červnu.

Požádejte si o pozvánku zde: Kontakt.

Více dotazníků a anket

Další dotazníkovky najdete v článku zde: Dotazníky: Vydělejte si až 20 000 ročně vyplňováním anket.
A zde: Dotazníky a ankety 3: Jednoduchá práce na počítači.


Také by vás mohlo zajímat

Dotazníky: Vydělejte si až 20 000 ročně vyplňováním anket Vydělejte si až 20 000 ročně vyplňováním dotazníků a anket. Ověřené a platící dotazníkovky. Dotazníků chodí na některých stránkách mnoho, na některýc...
Dotazníky a ankety 3: Jednoduchá práce na počítači Třetí sada ověřených stránek platících za vyplňování dotazníků a anket. Pokračování článku Dotazníky: Vydělejte si až 20 000 ročně vyplňováním anket a...
MarketAgent: Vydělávejte vyplňováním dotazníků! MarketAgent je spolehlivá mezinárodní firma zabývající se průzkumem trhu, existuje již mnoho let (od roku 2011). Jejich stránka sice není klikačka, al...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)