Čvn 132014
 
 

BestRefback4UZískejte refback z vašeho klikání!
Bonus za každé kliknutí, pokud se na klikačky zaregistrujete přes nás!
Za jedno klikání tak získáte peníze hned dvakrát!
>> $0.1 za registraci! <<
250% refback na 80+ klikaček!

Neregistrujte se jen tak pod někoho neznámého, z toho nic nebudete mít. Když se zaregistrujete pod nás, vyděláte si peníze navíc!

Co je to refback?

Refback je odměna za to, že klikáte na klikačkách jako náš referral.
Udává se v procentech.

Když se zaregistrujete přes náš reflink na nějakou klikačku, stanete se naším referralem. Tím pádem my budeme z vašeho klikání také vydělávat peníze.
Ale proč byste to pro nás měli dělat zadarmo :) U nás vám za vaše klikání zaplatíme! Takže vám zaplatí nejen ta klikačka, na které klikáte, ale i my, protože vyděláváte i nám. Vyděláváte tak hned dvakrát za jedno a to samé klikání! Nemusíte dělat vůbec nic navíc.

O to, co nám na klikačkách vyděláte, se rozdělíme. Určité procento z toho vám vrátíme na účet na naší refbackové stránce, zbytek si necháme. Tak budeme spokojení všichni – vyděláte vy i my. My bez vás a ani vy bez nás nemůžete vydělávat víc – když se spojíme, pak můžeme vydělávat více všichni!

Kdybyste se zaregistrovali jen tak (většinou ani nevíte pod koho), tak si nic navíc nevyděláte. Proč si tedy nevydělat víc, když u nás ta možnost je!
Zaregistrováním se na klikačky pod nás o nic nepřijdete (klikačky za to nic neodečítají). Vždy na tom můžete jen vydělat!

Na čím více klikaček se pod nás zaregistrujete a čím aktivnější na nich budete, tím rychleji vám porostou vaše výdělky na naší stránce.

Výplata peněz

Peníze si po dosažení výplatního minima $1.5 necháte z BestRefback4U poslat na nějakou z elektronických peněženek (podporujeme PayPal, Payza, Perfectmoney).
Pokud ještě žádnou nemáte, založte si Paypal zde nebo Payza zde či Perfectmoney zde. Hned po založení můžete přijímat peníze.

Registrace na BestRefback4U 

Zaregistrujte se na BestRefback4U a začněte vydělávat!

Příklad refbacku
Klikáte na nějaké klikačce, kde za váš klik nabízejí odměnu $0.01. Za klik referrala nabízejí $0.002, čili 20%.
Zaregistrujete se pod nás a odklikáte 1000 kliků.
Sami si vyděláte na klikačce $10 ($0.01 * 1000).

My z vašeho klikání vyděláme $0.002 * 1000 = $2.
Proč počítáme s číslem $0.002 a ne s $0.01? Protože jste náš referral a my z vás vyděláváme to, co klikačka nabízí za klik referrala.
Refback: Dejme tomu, že nabízíme refback např. 50%. To je refback z toho, co nám vyděláte.
Vyděláte nám ty vypočítané $2. Refback 50% tedy je $1.

My vám za vaše klikání přičteme na účet na naší stránce další $1 ! Vyděláte si tedy $10 + $1. A neděláte vůbec nic navíc!
V našem příkladu si tedy vyděláte o 10% víc, než kdybyste se zaregistrovali jen tak, pod někoho neznámého.

Pokud se zaregistrujete např. na 5 klikaček přes náš reflink, vyděláte si $1 * 5 = $5!

Není omezeno, na kolik klikaček se můžete zaregistrovat. Zaregistrujte se třeba na všechny :)
Můžete se registrovat kdykoliv chcete, nemusíte se nás ptát!
Refback samozřejmě platí jen pro ty klikačky, které máme v Seznamu klikaček na BestRefback4U. Vybrat si tam můžete z více než 80ti klikaček!

Na naší refbackové stránce také můžete získávat referraly a vyděláváte i z toho, co oni vydělají nám. To jsou další výdělky navíc!

Naši refbackovou stránku BestRefback4U najdete na adrese:
http://www.bestrefback4u.com/cz/

Registrace na BestRefback4U

Klikněte na tento banner.

Zaregistrujte se kliknutím na tlačítko Registrace, vyplňte formulář, potvrďte aktivační e-mail, přihlaste se.

Registrace do klikaček jako náš referral

Vyberte si ze seznamu schválených klikaček (Seznam klikaček) na naší stránce BestRefback4U nějakou klikačku, která se vám líbí (pro více informací o klikačce si rozklikněte odkaz Více Informací). Doporučuji nejdříve klikačky pod odkazem Nejlepších 14 (může tam být i jiné číslo).
Klikněte na zelené tlačítko REGISTRACE vedle názvu té klikačky, pak na odkaz PRO REGISTRACI KLIKNĚTE ZDE.
Otevře se vám stránka klikačky, zaregistrujte se. Při registraci kontrolujte, zda jste opravdu naším referralem (zda my jsme váš referrer nebo-li sponzor). 
Po dokončení registrace potvrďte aktivační e-mail kliknutím na odkaz v něm, tím si aktivujete účet na klikačce (nevyžadují to všechny klikačky).
Potom vepište vaše username (přihlašovací jméno na té klikačce) do formuláře na naší refbackové stránce a potvrďte kliknutím na tlačítko Odeslat žádost.
Poté vaše žádost čeká na schválení (schvalujeme většinou do druhého dne), ale na to nemusíte čekat, můžete již na té klikačce klikat.
Po schválení žádosti můžete sledovat svoje rostoucí výdělky na naší refbackové stránce.

Podrobný návod i s obrázky najdete zde: Jak se zaregistrovat do klikačky jako náš referral a požádat o refback.

Statistiku výdělků musíme aktualizovat ručně, proto není každý den aktuální (vždy se podívejte na datum Poslední aktualizace). Proto se nelekejte, pokud vám výdělky hned neporostou.

NOVINKA!!!
>> $0.1 za registraci! <<
Nejlepší refback – BestRefback4U

Přejeme všem hodně výdělků!


Komentáře

komentářů

  15 reakcí na “BestRefback4U: Vydělávejte z klikaček dvakrát tolik!”

 1. Dobrý den, po registraci dám vytvořit účet, ale nejde odeslat akt. mail protože mi to nahoře píše špatná captcha. Ale já captchu nikde nevidím, nevím odkud ji mám opsat. Děkuji.

 2. Takže jsem vyzkoušel Firefox a ani v něm není captcha vidět. Dokonce tam ani nevidím možnost zde přispívat.

 3. To je divné. Jedině Vám poradím zkuste si něco o tomto problému najít na Googlu, určitě už to mnoho lidí také řešilo, věřím, že tam najdete návod, co přesně s tím. Já abych Vám správně poradila, musela bych si o tom také něco najít.

 4. Zdravím,
  já jsem se dnes z Vašich stránech registrovala na paidverts a teprve teď před chvílí jsem si procházela BestRefback4U…a zaregistrovala se.Bohužel teď nevím,jestli i v tomto případě,kdy jsem se nejdřív registrovala na klikačce a pak až na BestRef.,z toho něco budu mít…?:-)
  Děkuju za odpověď:-)

 5. Dobrý den, rozhoduje to, zda jste skutečně pode mnou. To, v jakém pořadí jste se registrovala, je jedno. Důležité je pouze to, abyste v době odeslání žádosti o refback byla můj referral. Výdělky z refbacku se Vám budou počítat od té doby, kdy si o refback požádáte, takže je nejlepší požádat si o něj co nejdříve po registraci do klikačky. V době odeslání žádosti dále musíte mít aktivovaný/ověřený účet na klikačce (provádí se obvykle kliknutím na aktivační odkaz v e-mailu), protože na některých klikačkách Vás pod sebou neuvidím do té doby, než si účet aktivujete/ověříte. Dále je dobré odkliknout alespoň 1 reklamu. U Clixsense je potřeba ještě vyplnit si celý profil (kromě avataru).

 6. Od 20.12.2014 jsem pod Váma registrovaný na PaidVerts. Dnes jsem se registroval na tuto stránku BestRefback a nevím jak tam nastavit, že na PaidVerts klikám pro Vás, jestli to teda je ještě možné po skoro 2 měsících.

 7. Možné to je. Na BestRefback4U si u Paidverts klikněte na tlačítko Registrace, vyplňte do políčka Vaše username na Paidverts a odešlete tlačítkem Odeslat žádost. Výdělky se počítají od data, kdy si požádáte o refback, požádejte si proto co nejdříve.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)