Srp 092015
 
 

Share Up To 110 % - 10% Affiliate ProgramV tomto článku vám představím strategii na momentálně nejlepší klikačku s největšími výdělky – TrafficMonsoon.
Z této klikačky už jsem vybrala více než 53 výplat a vydělala jsem více než $6000!
TrafficMonsoon není jen klikačka, ale také revshare stránka – můžete nakupovat balíčky reklamy se shares a díky nim vydělávat daleko více, než z pouhého klikání (ale i pouhým klikáním si zde vyděláte daleko více, než na ostatních průměrných klikačkách).
TrafficMonsoon strategie se tedy bude zakládat na nakupování těchto balíčků reklamy se shares. Ukážeme si, jak na to.

TrafficMonsoon strategie

TrafficMonsoon má jednu velkou výhodu – můžete si sami určit, kolik chcete vydělávat. Chcete vydělávat třeba $50 denně? Není problém!

Registrace do TrafficMonsoon

Nejdříve se do TrafficMonsoon zaregistrujte zde:

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Nejlepší TrafficMonsoon strategie

Na začátku se stačí rozhodnout, jestli chcete:
A) všechny balíčky potřebné k vašemu vysněnému výdělku nakoupit hned z vlastních peněz (pak budete vydělávat okamžitě bez čekání)
B) na nákup balíčků si vydělat klikáním (nechcete nic kupovat ze svého, budete na první balíček ale dlouho šetřit) = strategie bez investice
C) koupíte jen část balíčků a na další si vyděláte ze zisku z balíčků

První naše TrafficMonsoon strategie, kterou si ukážeme, je založena na zakoupení části balíčků ze svých peněz a dalších balíčků z vydělaných peněz (tedy TrafficMonsoon strategie C):

TrafficMonsoon strategie 180 dní, výdělek až $67 denně, celkem $1965

Základem této TrafficMonsoon strategie je prvnotní nákup 20ti balíčků. Poté následuje dokupování dalších balíčků z výdělků z balíčků.
1 balíček stojí $50 a vydělá vám $55. Čistý zisk $5. Výdělek je $1 denně (1 balíček je na 55 dní).
20 balíčků stojí $1000 a vydělá vám $1100. Čistý zisk $100. Výdělek je $20 denně.
My si ukážeme, jak díky dobré strategii dokupování balíčků z vydělaných peněz peníze rozmnožit na $1965 (196,5%), čistý zisk $965 – během 180ti dní.

Postup

1.) Nakupte 20 balíčků. Budete vydělávat $20 denně. Tedy 3. den si vyděláte dost peněz ($60) na nákup dalšího balíčku.
2.) Kupte další balíček, tentokrát z vydělaných peněz. Budete mít 21 balíčků a budete vydělávat $21 denně.
3.) Pokaždé, když budete mít dost na nákup dalšího balíčku, kupte další balíček.
4.) Takto postupujte, až budete mít 67 balíčků. Budete vydělávat $67 denně.

56. den vám vyprší 20 balíčků z celkových 58. Protože ale v této fázi již rychleji nakupujete, než balíčky stačí končit, stále zvyšujete počet svých balíčků i své výdělky. Trvá to zhruba do počtu 67 balíčků.

Proč právě 67 balíčků?
Někde kolem 67 balíčků budete nakupovat balíčky zhruba stejně rychle, jako budou končit. Proto dále už by byl postup celkem pomalý, pokud tedy byste nechtěli vložit další svoje peníze. My v této strategii počítáme s tím, že další svoje peníze již vkládat nebudete, a proto 67. balíčkem strategie končí.
181. den nakoupíte poslední balíček z vydělaných peněz, a pak už jen všechno vybíráte.
Poslední balíček vyprší 236. den a ten den budete mít vyděláno celkem $1965.
Peníze můžete vybírat i postupně třeba každý den nebo každý týden (od 182. dne do 236. dne).

Přehled, jak budete den po dni postupovat a kolik budete vydělávat, najdete v tabulce zde: trafficmonsoon strategie 180 (kliknutím stáhnete soubor s přehledem)

Legenda k tabulce:
Today earnings – dnešní výdělky
Balance – stav účtu
Purchase adpack – zakoupit balíček (1 – ano, 0 – ne)
Total adpacks – balíčků celkem
On that day our first entries expire – zde vyprší našich prvních 20 balíčků
We begin to withdraw money – zde začínáme vybírat výdělky
All adpacks expire – zde vyprší všechny balíčky (a náš výdělek je celkem $1965).

Strategii si můžete libovolně upravit podle toho, kolik chcete denně vydělávat – např. na začátku si nakoupíte více balíčků či v průběhu ještě nějaké balíčky z vlastních peněz dokoupíte. Tak si můžete výdělky ještě zvýšit.
Příklad: místo 20ti balíčků na začátku nakoupíte 40 balíčků. Budete vydělávat na další balíčky daleko rychleji, i strop počtu balíčků bude daleko vyšší a tím i výdělky budou o mnoho vyšší.

Případně můžete strategii libovolněkrát opakovat.

TrafficMonsoon strategie 55 dní aneb Vydělejte si, kolik sami chcete

Tato strategie je nejrychlejší ze všech – už za 55 dní dostanete celý svůj výdělek.
Výdělky jsou omezené jen maximálním počtem balíčků, které můžete mít najednou: 1200. Tedy maximálně můžete vydělávat $1200 denně.

Postup

Nakupte jakýkoliv počet balíčků.
Denně budete vydělávat: počet zakoupených balíčků x $1.

Příklad: Nakupte 10 balíčků. Denně budete vydělávat: 10 x $1 = $10 po dobu 55 dní. Vklad $500, výdělek $550, čistý zisk $50.

Strategii můžete opakovat, kolikrát chcete. Tedy např. $50 si vyberete a znovu nakoupíte 10 balíčků za $500 a zase vyděláte $550 za dalších 55 dní.

Tato strategie je vhodná zejména tehdy, pokud na výdělky spěcháte, chcete je co nejdříve, a pak na TrafficMonsoon hodláte skončit. Proč? Porovnejme si:

Porovnání s předchozí Strategií 180 dní, opakujeme-li Strategii 55 dní několikrát za sebou:
Při koupi 20ti balíčků:
– nakoupíte 20 balíčků za $1000, vyděláte $1100 (čas: 55 dní),
– pak nakoupíte 22 balíčků za vydělaných $1100 a vyděláte $1210 (celkový čas: 110 dní).
– pak nakoupíte za $1200 a vyděláte $1320 (celkový čas: 165 dní)
– pak nakoupíte za $1300 a vyděláte $1430 (celkový čas 220 dní).
Plus to, co nám zbylo: 10 + 20 = $30. Celkem $1460.
Zde jasně vidíte, že pokud chcete na TrafficMonsoon vydělávat déle než 55 dní, vyplatí se daleko více Strategie 180 dní, kde si vyděláte za 236 dní $1965 v porovnání s $1460 za 220 dní u opakované Strategie 55 dní.

TrafficMonsoon strategie Nechci nic investovat

Pokud nechcete nic kupovat z vlastních peněz a přesto chcete vydělávat nákupem balíčků, je to možné – pak je tato TrafficMonsoon strategie určena právě vám.

Postup

Odklikávejte placené reklamy (tzv. Cash Links).
Denně byste si měli vydělat minimálně $0.1, někdy lze i více – až $0.2, ale my budeme počítat s $0.1, protože to je reálnější.
$50 si vyděláte za 500 dní… Pak můžete zakoupit svůj první balíček, za 55 dní vyděláte $55 + z reklam $5.5, celkem $60.5.
Když to zopakujete 5x (bude to trvat 55 dní x 5 = 275 dní), vyděláte si na další balíček a pokračujete s 2mi balíčky a tak dále.
To není zrovna dvakrát rychlé, že. Rozhodně rychlejší jsou předchozí dvě TrafficMonsoon strategie.
Jak to urychlit? Zkuste tip níže.

(Případně pokud nechcete kupovat balíčky a chcete jen klikat na placené reklamy a vybírat hned výdělky, to je také možné. První výplatní minimum je $2 a toho lze dosáhnout už za pouhých 20 dní. V porovnání s ostatními klikačkami, kde také jen klikáte na reklamy, je to velmi rychlé.)

Jak tuto strategii urychlit

U této strategie obzvlášť doporučuji shánět referraly – každý referral vám vydělá 100% jeho výdělků! Dá se říct, že doporučením 1 člověka začnete vydělávat 2x tolik!
Stačí tedy 1 aktivní referral a z 500ti dní máte rázem 250 dní.
4 referralové = 100 dní.
9 referralů = 50 dní. Tento čas se již dá akceptovat.
Doporučte tedy např. 9 referralů, kteří všichni budou klikat na reklamy a na balíček si vyděláte už za 50 dní. 2 balíčky si budete moci koupit za cca 100 dní. A tak dále. To je již o mnoho lepší, že?
Vyděláváte i z nákupů referralů – $5 z každého zakoupeného balíčku! Stačí tedy, aby vaši referralové dohromady nakoupili 10 balíčků, a hned máte na vlastní balíček!
A co je nejlepší – referralů můžete mít neomezeně, a tak i výdělky jsou neomezené!

Kvalifikace pro výdělky

Pozor: Každý den je třeba odsurfovat 10 reklam, abyste se kvalifikovali pro výdělky z balíčků i z referralů! Hlídejte si Timer.
Co je to Timer? Najdete ho v účtu hned na hlavní stránce a vypadá takto:

trafficmonsoon strategie timer

Hlídejte si, aby byl čas zelený. Po tu dobu, co bude čas zelený, budete získávat výdělky z balíčků. Když bude čas červený, výdělky získávat nebudete.
Vidíte tam zbývající čas (zde 19h 18min 38s). Prodloužíte ho na 24h (což je max) odsurfováním 10ti reklam. Reklamy začnete surfovat kliknutím na tlačítko Start Surfing.
Surfování probíhá tak, že počkáte, až doběhne čas reklamy a objeví se obrázky. Vyberete ten obrázek, který je tam dvakrát, a kliknete na něj (na jakýkoli z té dvojice). Začne se načítat další stránka. Postup opakujete do té doby, než odsurfujete 10 reklam.

Jak zakoupit balíček reklamy, jak vybrat výplatu, jak klikat na reklamy za peníze, jak si přidat vlastní stránku, důkazy výplat a další informace najdete v článku TrafficMonsoon: Nejrychlejší výdělky bez investic.

Registrace do TrafficMonsoon

Pro registraci do TrafficMonsoon klikněte na tento banner:

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Máte ještě lepší TrafficMonsoon strategie? Podělte se o ně v komentářích!


Také by vás mohlo zajímat

TrafficMonsoon: Jak přidat Payza do účtu pro výběr peněz Nejlepší klikačka všech dob TrafficMonsoon nyní zakládá svoji banku (měla by být hotová začátkem února, budou rozesílat karty) a nelze již vybírat pen...
TrafficMonsoon: Zablokovaný účet a jak ho odblokovat Spousta z vás mi píše, že máte na klikačce TrafficMonsoon (nyní nejlepší klikačka vůbec, s největšími výdělky a platí instant!) suspendovaný nebo zabl...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)