Led 282016
 
 

Share Up To 110 % - 10% Affiliate ProgramNejlepší klikačka všech dob TrafficMonsoon nyní zakládá svoji banku (měla by být hotová začátkem února, budou rozesílat karty) a nelze již vybírat peníze na PayPal. Peníze lze ale vybrat na Payza nebo SolidTrustPay. Výběry už nejsou instantní, na výběr se čeká několik dní, já naposledy čekala 6 dní přes Payza. Přes SolidTrustPay jsem to zatím nezkoušela, ale poradím vám, jak to udělat přes Payza, jak přidat Payza do účtu pro výběr peněz z TrafficMonsoon.
Můj důkaz výplaty, výběr peněz přes Payza:

výplata trafficmonsoon payza

Registrace do Payza

Payzu si můžete zaregistrovat zde:Před přidáním do TrafficMonsoon doporučuji si Payza účet ověřit.

Jak přidat Payza do účtu pro výběr peněz z TrafficMonsoon

Nejdříve je potřeba cokoliv na TrafficMonsoon zakoupit přes Payza (a stejný postup určitě platí i pro STP), nejlevnější jsou Cash Links (od $1). Zakoupením čehokoliv se vám přidá Payza (či STP) do účtu a vy pak můžete ihned vybrat peníze na Payzu.
V našem návodu si přidání Payzy ukážeme na příkladu se zakoupením Cash Links.

Návod, jak přidat Payzu pro výběry peněz

V menu nalevo klikněte na Cash Links.

trafficmonsoon cash links přidání payza pro výběry peněz
Nyní je potřeba nastavit si reklamu. Klikněte na Setup New Ad.

TrafficMonsoon Jak přidat Payza do účtu pro výběr peněz
Nyní zadejte reklamu – nějakou svoji stránku či reflink na libovolnou klikačku – a potvrďte tlačítkem Update.
Příklad:

trafficmonsoon zadat reklamu

Můžete klidně zadat odkaz na MySiteRotator PTP, jako to vidíte v příkladu, aspoň si ještě něco vyděláte inzerováním vašeho reflinku, část peněz se vám vrátí na účet na MySiteRotator. MySiteRotator vám totiž platí za propagaci vašeho reflinku.
MySiteRotator je PTP stránka od velmi spolehlivého admina (admin vlastní i klikačku ClickyClix a výměnu kliků ClickyHits, doporučuji).

Zaregistrovat se můžete do MySiteRotator PTP zde:

MySiteRotator PTP paid to promote

Pak stačí použít svůj reflink a ihned můžete sledovat svoje výdělky, jak rostou. Svůj reflink na MySiteRotator najdete zde (za nápisem Your Promotion Link):

mysiterotator reflink
Kdo nemá žádný svůj odkaz a nechce se zdržovat s registrací, můžete použít můj odkaz: http://mysiterotator.com/ptp/promote.aspx?id=107

Nyní koupíme k reklamě kredity. Klikněte u vaší reklamy na odkaz Purchase Clicks.

trafficmonsoon zakoupit reklamu

 Vyberte nejlevnější balíček 5 Seconds Package, Number of $1 packs zadejte 1, u Select Processor vyberte Payza a klikněte na Preview.

trafficmonsoon nákup cash links
Po kliknutí na Preview uvidíte celkovou cenu s poplatky $1.66. Ty poplatky jsou docela velké vzhledem k ceně kreditů na reklamu, zvažte nákup více balíčků kreditů (do Number of $1 packs napište, kolik balíčků kreditů chcete, a pak klikněte na Preview, objeví se vám nová cena). Já jsem těch balíčků nakoupila 9 za $9.98, to je vzhledem k poplatkům o mnoho výhodnější.

trafficmonsoon zakoupení reklamy
Klikněte na Pay Now.
Přesměruje vás to na Payza, kde se přihlásíte a nákup potvrdíte.
Kredity máte na účtu většinou ihned a také se vám ihned přidá Payza do profilu na TrafficMonsoon. A nyní můžete ihned vybrat peníze na Payzu!

Registrace do TrafficMonsoon

Zaregistrovat se můžete do TrafficMonsoon zde:

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program


Také by vás mohlo zajímat

TrafficMonsoon strategie: Sami si určete svůj výdělek! V tomto článku vám představím strategii na momentálně nejlepší klikačku s největšími výdělky - TrafficMonsoon. Z této klikačky už jsem vybrala více ne...
TrafficMonsoon: Zablokovaný účet a jak ho odblokovat Spousta z vás mi píše, že máte na klikačce TrafficMonsoon (nyní nejlepší klikačka vůbec, s největšími výdělky a platí instant!) suspendovaný nebo zabl...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)