Čvn 132014
 
 

Clixsense nabídkyPlňte Clixsense nabídky! Díky plnění nabídek si můžete na Clixsense denně přijít na pěkné peníze a to bez referralů!
V tomto článku si ukážeme, jak na Clixsense vydělávat pomocí nabídek, zmíníme také několik příkladů pro ukázku, jaké Clixsense nabídky mohou být.
Začneme od těch nejjednodušších nabídek.

Clixsense nabídky – jednoduchý příklad

Nyní je např. na klikačce v sekci Offers -> ClixOffers (Clixsense nabídky) velmi jednoduchá nabídka – je to poslech rádia :)
Tuto nabídku můžete opakovat neomezeně, klidně několikrát za den. Navíc poslech rádia při klikání je docela příjemná věc, natož pak když za to ještě dostanete zaplaceno :)

Klikněte na nabídku Radio Loyalty.
V novém okně se vám otevře rádio (chvíli trvá načtení).
Staré okno na Clixsense nezavírejte, ani tam na nic neklikejte – tam vám vyskočí tabulka, která se bude ptát, zda jste tuto nabídku byli schopni splnit. To odkliknete až nabídku splníte.
V okně s rádiem si můžete napravo vybrat žánr hudby v Choose other stations.
Pak poslouchejte 30min. Vyskočí captcha, opište písmenka a potvrďte (captcha se dá i obnovit kliknutím na šipky, pokud obrázek nepřečtete). Okno s rádiem se obnoví a znovu posloucháte 30min, než vyskočí další captcha.
Až captchu potvrdíte celkem 4x (captcha vyskočí každých 30min, tedy celé splnění nabídky trvá 2h), pak běžte na to staré okno na Clixsense a odklikněte tu možnost se zelenou fajfkou a slovem YES.

Pro opakování nabídky zase začínáte od začátku od kliknutí na nabídku s názvem Radio Loyalty nebo rádio prostě necháte pořád běžet.
Za každou splněnou nabídku je $0.01.

Nabídka se určitě nevyplatí dělat tak, že budete na ni čekat a nic nedělat, ale je to super věc, pokud něco už na počítači děláte, tak si ještě k tomu poslechnete hudbu a něco málo přivyděláte :)

Jak opravdu vydělávat na Clixsense pěkné peníze i bez referralů?

Plňte Clixsense nabídky!

A nyní nabídka za $0.85 a ta už se vyplatí dělat! Jedná se o vyplňování dotazníků (na pár minut) a to v češtině!
Můžete ji dělat každý den, pokud tedy jsou nějaké dotazníky dostupné. Dotazníky bývají dostupné celkem často (cca 1x za týden).

Najdete ji zase pod Offers -> ClixOffers (Clixsense nabídky) a je to nabídka s názvem SSI Surveys – Daily Survey.
Klikněte na to, otevře se vám vyskakovací okno, kde kliknete na SSI Router Surveys.
Potom se vám otevře nové okno a staré okno necháte tak, jak je, nebudete ho zavírat.
V novém okně se vám buďto načte dotazník (pokud je nějaký dostupný) a nebo se napíše We’re Sorry! Unfortunately, there are no surveys available right now. New surveys are added all the time, so please check back later. Thank you for your participation! (pokud není dostupný žádný dotazník).
V druhém případě okno můžete zavřít a ve starém okně zmáčkněte Close. Pak tam vyskočí známá tabulka a vy kliknete na možnost s červeným křížkem a slovem NO (protože jste nabídku nesplnili).

Pokud nastane případ první, tedy dotazník je dostupný, vyplňte pečlivě dotazník podle pravdy. Jsou tam někdy otázky, které kontrolují, zda ten dotazník opravdu pečlivě vyplňujete, takže určitě jen bezhlavě neklikejte na jakékoliv možnosti, mohlo by vás to stát účet na Clixsense!
Až dotazník vyplníte celý, potom se vraťte do starého okna, zmáčkněte Close a v tabulce zmáčkněte první možnost se zelenou fajfkou a slovem YES (protože jste nabídku splnili).
Odměna vám bude přičtena okamžitě!

Vyplňte si profil

Abyste mohli tyto Clixsense nabídky plnit, je potřeba, abyste si vyplnili váš profil. Ten najdete pod Offers -> ClixOffers (Clixsense nabídky) a tlačítko Profile v pravé polovině stránky.
Pečlivě ho vyplňte podle pravdy. Odpovědi, které pak budete vyplňovat v dotaznících, se musí shodovat s těmi v profilu. Tak si klikačka ověří, že nepodvádíte.

Tato nabídka se počítá do Daily Checklist Bonusu, stačí tedy splnit 2 nabídky, navštívit 1x fórum Clixsense a dostanete peněžní bonus v % z toho, co jste si dnes na Clixsense celkem vydělali! Tento bonus se přičítá po resetu reklam, tedy cca v 6h ráno. Další bonus je za instalaci a používání jejich rozšíření do prohlížeče ClixAddon.

Offers

Pro plnění dalších nabídek klikněte na Offers v menu. Je tam dalších 6 druhů stěn nabídek, určitě tam nějaké 2 splnitelné nabídky najdete. Může to být jednoduché shlížení videí, hraní her, registrace do stránek apod.

Tasks

Nebo můžete dělat mikroúkoly = Tasks. Těch ale musíte splnit 10.
To jsou úkoly typu najděte na internetu telefonní číslo toho a toho a ještě vám k tomu dají odkaz na stránku, kde to máte hledat. Nebo zařaďte fotky do kategorií, zařaďte články do kategorií, najděte sídlo firmy, ověřte jméno člověka apod. Většinou velmi jednoduché a rychlé věci.
Bohužel ale pro neznalce cizích jazyků jsou tyto úkoly většinou v angličtině.

Takto si vyděláte denně daleko víc než jen shlížením reklam!

Zaregistrujte se na Clixsense zde:


Také by vás mohlo zajímat

Clixsense: Otázky a odpovědi V tomto článku si zodpovíme nejčastější otázky týkající se spolehlivé, léta platící klikačky Clixsense (existuje už od roku 2007!). Pokud máte někdo ...
Clixsense: Výdělky bez práce, pasivní příjem aneb vydělejte si 14 000 Kč za měsíc i víc! Toužíte po skutečném pasivním příjmu? Snili jste někdy o tom, že vám budou chodit peníze na účet za ni...
Clixsense: Jak vydělat na internetu co nejvíce Abyste byli úspěšní v PTC světě a nevydělávali jen pár desítek korun měsíčně, musíte vědět, jak na to. V první řadě je důležitá volba správné klikačky...

Komentáře

komentářů

  2 reakcí na “Clixsense nabídky: Jak vydělávat pomocí nabídek”

  1. ahoj proc pri poslechu radia se mi po pul hodine kod ukaze a po dalsi pul hodine ne,hraje vic jak trictvrte hodiny dalsi a nic ja to nechapu

  2. ahoj proc pri poslechu radia se mi po pul hodine kod ukaze a po dalsi pul hodine ne,hraje vic jak trictvrte hodiny dalsi a nic ja to nechapu

  3. Ahoj, asi to někdy blbne, taky mi to občas dělalo. Zkus obnovit okno nebo otevřít rádio znovu a počkat dalších 30min, možná se to spraví.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)