Led 282015
 
 

Výdělky na klikačkách, kolik si můžu vydělatAsi nejčastěji se mě ptáte, jaké jsou výdělky na klikačkách, kolik si můžete vydělat, když do klikaček půjdete, a zda lze dosáhnout nějaké určité částky za měsíc, např. 1200 dolarů za měsíc.
Na klikačkách je možný jakýkoliv výdělek, výdělky na klikačkách nejsou omezeny. Toto shrnutí ale nikoho z vás asi neuspokojí.
Vysvětlíme si tedy, jak fungují výdělky na klikačkách, podrobněji.

Jaké jsou výdělky na klikačkách, kolik si můžu vydělat?

Výdělky na klikačkách jsou neomezené, opravdu!

Jak dosáhnout vysněných výdělků

Stanovte si cíl

Jelikož výdělky na klikačkách jsou neomezené, je dobré si stanovit cíl. Chcete vydělávat např. 1200 dolarů (cca 25 000 Kč) měsíčně? Není problém, stanovte si tuto hodnotu jako cíl a běžte si za tím.

Stanovte si plán, jak cíle dosáhnete

Naplánujte si, jak svého cíle dosáhnete.
Např. že si vyberete ty a ty klikačky, na těch a těch budete jen klikat, na jiných budete rentovat refy, na dalších budete kupovat balíčky reklam, na dalších investovat a reinvestovat, na dalších budete mít přímé refy, na dalších budete dělat nabídky atd. Nebo vše na jedné či jen na několika málo klikačkách.

Např. si odpovězte na otázky jako:
– Kolik máte na klikačky denně času?
– Kolik klikaček a jaké budete používat?
– Jakou budete mít strategii rentování referralů?
– Budete-li shánět přímé referraly, jakými způsoby to budete dělat?
– Budete-li dělat nabídky a úkoly, jaké budete dělat, kde a kolik denně?
– Chcete investovat a kolik?
– Jakou budete mít strategii investování a reinvestování?
– atd. atd.

Z každé klikačky budete mít za určitou dobu x peněz, a pokud to bude málo, tak si např. stanovíte, že si přiberete další klikačky a/nebo že budete účty na stávajících klikačkách budovat dále atd.
Zkrátka udělejte si promyšlený plán. 
Pokud s klikačkami teprve začínáte a spíše pořád tápete, udělejte si ten nejlepší plán, jakého jste momentálně schopni (třeba s využitím mých návodů), a postupně ho vylepšujte. Vylepšování plánu platí nejen pro začátečníky.

Opravdu mohu dosáhnout svého cíle?

Ať už si stanovíte jakýkoli cíl, dá se ho dosáhnout vždy. Stačí si za tím jít.

Kdy svého cíle dosáhnu?

To je opravdu jen a jen na vás.
Záleží na vaší šikovnosti, zapálení, pevné vůli.


Strategie klikaček

Za jak dlouho se vám podaří dosáhnout svého cíle, to bývá ten kámen úrazu, na kterém většina lidí skončí, protože nemají trpělivosti ani tolik, co by se jí za nehet vešlo (vydrží třeba měsíc, a pak toho nechají, což je základní chyba). Klikačky je potřeba rozvíjet, účty si budovat, málokdo bude mít vysněné výdělky na klikačkách první měsíc – to je celkem nemožné, pokud tedy neinvestujete opravdu hodně. Lidi chtějí všechno hned (a zadarmo) a to je ten problém, tak to zde nefunguje.

Nechci investovat, mohu také dosáhnout svých vysněných výdělků?

Pokud nechcete investovat, je to možné, ale počítejte s tím, že než se dostanete např. na 1200 dolarů měsíčně, bude to trvat – rok, dva? Pokud vám stačí méně, dostanete se ke svému cíli dříve, třeba za půl roku. Ale jak říkám, časem se tam dostanete, čas záleží na cílové částce, na vaší šikovnosti a zapálení pro věc. Hlavní věc je, že je to možné! Na klikačkách lze vydělávat pěkné částky i bez investic, jen to trvá o něco déle.
Výdělky na klikačkách nerostou lineárně, ale spíš exponenciálně. Na začátku jsou výdělky na klikačkách celkem dlouho nic moc (začínat od nuly je vždy těžké), a pak se výdělky na klikačkách zvyšují stále rychleji a rychleji.
Pokud chcete přeskočit to období „nic moc“, čtěte dále.

Chci vysoké výdělky rychle, ale nechci moc investovat

Obvykle je dobré (pokud pospícháte, ale nechcete moc investovat) přeskočit dobu k prvnímu milníku účtu (což je např. pronajmutí prvních referralů, koupě prvního balíčku) investicí. Investice stačí v řádu 1 – 3 dolarů, není to vůbec mnoho (pro někoho je to půlka krabičky cigaret, která vám ovšem do budoucna narozdíl od klikaček nic nevydělá) a vlastně si tím koupíte čas – ušetříte si to nudné klikání, než si naklikáte na ten první milník, což může být u některých klikaček i několik měsíců. Začnete vydělávat více o poznání rychleji.

Co se stane, když na klikačce dosáhnu prvního milníku?

Od dosažení prvního miníku se věci na klikačce většinou rapidně mění, výdělky začínají rychle růst a člověka to začíná bavit :)
Milníků na klikačce může být víc, po dosažení každého milníku se výdělky zase rapidně zvyšují a člověk je z výdělků stále více nadšen.

Strategie minimalizace rizik

Jistější, méně riskantní varianta, je mít klikaček více.
Rozhodněte se, zda chcete dělat více klikaček nebo zda se budete soustředit jen na jednu. Rozhodujte podle vašich časových možností, a kdo investuje, tak i podle finančních možností.
Jen mějte na paměti, že stát se může cokoliv, klikačka může scamnout (skončit), a ačkoliv u spolehlivých klikaček je to velmi nepravděpodobné, stát se to může. V dnešní době nemáte jistotu v ničem, ani na klikačkách.
Hlavní pravidlo investicí a rada: Pokud investujete, investujte opatrně a investujte jen to, co si můžete dovolit ztratit.

Bude moje práce adekvátně ohodnocena?

Klikačky nemůžete srovnávat s klasickou prací v reálu, kde zkrátka v klasické práci dostanete např. 20 000 měsíčně čistého (ti šťastnější z nás, nejvíce lidí bude mít kolem 10 000 Kč, že) a tečka, o nic víc, o nic míň, ale možnosti růstu platu jsou obvykle velmi malé a často se zvýšení platu nedočkáte ani za několik let.
V klikačkách můžete vydělávat tolik, kolik vy sami chcete, a to je jejich hlavní výhoda. Další výhodou je to, že se nikoho nemusíte ptát, zda můžete „nastoupit“, nemusíte chodit na pohovory, můžete začít pracovat okamžitě a to kdykoli, třeba o sobotní půlnoci, „pracovních míst“ je neomezeně, pracovní dobu si vytváříte sami a nikdo vás nebuzeruje.
Většina lidí je ale zvyklá na to, že jakmile nastoupí do práce, dostane práci a za tu má okamžitě těch např. 20 000 a má každý měsíc stejně (stejně málo). U klikaček si sami stanovujete práci a výdělky na klikačkách nefungují jako v práci tak, že byste začali a hned by byly výdělky 20 000 Kč a to každý měsíc. U klikaček výdělky za tu samou práci časem rostou podle toho, jak se vám daří si účty budovat a jak získáváte zkušenosti a zlepšujete strategie.
Ze začátku můžete vydělávat dolar týdně, pak dolar denně, a pak třeba dolar za hodinu (a to včetně doby, po kterou spíte!), a tak dál a pořád víc. Výdělky se stále rychleji zvyšují, ale vy děláte pořád stejně práce!
Ze začátku vás to pravděpodobně nebude moc bavit (výdělky budou malé), ale časem budete možnostmi klikaček i výdělky nadšeni!

Splňte si své sny!

Je to jen o tom jít si za svým snem, nenechat se ničím odradit, učit se, zkoušet, zlepšovat se, vytrvat.
Vymažte ze svého slovníku slovo „nemožné“ a „nejde“. A najednou všechno je možné a všechno jde. Zkuste to a uvidíte sami tu změnu jak ve vašem myšlení, tak hlavně ve vašem životě. Nehledejte výmluvy, že něco nejde, hledejte cesty, jak by to šlo, jak věcí dosáhnout!
Všechno nepůjde vždy ideálně a nebude to hned, ale pokud budete věřit a vytrváte, nepřestanete na svém snu pracovat, dosáhnete ho.
Všichni jsme na začátku nevěděli vůbec nic, nic o klikačkách, nic o online podnikání, i já jsem začínala od nuly. Všechno jsem se sama musela naučit. Dneska to umím a žiju svůj sen. Klikačky mi vydělaly na přestěhování se do Kanady a na život tady, což byl vždy můj sen. Vidíte, jde to!


Také by vás mohlo zajímat

Seznam online peněženek, jejich použití a odkazy k registraci Přináším vám seznam online peněženek, což jsou online peněžní účty, s kterými můžete platit na internetu. Některé se dají nabít přímo z bankovního účt...
Jak ověřit Payza účet podle nových podmínek Payza je jedna z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších peněženek (online platebních procesorů) vedle PayPalu a SolidTrustPay. Mnoho z vás už zkoušelo p...
Slovníček: Základní pojmy a zkratky vydělávání na internetu Tento slovníček základních pojmů a zkratek se vám určitě bude hodit při vydělávání na internetu, hlavně začátečníkům nebo těm, kdo tápou v angličtině,...
Jak založit a ověřit PayPal účet PayPal je nejrozšířenější a nejpoužívanější virtuální (elektronická, online) peněženka na světě, kterou využívají desítky milionů lidí a e-shopů. Ve s...
Jak se zaregistrovat do klikačky, jak se přihlásit a vydělávat V tomto článku vás detailně provedu celým procesem registrace a přihlášení na klikačku GPTPlanet (úplně stejně se zaregistrujete a přihlásíte do větši...
Jak vyrobit důkaz výplaty a vložit ho na forum klikačky Mnoho klikaček má pravidlo, že abyste obdrželi další výplatu, musíte nejdříve nahrát na jejich forum obrázek první výplaty (a pak všech následujících ...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Jak a kde vydělávat na internetu z domova Vydělávejte peníze na počítači z domova plněním jednoduchých úkolů jako je prohlížení stránek, prohlížení reklam, klikání na reklamy, čtení e-mailů, ...
Jak maximalizovat výdělky a vyhnout se scam klikačkám Jak rozlišit, která klikačka je scam? Jak získat peníze navíc? Jak maximalizovat výdělky z klikaček - o tom je třeba přemýšlet už NEŽ se do nějaké kl...
Referralové: k čemu jsou a jak je získat Referralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu. Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí. Co jsou to referralové? Referral je vámi doporučený...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)