Kvě 032018
 
 

rothabuxNejlepší klikačka, na které si vyděláte nejvíce peněz? RothaBux! Mají tu nejen spoustu reklam vysokých hodnot, nadprůměrné výdělky, ale i balíčky reklam, na kterých se vydělá 120%.
Samozřejmostí je i hra RothaGrid, kde máte vysokou šanci vyhrát.
Klikačka je přitom nastavena na stabilitu.
Admini jsou ověření, s 16ti lety zkušeností! 
Klikačka má také unikátní opravdu pěkný herní elfský design!
Rozhodně neváhejte a zaregistrujte se, klikačka se právě otevřela a už mě i vyplatila! Výdělky jdou opravdu rychle a výplatní minimum je nízké a není potřeba vklad! Buďte na startu super projektu, zaregistrujte se do RothaBux a hned vydělávejte!

Registrace do Rothabux

Zaregistrujte se do RothaBux zde:

rothabux

Důkaz výplaty

Zde můžete vidět můj důkaz výplaty:

důkaz výplaty rothabux

Jak na RothaBux vydělávat

Na RothaBux je spousta způsobů, jak vydělávat. Uvedeme si ty hlavní.

Reklamy

Reklam je zde opravdu hodně a jsou navíc vysokých hodnot. Lehce si zde vyděláte jako free člen i přes $0.07 denně! To je opravdu nadprůměrný výdělek jen z reklam.

Reklamy najdete pod odkazem Earn Money-> View Advertisements.
Kliknete na reklamu, ta se otevře v novém okně, počkáte až doběhne čas (neklikáte jinam), objeví se obrázky, kliknete na ten, co je vzhůru nohama, připíše se odměna, okno s reklamou zavřete. Pokračujete další reklamou.
Pozor na cheat reklamu, je červená s nápisem Do Not Click, neklikejte na ni, nebo vám bude suspendován účet.

RothaGid

Jako free člen máte 10 pokusů denně zdarma. Vyhrát můžete peníze. Šance vyhrát je tu vysoká, já třeba vyhrála 12x z 25ti pokusů! Mám Silver ELF členství, proto mám víc pokusů denně zdarma.

Hru najdete pod odkazem Earn Money -> RothaGrid.
Kliknete na libovolný čtvereček, v novém okně se otevře reklama, necháte doběhnout čas, objeví se, zda jste vyhráli. Pak můžete okno zavřít a pokračovat kliknutím na další čtvereček.

Balíčky reklam

Další možností, jak vydělávat, je nákup balíčků reklamy. Každý balíček stojí $5 a po 200 dnech z nich vyděláte 120%, čili $6. Čistý zisk je tedy 20%. Proč je doba prodloužena z klasických 100 dní na 200? Je to kvůli stabilitě klikačky – admin to se stabilitou myslí vážně.

Balíčky můžete zakoupit pod odkazem Earn Money -> Revenue Shares.

Strategie: Čím víc balíčků máte, tím lépe – tím rychlejší výdělky, tím rychleji máte na další balíčky, rozmnožujete a zase vyděláváte víc a víc. Denně se připisuje část výdělků do balance ($0.03 z každého balíčku), která se dá hned vybrat. Začít můžete i s jedním balíčkem. Nejlepší je asi se zeptat, jak často si chcete vydělat na další balíček? Každý den? Pak nakupte 167 balíčků. Každý týden? Pak nakupte 24 balíčků.
Balíčky neustále přikupujte a rozmnožujte. Až budete spokojeni s výdělkem, udržujte počet balíčků a čistý zisk vybírejte.
Na balíčky je limit podle členství, tak až dosáhnete limitu, zakupte lepší členství s vyšším limitem.

Nejlepší strategie, jak na klikačce vydělat opravdu hodně, je právě přes balíčky reklam. Na rozdíl od rentovaných referralů se tu nemusíte strachovat, zda budou klikat nebo ne, dostáváte každý den určitou sumu.

V balíčkách reklamy dostáváte i reklamu. V balíčku ji získáte velice levně a ještě na tom vyděláte. Určitě ji využijte, propagujte svoje projekty, svoje reflinky, blogy, e-shopy či jiné stránky. V případě reflinků můžete získat referraly na jiné klikačky a vydělávat z nich.
Reklamu zadáte pod Settings -> Advertiser Panel, pokud již máte zakoupené kredity na reklamu (třeba z balíčku).

Reklamu lze zakoupit i samostatně, pokud chcete jen specifický druh reklamy jako např. PTC reklamu, nemusíte ji kupovat v balíčku; v balíčku je ale výhodnější a ještě na tom vyděláte.

Obsah každého balíčku:
– 250 PTC Credits (ihned po objednání balíčku)
– 10000 Featured Ad Credits (ihned po objednání balíčku)
– 10000 Banner Ad Credits (ihned po objednání balíčku)
– 1 Featured Link Credits (ihned po objednání balíčku)
– 10 Points (ihned po objednání balíčku)
– Receive $0.03 for 200 days (denní zisk 3 centy s každého balíčků po dobu 200 dnů)

Rentovaní referralové

Rentovaní referralové (RR) jsou zde lidé. Ti mohou být aktivní a nemusí, ale pokud klikají, klikají většinu maximum reklam každý den. Na klikačce jsou vysoké výdělky z reklam, tak i lidé jsou aktivní, protože se jim opravdu vyplatí klikat, proto se i rentovaní referralové vyplatí nakupovat.

Strategie: Zase čím více RR, tím lépe. Začněte s tolika RR, kolik si můžete dovolit koupit (čím víc, tím líp), a postupně přikupujte. Dejte si jen pozor, že u každého členství je maximální limit, kolik můžete mít RR. Proto až dosáhnete limitu, zakupte vyšší členství. Zvýší se vám limit, zvýší se i výdělky z reklam a z RR, a budete mít další výhody jako častější a vyšší výplaty apod. Kde s přikupováním RR skončíte a už budete jen udržovat počet a vybírat zisk, to je zase na vás – záleží, kolik chcete vydělávat. 

Já osobně mám radši balíčky reklam, protože tam jsou výdělky dané, u RR nikdy nevíte, jak budou klikat, je třeba to zkusit a neaktivní protřídit (recyklovat).

Další formy výdělku

Na klikačce se také dají doporučovat přímí referralové, vyděláváte z nich určité % z jejich kliků podle vašeho členství. Čím lepší členství, tím vyšší výdělky a vyšší limit na počet referralů.

Můžete také zkusit štěstí ve hře Head and Tail, což je obdoba Panna a Orel. Vsadíte na stranu mince a buď vyhrajete dvojnásobek nebo prohrajete.

Výplata

Výplatní minimum je $2.
Vyplácí na Payeer, PerfectMoney, Bitcoin.
V budoucnosti budou k dispozici další peněženky, informujte se u admina přes support tiket – i pokud chcete vložit peníze na nějakou jinou peněženku.

Registrace do Rothabux

Zaregistrujte se do RothaBux zde:

rothabux


Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)