Čvn 132014
 
 

Referralové: pronajímat referralyPronajímat referraly se vyplatí na klikačkách starších než rok a půl (nižší zisky, ale stabilní, nižší možnost, že scamnou) nebo na klikačkách úplně nových (starších méně než měsíc, vysoké výdělky, ale většinou do 3-4 měsíců scamnou, i tak si zde lze vydělat pěkné peníze, většinou i 2x až 5x tolik, než na starších klikačkách za stejný čas, pokud natrefíte na dobrou klikačku s dobrým adminem).

Pronajímat referraly na nových klikačkách nedoporučuji začátečníkům – mohli byste lehce naletět, zde je potřeba už trochu prostředí klikaček znát a vědět, která klikačka je schopna vyplácet a vydrží déle než průměr. Tedy musíte si umět o klikačce zjistit nějaké základní informace, vědět, které informace hledat a kde je hledat. Určitě nevěřte kdejakému freewebu, tam lidé propagují kdejaký klikačkový odpad. Spíše se zaměřujte na investigativní stránky, fóra a tento můj kvalitní web :) Pravdivých informací v češtině moc nenajdete, takové informace jsou bohužel většinou jen v angličtině. Aktuální a důležité informace najdete na mé refbackové stránce BestRefback4U u jednotlivých klikaček, v novinkách nebo na foru, vše v češtině.

Která klikačka je nejlepší pro začátečníky, kde se dá naučit pronajímat referraly?

Začátečníkům doporučuji zkusit si pronajímat referraly na klasice – Neobux. To je skoro 7 let stará klikačka, tady je opravdu malá šance, že by mohla skončit (tipla bych jí 0.1%, že zítra skončí). Zde se pronajímat referraly můžete dobře naučit. Výdělky jsou nižší než na nových klikačkách, ale to je možná i lepší, protože klikačka je díky tomu stabilní a tak máte téměř jistotu, že své vydělané peníze také dostanete.
Nové klikačky mají daleko lepší výdělky, ale je to daleko větší risk. Je to na vás, co máte raději, zda stabilitu a nižší zisky, nebo vysoké zisky, ale i vysoký risk.

Zaregistrovat se můžete do Neobux zde:

Nikdy nerentujte na klikačkách starých 4-8 měsíců, to je nejhorší čas a největší pravděpodobnost (cca 90%), že klikačka scamne a vy přijdete o vše. 3 měsíce stará klikačka už je také moc stará na to na ní pronajímat referraly, protože rentovaní referralové jsou na měsíc a vám se ta investice musí stihnout do měsíce vrátit, abyste vydělali, což už není tak jisté, že klikačka ty 4 měsíce opravdu vydrží platit.

Nové klikačky s dobrým adminem – většina vydrží platit odhadem 2 měsíce (95%), 3 měsíce 80%, 4 měsíce 60%, 5 měsíců 40%, 6 měsíců 20%, 7 měsíců 10%. Podtrhuji zde dobrého admina! 95% klikaček je od admina-sériového scammera, tam se ani neregistrujte, natož, abyste tam vkládali peníze.
I za ty pouhé 2-3 měsíce si na dobrých klikačkách můžete přijít na pěkné peníze! Většinou si přijdete za měsíc na dvojnásobek až trojnásobek investice, což je velmi slušné.

Klikačky se špatným adminem (sériovým scammerem) mohou scamnout i během pár dní, 50% do 1 měsíce a 75% do 2 měsíců, 95% do 3 měsíců.

Proto klikačky, kde budete pronajímat referraly, vybírejte dobře! Seznam dobrých platících klikaček najdete buďto na těchto stránkách zde: Seznam nejlepších klikaček nebo na mé refbackové stránce BestRefback4U (denní aktualizace a můžete zde vydělávat z klikaček dvakrát tolik!). Naštěstí těch dobrých klikaček je také dost (kolem 100, o některých třeba nevíme nebo zakazují refback), takže možnosti výdělků jsou veliké.

Zaregistrujte se na BestRefback4U zde:

Já ale nic nezaručuji, všechny investice jsou na vašem rozhodnutí a vy nesete riziko. Já se snažím radit co nejlépe, ale také nemůžu vědět úplně vše.

Dodržujte pravidlo: Nikdy neinvestujte víc, než si můžete dovolit ztratit!


Také by vás mohlo zajímat

EasyHits4U: Získejte referraly, inzerujte zadarmo EasyHits4U je nejlepší, největší a nejoblíbenější výměna kliků (traffic exchange) s možností cílení zemí, která existuje - dá se zde inzerovat zcela z...
Co je to rented referral a pronajímání referralů? V tomto článku si vysvětlíme, co je to rented (pronajatý) referral a rentování referralů (pronajímání referralů). Dále si ukážeme, jak pronajatí ref...
Rentovaní referralové: jsou to boti nebo lidé? Rentovaní referralové, ač to většina klikaček nikdy nepřizná, jsou v naprosté většině boti. Rentovaní referralové nejsou tedy všichni reální lidé. V...
Referralové: k čemu jsou a jak je získat Referralové jsou klíčem k pěknému pasivnímu příjmu. Nejdříve si vysvětlíme pár základních věcí. Co jsou to referralové? Referral je vámi doporučený...

Komentáře

komentářů

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)